Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość ups ups ups
kolejna reanimacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie po weekendzie... Szalałam, śpiewałam, tańczyłam i śmiałam się do łez... Teraz nie mówię :( Zapalenie krtani. Współpracownicy - zachwyceni :P Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest cudna, szkoda tylko, że musze w pracy siedzieć ...a nie np. na działeczce z zimnym piwkiem w dłoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
czyżby singielki wyginęły??? topik is death?????????? :(:(:(:(:((:(:( ?????????????????????? :O:O:O:O:OO:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyginęły, ale są zawalone robotą - przynajmniej ja :P I umierają z gorąca w murach... - przynajmniej ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję :P dalej singielka :O .... topik nie umarł póki my żyjemy hehehehehe Co tam u Was koleżanki???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co porabiacie? ja chyba jutro nad morze pojadę, taka ładna pogoda. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie jeden klient wyprowadził z równowagi..... normalnie bym zajeebała dziada!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malinka - pewnie, że jedź! :) Maxi - to go było zjebać, jak zdenerwował hehehe a co!!! ja w pracy ...ale już tylko ok 10 minut i zmykam... mam dziś w planach sprzątanie mieszkanka, pranie ...itp. ale zobaczymy jak to będzie :P Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sloneczka wracaja do poprzedniej strony... Gosiaczek Nie rozumie Cie Wczesniej pisalas ze na zawsze Ex pozostanie w serduszku tym Spedzilas z nim wiele pieknych dni Byl dla Ciebei zapewne najblizsza osoba a teraz gdy mial urodziny tak poprostu zamilczysz?Nawet z czystej uprzejmosci nie odezwiesz sie Przeciez on dobrze wie ze jeszcze pamietasz Utrzymujecie ze soba jakis kontakt aby ? Malinka Daleko Tobie do morza? Maxi a w jakiej branzy pracujesz(gdzie tam denerwuja) jesli moge spytac? Biala tez mam do sprzatania kilka rzeczy dom samochod Strasznie mi sie nie chce Nie mobilizuje mnei nawet to ze jutro maja zawirac goscie :( Zamkne chyba drzwi i powiem ze remont :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sprzątam jak planowałam... myślisz Tęsknota, że mi się chce?? ale już nie moge odkładać tego dłużej!!! oj! sie kurzu nazbierało 😭 jeden pokój mam prawie skończony ;) tylko podłogę umyć... a jak już się napracuję top sobie chyba zimne piwko wyjmę z lodóweczki :D Narka! Napewno będę tu dziś zaglądać! wpadajcie i Wy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała... towarzyszko w niedoli :) Ja też sprzątam :P Mam taką duchotę w domu, że ledwo wytrzymać. Próbuję zrobić przeciąg, ale jakoś słabo wieje... Tęsknota... mój były zawsze będzie częścią mojego życia, zawsze będzie w moim sercu i nikt ani nic tego nie zmieni. Tylko widzisz... mówi się, że mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. On skończył fatalnie... Zarzucił mi wiele nieprawdziwych rzeczy, wykrzyczał, że nigdy mnie nie kochał, że był ze mną z litości, że wmanewrowałam go w związek... Mężczyzna, z którym mieszkałam i z którym chciałam mieć w tym roku dziecko... Nie wysłałam mu życzeń, bo nie chcę już cierpieć. Nie chcę płakać i zasypiać z mokrymi oczami... Nie chcę żeby widział, jak wiele bólu mi sprwił, jak nie mogę odnaleźć się w nowym dla mnie świecie - bez niego... Zresztą czego miałabym mu życzyć - wszystkiego dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - przetarłam monitor i tu zostałam :O a jestem conajmniej na półmetku... Dobrze zrobiłaś, że nic mu nie pisałaś!!!! To zamkniety rozdział, nie ma co do tego wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne co było to minęło, nie ma co wracać. Tęsknota niedaleko jakieś 100 km A ja mam właśnie jakiś kiepski nastrój, ostatnio myślałam że już znalazłam sobie kogoś ale hmm jakoś znowu się wszystko komplikuje. Czy faceci zawsze muszą wszystko zepsuć? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje nowe wcielenie
