Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć wszystkim jeszcze nie pojechałam, czekam na siostrę. A co do pytania Tęsknoty to nie ma mowy o cofaniu czasu dla nikogo co było minęło i trzeba interesować się jutrem i chwilą obecną a nie przeżywać jeszcze raz coś co było choćby było nie wiadomo jak piękne. Bo nigdy nie wiadomo czy przyszłość nie będzie jeszcze piękniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jest kto??? ja tam się nie chcę do niczego cofać ...ja chcę, żeby pewien wojak mnie pokochał ....ale on się jakoś nie kwapi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ale....
nie chce mi się z Wami gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja pozwolcie ze sie przylacze;-) mi tez ciezko.. jestem w jakiejs chorej znajomosci, znam kolesia prawie rok , jest ode mnie 6 lat mlodszy, kilka razy zrywalismy kontakt(ja zrywalam) ale znow wracalam, bo ciagle mam nadzieje ze moze tym razem ... on owszem chetnie by sie ze mna spotykal ale niezobowiazujaco, wiec dla mnie nie ma mowy. Ja chce od niego czegos wiecej i ciagle mam nadzieje ze moze w koncu on sie zakocha we mnie;/... najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja doskonale zdaje sobie sprawe ze to cham i egoista i nie bylabym z nim szczesliwa..ale ..wlasnie to glupie ALE- ciagnie mnie do niego.. bo go kocham.. boszzz jaka ta milosc glupia..i slepa...:/ na imprezy chodze by go spotkac..omal dzis nie poszlam wlasnie tam gdzie on jest, ale powiedzialam ..DOSYC.. wiem ze musze to zakonczyc, jednak wiem tez jak on bedzie do mnie dzwonil pisal, ciezko bedzie mi sie nie odezwac... powiedzcie mialyscie tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gdzie się wszyscy podzialiścei na weekend? Byłam nad morzem, wróciłam nieźle przeziębiona a tu mi się zaliczenia zbliżają :( i sesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, troche nie w temacie ale musze sie wyzalic... mam taka ochote sie pobzykac ze zaraz mnie rozniesie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och.... dziewczyny.... widzę, że same problemy ...jedna chora druga w potrzebie.... Maxi -nie masz tam gdzies pod ręką jakiegoś sympatycznego kolegi, którego mogłabyś wykorzystać seksualnie?? :P:P:P Malinka! - życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala- gdyby takowy był, sympatyczny kolega juz dawno bym go wykorzystała... :D ale mialam ciezka noc, nie moge sie przyzwyczaic do nowego miejsca... spalam w sumie moze z póltorej godziny, juz pije 3 kawe, ale ochota na male \"conieco\" nie przeszła, a wrecz przeciwnie, rosnie z godziny na godzine!! :D:D malinkaa, a coz cie jest kochana? co to za wredne choróbsko? moze da sie jakos je przegonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś takie przeziębienie, najgorzej to gardło mam zachrypnięte. Ale jakoś z tym walczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to mam dziś imieninki więc może wpadniecie mnie odwiedzić ;) napiłybyśmy się dobrego schłodzonego winka mhmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie Ja rowniez chory (Podobnie jak malinka jakies pzreziebienei zaczelo sie od drapania w gardle pozniej kaszel i katar) Jednak juz jutro koncze leniuchowac i wracam do pracy :( Maxi zachoruj a ochota zniknie odrazu :) Czyzby slonce Cie tak pobudzalo ? M. wszystkiego naj... a przedewszystkim oraz najpiekniejszej i czysystej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj w takim razie:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a na winko oczywiscie wpadnę :D tylko po pracy dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknoto, wystarczy ze ty i malinka chorujecie :D ja wole byc zdrowa z niezaspokojoną rządzą :D:D ale powiem wam, ze mam takie dziwne mrowienie w zoładku, tak jakbym cos przeczuwała , takie