Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biała 🖐️ z M, z pracą, ze zdrowiem, z psychiką, moze to w następstwie mojej walki z nałogiem, bo ...rzuciłam fajki... i wszystkie problemy wydaja sie teraz takie ogromne, przerazające! chcialabym zasnąc i obudzic sie nie pamietajac o niczym, a moze ja sama generuje to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zgóry przepraszam dziewczyny, ktore tez nie maja kolorowo w ostatnim czasie, sipp, gonie, za to ze nie udzielam sie i nie wspieram was tutaj... sorry dzieweczki 🌻 mam doła i chce mi sie wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi –❤️ Jestem pewna, że to wszystko jest przejściowe! Za moment wszystko się poukłada :) i będzie dobrze! Nie jesteś sama w smutkach…. Dziewczyny z topiku też mają nienajlepsze okresy w życiu :( choć to chyba żadne pocieszenie? :P Dobrze, że o nas nie zapominasz :D A powiedz jak się zaopatrujesz na spotkanie? Jakiś czas temu zrodził się pomysł w głowie mojej Gosiaczkowej i Sippel, Póki co nie ma żadnych konkretów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - no to w niedzielę trzymamy kciuki, co by miło było na spotkanku :) Odetchnij trzy razy głęboko przed wyjściem i zachowaj dystans - proszę :) Wiem, jak my kobiety potrafimy sobie szybko wszystko co było złe wytłumaczyć i rzucić w wir ponownej fascynacji. A tu teraz trzeba bardziej rozsadku niż nagłych porywów uczuć. Nudzę, co? :) Ale to z troski tylko :) Już kończę ;) Sippel - będzie dobrze, bo łaski nie robi i pamietaj o tym. Trzymaj się Dziewczyno Kochana, bierz grzecznie leki - nawet te niesmaczne ;) i będzie dobrze. Czuje to w kościach ❤️ Mira - już się nie mogę doczekać :) Gdzieś, kiedyś podawałam swojego maila, ale co tam podam jeszcze raz - mala-gosiaa@o2.pl. No przecież tak na widoku publicznym nie będziemy sie na randkę ;) umawiać :) Biała - jak Twoje dbanie o kondycje fizyczną? Widać już jakieś efekty? :) Podoba Ci sie na jodze? Ja wciąz obiecuję sobie powrót do codziennego biegania, ale co wstaję z tym zamiarem, to deszcz pada Pech, jaki czy co?? Maxi - co to za smuteczek? \"Smutek to mała dziewczynka, która siada na śniegu i patrzy zdziwiona na ślady. To jest smutek\" - tak mi się jakoś skojarzyło :) Kasiunia, a Ty, co taka w słowach oszczędna :) A reszta gdzie?? Setunia? Cadra? Malinka? Amelllka - ta to już o nas zapomniała :P Odmeldować się - ale już!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko kochana! dzięki za mądre słowa. Wezmę je sobie do serca :) do niedzieli jeszcze daleko...ale gdyby doszlo do spotkania to relacje macie jak w banku :) Sipp, bedzie dobrze! leki podzialają jak trzeba! Mira, Maxi! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia – zapał powoli maleje….. trzy razy w tygodniu to jednak często, czuję się zmęczona i brak mi czasu na inne sprawy. Już tak chce mi się posprzątać na święta!!!! A ciągle coś…. Albo aerobik. Joga jest w porządku…. Bardzo spokojne ćwiczenia, aczkolwiek mięśnie pracują. Jak tak się człowiek przyłoży do prawidłowego wykonania pozycji to i zakwasy się pojawiają :P Dziś znów na rowery…. To z kolei daje niezły wycisk, pot normalnie kapie ze mnie…. Wcale nie chce mi się dziś iść :O Olla ❤️ – nie wierzę, że się nie nakręcasz…. Bo ja bym się nakręciła, i miałabym w sobie dużo nadziei co do tej relacji ….Idź! Baw się dobrze!! I wracaj szczęśliwa ;) 🌻 Sipp – ❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aara zapomniałam jeszcze o efektach…. Jakoś nie widzę :O co prawda raz mnie instruktorka pochwaliła, że kondycyjnie jest lepiej i technika bardziej poprawna….. ale zbędne kilogramy wciąż są ze mną :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z rozkazem Gosi dmeldowuje sie🖐️:P nie pisze, bo u mnie nic w sumie sie nie dzieje:( Sipp przykro mi z powodu Twoich problemow zdrowotnych:( na pewno wkrotce wszystko sie unormuje🌻:) Maxi za Ciebie tez trzymam kciuki🌻 Ola zazdraszczam niedzielnej randki🌻:) Gosia jak Ty z tym bylym tle wytrzymalas??:D;) Biala a Ty nie randkujesz?? ja juz z 2m-ce z nikim sie nie spotykalam:D:D ale nie narzekam zbytnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - trzymaj się 🌼 i absolutnie nie czuj się winna, że nie piszesz często, iż wspierasz mnie i Sippel. Przecież doskonale wiemy, że życzysz nam dobrze i wierzysz, iż pokonamy wszystkie przeciwności losu, a jak człowiek sam ma problemy, to wiadomo, jak jest... A mnie chwyciła w swe szpony migrena :(:( Ćmiło mnie od