Hejo! Single! ja to chyba całe życie będę sama ....od roku wzdycham do jednego faceta.... i wciąż nie wiem co z tego będzie :O i widzę go bardzo bardzo rzadko.... co 2-3 miesiące :( i wciąż nie wiem czy to stopa koleżeńska? czy już bardziej zażyła? tak mnie mocno ostatnio przytulał.... ale co? znów wyjechał i zobaczę go ....nie wiadomo kiedy :O Że też musi mieć pracę taaaak daleko ode mnie :( a jakoś innymi nie mogę się zainteresować bo jestem monogamistką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka czysta :) a Wy gdzie jesteście??? ja za moment spadam pod prysznic, bo czuję, że bardzo tego potrzebuję ... jakbym już nie zajrzała, to dobrej nocy wszystkim życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam sprzątać i padłam :( Ale mieszkanko lśni :) Można jeść z podłogi, jakby ktoś bardzo pragnął :D Co myśmy się tak na to sprzątanie rzucili, hę? :) Tęsknota - a ja pomóc nie mogę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek juz pozna pora moze jutro ze wsparciem Bialej ?:) Ja przererwalem w polowie i ide spac JUtro najem sie wstydu bo jak wroce z pracy to beda juz goscie A co mi tam niech sobie mysla co chca Gosiak nasze rozstanie tez fatalne i z jej str zerwanie kontaktu Ja czesto zasypial ze lazami Tesknie za nia Sni mi sie Zreszta terazpodczas sprzatanai znalazlem kartke z jej wyznaniem i zamiast wyrzucic to schowalem do innych jej rzeczy Malinak fajnei sie masz ze blisko morze (zazdroszcze) Moge zadac Wam osobiste Pytanie?Nie musicei na nie odpowiedziec Tesknicie za sympatiami z przeszlosci Wiele razy w zzyciu poznalas milosci smak ? Zechcialabsy cofnac czas dla ktorejs z sympatii? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota... jest takie powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. I że odgrzewany to dobry bigos, a nie związek :) Ja mojemu byłemu dałam drugą szansę, no ale skończyło się tak, jak się skończyło. Może za pierwszym razem powinnam być mądrzejsza? Mimo wszystko nie żałuję. Spędziłam z nim cudowne lata. Został ból, ale przecież były też piękne chwile, kiedy czułam się kochana i kochałam... A teraz żyję bez niego i chociaż są dni, że nie wiem po co jeszcze żyję, to nie będzie powrotu. Ból kiedyś minie i może jeszcze kogoś spotkam :) Każda potwora znajdzie swego amatora :D Czy tęsknię za jakąś swoją sympatią? Oprócz tego ostatniego - nie. To były związki dobre na dany moment mojego życia. Kończyły się z różnych powodów. Tak naprawdę to tylko z jednym byłym utrzymuję kontakt. Nie jest to wielka przyjaźń, ale nie plujemy na swój widok :) Chodzimy razem do kina, rozmawiamy, wiemy, że możemy na siebie liczyć... Dobrze mu się układa i cieszę się z tego... Ależ się uzewnętrzniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie 🖐️ mimo już wieku zaawansowanego nigdy nie byłam w poważnym związku ...nigdy z nikim nie mieszkałam i nigdy nie planowałam ślubu... Kilka razy miałam przekonanie, że osoba którą spotkałam to właśnie TA! ale różne rzeczy stały na drodze do szczęścia... raz zakochałam się w żonatym, z przyczyn oczywistych nic nie mogło być... choć łączył nas niemal, że romans ...tyle, że wiedziałam, że bycie ta drugą mi nie wystarcza i ograniczyłam tę relacje... Pracujemy w jednej firmie, widujemy się rzadko i nigdy specjalnie, w rozmowach do przeszłości nie wracamy... mnie już dawno przeszło... innego wspominam i owszem, mój pierwszy kochanek.... nigdy więcej nie miałam takiego seksu jak z nim ....namiętność jakiej już nigdy więcej nie doświadczyłam ...byliśmy ze sobą tylko pół roku, dla niego to był TYLKO sex :( ...a ja po rozstaniu musiałam się pozbierać.... ale nie żałuję! tez się uzewnętrzniłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech jeszcze ktoś
się uzewnętrzni :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×