uczucie miewa sie przed pierwszymi randkami:D malinkaa- mamy dwie okazje do opijania, ja mialam k-ka dni temu urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bardziej leniuchuje jak choruje Moze Maxi jakies Krolweicz z pracy planuje Cie gdzies zaprosic?:) MIalas urodzinki i sie nie przyznalaz Nam publicznie ?:( P.S Jak wklejasz kwiatuszki? Usmiechasz sie do monitora i same wyrastaja czy jak ? bo ja nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknoto--. nie wydaje mi sie zeby to byl ktos z pracy :(:(:( co do urodzin to nie ma sie czym chwalic :P tyle lat na karku, lepiej zapomniec o tym :D a co do kwiatuszków podsyłam linka, zapoznaj sie z trescia a bedziesz wiedzial http://forum.o2.pl/emotikony.php poleniuchowałabym sobie tez, ale coz, trzeba nadrobic zaległosci po kilkudniowej przerwie w pracy, a tak wlasnie nadrabaim, ze siedze z wami na kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - spóźnione życzonka urodzinowe 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 - życzę zaspojenia rządz :P:P:P Malinka - z okazji imienin moc życzeń, wszystkiego najlepszego itp. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki biała :D ale sie dzisiaj ruch zrobil na naszym topiku :D a jest jeszcze jedna okazja do swietowania- pochwale sie wam bo jest sie czym pochwalic-------rzucilam palenie:D !!!!! po 9 latach!!! przez pierwsze tygodnie moge byc agresywna i nieprzyjemna wiec wybaczcie gdyby cos takiego mialo miejsce... moi kochani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to stracilam rachube przepalonych lat... musze pisac zeby zrobic cos z rekoma, chyba sobie zrobie wirtualny kurs haftowania i bede wieczorami zajmowac dłonie wyszywaniem chust albo szydełkowaniem!!! pedze po kolejna kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - Madziu :):) - wszystkiego naj naj naj. Zdrówka dużo przede wszystkim, dobrych ludzi na Twej drodze i wszystkiego tego, co sprawi, iż będzie szczęśliwa :) 🌼 Dołączam do grona chorych :( Chrypie strasznie i kaszlę niczym rasowy pacjent szpitala gruźliczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coż to za pomór jakiś???? wszyscy choruję kiedy taki skwar???? mnie oprócz delikatnego bólu gardła nic nie dolega ...i mam nadzieję, że to się nie zmieni ....no chyba, że się poprawi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezahartowane towarzystwo chyba:D biala, ty zebys sobie nie wykrakala choroby to koniecznie na noc walnij grzańca z gozdzikami:) postawi na nogi natychmiast:D:D kurde, pistacji mi sie chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieczesto choruje Biala ma racje to pzrez te noce w ktorych nie ma sie do kogo wtulic i komu pomruczec do uszka :( Z pracy juz mi pisza kiedy wracam bo nie daja rady Zarty sobie robia?:( NIech pracuja sami bo odpisalem \"Nigdy\" :) Maxi jestesmy dumi z Ciebie !!! Ikonki sympatyczne tylko ❤️ ta to chyba zastosowania w tym temacie nie zjadzie ?:( Dzis sobie zobacze po dlugiej przerwie KLan i Pierwsza MIlosc ;) Ogladacie moze tez to Kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no to ja już w domku.... Tęsknoto, te seriale oglądam CZASAMI z nudów ...bardzo bardzo sporadycznie.... kiedyś jak mieszkałam jeszcze z rodzicami to byłam bardziej na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no to ja już w domku.... Tęsknoto, te seriale oglądam CZASAMI z nudów ...bardzo bardzo sporadycznie.... kiedyś jak mieszkałam jeszcze z rodzicami to byłam bardziej na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała, czasami dopada nas taki nastrój, uwazam ze lepiej sie wyplakac niz tłamsic w sobie wszystkie negatywne uczucia... mam nadzieje, ze dzis dól minąl i patrzysz na swiat w jasniejszych barwach:) sciskam cie mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×