rana, teraz czuję, jak atakuje z każą chwilą mocniej. Pewnie za chwilę zaniemogę i zalegnę na łóżku... W sumie to nie wiem, czy to migrena, bo ostatecznej diagnozy lekarskiej nie mam, ale objawy się zgadzają ;) Zaczyna mi sie nudzić bycie brunetką. Ale jak tu teraz wrócić do swojego mysiego koloru włosów? :) Naczytałam się o skutkach dekoloryzacji i chyba nie mam odwagi, chociaż bieganie z odrostami też mi się nie podoba... A kolor zblaknąć nie chce :P Loreal ma siłę ;) Poradźcie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia i zadna tabletka nie pomaga na ta migrene??:( ja bym chyba nie wytrzymala tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia – super, że nas podczytujesz :) ale ja sobie życzę, żebyś tak od czasu do czasu coś tam maznęła do nas ;) ….nawet takie zwykłe „Hej” :P Ja nie randkuje od dawien dawna …. Już nie pamiętam kiedy to było ….Ostatnio to z tym oszołomem dziwnym…. I potem raz z takim też netu, ale po spotkaniu ani widu ani słychu :O ja sama nowych randek nie szukam i one mnie jakoś nie znajdują….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech dziewczyny...a czy ja mam miec w niedziele randke?????? chyba nie...po prostu wyjscie na kawe, pogadanie... tak o tym mysle! i nie nakręcam się. Na serio! az sama sie sobie dziwie ze tak spokojnie do tego podchodze! setunia :) fajnie ze sie odezwałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - słowa r\"andka\" pochodzi od łowa randewu (nie wiem jak to pisać i z jakiego języka pochodzi), które oznacza spotkanie - tak kiedyś słyszałam - ale pewna tego co napisałam nie jestem :P:P:P:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra Biala :) w takim kontekscie to normalnie randka jak nic mi sie szykuje, he he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki mnie od rana sie zebralo na sprzatanie, pranie i gotowanie. zrobilam zapiekanke z ryzu i kurczaka, jak na razie jeszcze nie probowalam wiec nie wiem jak smakowo wyszlo ;) ale pewnie krtolikiem doswiadczalnym bedzie tata, bo zaraz wraca z pracy to go nakarmie wynalazkiem. pierwszy raz robilam, wiec nie wiem co bedzie, ale jak bedzie nie jadalne, to mamy psa wszystko zernego to sie na pewno nie zmarnuje:) leki biore ladnie i nie marudze, czasami trzeba pocierpiec by bylo lepiej. ale wierze, ze bedzie dobrze bo byc musi. a jak te leki nie pomoga to bede brala nastepne. juz raz przez to przechodzilam wiec jestem przygotowana na najgorsze, ale mam nadzieje, ze obedzie sie tylko na tabletkach i globulkach. w domu rodzicielka lekko przypanikowla jak jej powiedzialam co tam sie wsrodku na dzialo, ale ja jakos uspokoilam. maxi-- slonko, po to mamy to forum coby nas ktos pocieszyl w trudnych chwilach, bo samemu to czasami jest za ciezko i wtedy to mozna sobie wszystko dodatkocho nawyolbrzymiac i wtedy to juz calkowita lipa. wiec \"nie krepuj sie Albercik usta usta\" ;) pisz i nie kryguj sie;) gosia-- na migrene to ja polecam goraca kapiel + banany, nie zartuje, mnie jak dopada to banany wcinam na potege, bo maja jakis skladnik co pomaga na migreny. ogolnie tez glowke w cos cieplego, czyli prysznic albo goraca kapiel. ja nie moge tez pic kawy jak mam migrene bo mi sie wtedy nasila i czasami pomaga czekolada. ola-- mam nadzieje, ze z bylym nie bedzie tak jak z moim, owszem zeszlismy sie, bylismy kolejne 2 lata razem. wszystko bylo niby pieknei cudnie a pozniej sie okazalo, ze on ma druga. biala-- niezle 3 razy w tygodniu, ja teraz codziennie sobie na steppie chodze, coby troche poprawic koncycje, bo jakas taka zastana jestem, ze glowa boli, a jakby tego bylo malo to jeszcze przytylam:O dziekuje dziewczynki za wspieranie mnie w moim leczeniu;) i jak to mowicie, musi byc dobrze!! u kazdej z nas, bo my jestesmy fajne babeczki i musi sie wszystko nam ulozyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test przeprowadzony:) zapiekanka wyszla pyszna, sama tez jej sprobowalam i ogolnie pyszna i nietuczaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel, ale smaku narobiłaś tą zapiekanką :) zmykam do domu bo okropnie zgłodniałam! zobaczymy jak to będzie z byłym...będe was informowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darowałam sobie dziś aerobik :O pewnie będe mogła w innym terminie \"odebrać\" zajęcia.... za to sprzątnęłam kuchnię! :D Umyłam okienko, podłogi itp.... bym zrobiła znacznie więcej żebym ruszała się jak trzeba ....a ja ruszam się jakbym chciała a nie mogła :( No i siostra mnie zawiodła :( bo miała mi wszyć do firanki taśmę i ją dzis przywieźć, a nie przywiozła Sipp 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija.. Kobieta modli się do Boga: - Panie Boże, sam wiesz jak trudno jest żyć mądrej kobiecie. - Proszę, spraw bym była głupsza... - Na to Bóg: - No, niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię! Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania sie znim. Dlaczego mężczyzni są wyżsi od kobiet? - W naturze chwasty też są większe od kwiatów. Dlaczego mężczyzni są jak ślimaki? - Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich. Dlaczego mózg mężczyzny jest cenniejszy niż mózg kobiety? - Bo jest rzadkoscią... Jakie sa trzy największe nieszczęścia dla mężczyzny? - śmierć żony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? - Kiedy piwo stoi na górnej półce. Ilu mężczyzn potrzeba, aby zmienić rolkę papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek się zdarzyło? Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? - Jogurt ma kulturę! Co wspólnego mają mężczyzni i chmury? - Gdy znikają za horyzontem nastaje piękny dzień. Jak poznać, że facet mial orgazm? - Chrapie. Czego domaga sie w procesie rozwodowym naprawdę okrutna żona? - Pilota od telewizora. Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego? - Powoduje dużo cierpień, a jak się go pozbedziesz, to okazuje się,że do niczego nie byl potrzebny. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? - Ona: Odmiany od czego ....? Co maja wspólnego: kobiece gusta, toaleta i łechtaczka? - Mężczyzni zawsze trafiają obok. Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? - Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. - Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie do lodówki. Co znaczy dla mężczyzny małżeństwo? - Kosztowy sposób na darmowe pranie. Dlaczego mężczyznom jest tak trudno utrzymać z kobietą kontakt wzrokowy? - Cycki nie mają oczu. Jakie słowa potrafią zepsuć kobiecie najlepszy seks? - Kochanie! Wróciłem! Dlaczego mężczyzna w łóżku jest jak mikrofalówka? - 30 sekund i po wszystkim. Które ze zdań skuteczniej odstraszy mężczyznę? - Wynoś się albo zawołam policję! - Kocham cię, chcę za ciebie wyjść i mieć z tobą dzieci. Kiedy mężczyzna uważa, że kobieta myśli nielogicznie? - Gdy myśli inaczej niż on. Dlaczego mężczyzni są podobni do karaluchów? - Kręci się po kuchni i cholernie trudno się ich pozbyć z domu. Dlaczego do zapłodnienia jednego jaja potrzeba miliona plemników? - A widziałaś kiedyś faceta, który pyta o drogę? Co ma wspólnego kolejka elektryczna i piersi? - Są przeznaczone dla dzieci, ale bawią się nimi faceci. Skąd wiadomo, że chłopiec stał się mężczyzną? - Kupuje droższe zabawki. Jaką najinteligentniejszą rzecz może powiedzieć mężczyzna? - Tak, kochanie. Mąż: Gdybyś nauczyła się gotować, to obylibyśmy się bez kucharki. A jeszcze sprzątać, zwolnilibyśmy sprzątaczkę. - Ona: Gdyby umiał mnie zaspokajać, nie potrzebowalibyśmy też ogrodnika. Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie? - Ma zaniżoną samoocenę. Dlaczego mężczyzni mają takie duże dziurki w nosie? - Zobacz, jakie mają grube palce! Co zrobić, żeby mężczyzna był zawsze zadowolony w łóżku? - Przenieść telewizor do sypialni. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość: - Dwa centymetry więcej i bylbym królem... - Ona: - Dwa centymetry mniej i byłbyś królową... Czy trudno bylo wyprodukować mówiącą Barbie? - Nie, dużo trudniej jest zrobić słuchającego Kena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Czytam Was w miarę na bieżąco ale we wtorek się bronię i staram się uczyć. Co wcale nie jest łatwe bo mam mega lenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEJ! no co jest?????? prawie 10 a tu nikogo nie ma!!! hmmmm :O Malinka 🖐️ we wtorek wszystkie jak jeden mąż będziemy trzymać kciuki za Ciebie! 🌻 Obronisz się! dostaniesz Piąteczkę a może nawet szósteczkę :P czuję to w kościach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tyle napisałam, a potem wpisałam złe hasło i mi zeżarło tekst :( To teraz dam 🌼 i napiszę później :) Malinka - już ściskamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam się pochwalić :D właśnie dokonałam swojego pierwszego zakupu przez internet!!! dokonałam płatności i teraz czekam na przesyłeczkę ;) jak dobrze pójdzie i Poczta Polska nie zawiedzie to będę miała przesyłkę w poniedziałek!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×