Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

no to jak większości pasuje 5-6 kwietnia to może właśnie ten weekend? możan zacząć już od piątku.... mogę być na dworcu w Kielcach w piątek ok 16-17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, a po co Ci suknia? Czarownice na Świętym Krzyżu nagusieńkie biegały :P :) Jak byłam tam ostatnio, to fajni leśnicy byli :P:P:P Ja bym PKSem przyjechała - myślę, że z Mirą :) - najwyżej ją porwę :) - około 16:20. No chyba, że dostanę pracę do tego czasu - wtedy dołączyłabym w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale konkretną miejscowość to chyba mamy nie wybraną co? trzeba się rozejrzeć za jakąś miejscówką.... ile nas w końcu jedzie??? Sipp, Gosia, Maxi, ja - to na bank! czy tak? Mira, Olla - na Was też chyba można liczyć, nie? Malinka? może jednak zdecydujesz się na ten termin?? będziemy oblewać Twoją obronę :D Cadra - dawno sie nie pojawiała....pewnie nie wie o naszych planach :( hmmm ....ciekawe co by Amellka powiedziała na zlot? Pamiętacie Gotową?? - napisze do niej w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, pijane, gołe baby i jeszcze na miotłach... no no, nie zdziwie sie jak na zlot przybedzie masa napalonych facetów podczytujących forum :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym sie z Wami spotkała, tyle, że odrazu po obronie wyjeżdżam do Niemiec. Mam już pracę i muszę jechać. I do Polski wpadnę za miesiąc lub za dwa. Szkoda, że tak późno z tym spotkaniem się zgadałyśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - mnie pasi! :D:D w Krainie Latających Czarownic :P - to chyba miejsce odpowiednie dla nas :D:D:D:D:D Nigdy kucykiem nie jeździłam .... w ogóle to jestem cykor w stosunku do wszystkich zwierząt... ale mam ogromną ochotę się przełamać :D:D Malinka - no szkoda :( może będą następne zloty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja na 100% nie wiem czy bede mogła w kwietniu...ale chciałabym! miejsce fajne...Gosia, a cenowo jak to wygląda? w ogóle to złapałam doła! szef praktycznie nie zwrócił uwagi na to co zrobiłam...a skupił sie nad tym co niezrobione i znów nowa wizja powstała! mam tego dość! jest mi źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja juz po okuliscie, jezdzie i zakupie laptopa:D jazde dzisiaj znowu dalam popalic instruktorowi, ale dzisiaj to sie smial i ogolnie byl juz rozluziniony:) jutro mam sama za to jechac na zakupy. a tak milo bylo miec wymowke, ze trauma i ze sie boje, a teraz kto mi uwierzy?? ale w sumi eto sama chcialam sie zapisac i sama sie zapisalam na te jazdy bo tak bez samochodu to kaleko sie czuje:( okulista powiedzial ze wada mis ie nie powiekszyla wiec sie ucieszylam bardzo za to mam astygmatyzm i teraz juz trzeba bylo zalozyc cylindry na okulary... no ale jak trzeba to trzeba. w sumie do jazdy to lepiej miec mocniejsze cobym szybciej widziala policajtow:) a co do laptopa to dostalam w nagrode za obrone. ojciec powiedzial, ze jak zobaczy dyplom to dopiero bedzie kupiony, ale kazal zamowic a ze sie dzisiaj pojawil to jego problem;) ale za to dostalam okresu i sie zwijam z bolu, wiec teraz na prochach dodatkowo przeciwbolowych musze jechac. lekomania to sie w koncu skonczy u mnie z tym leczeniem babskich spraw:O ja sie do spotkania dostosuje, bo do kielc o mam rzut beretem, ustalimy godzinke (ale to chyba lepiej mailowo bo tak to sie jakies oszolomy nam pewnie pojawia). a ta agroturystyke to trzeba by chyba zarezerwowac, nie? wiec trzeba by sie tak okreslic ile nas sie pojawi by pozniej nei bylo, ze miejsc dla nas nie maja... buziaczki i ja sie klade z ksiazeczka do lozeczka cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- nie lam sie, szefowie maja to do siebie, ze sobie lubia powymyslac. wiec sie nei lam. bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia35
hej dziewczyny a czy jest tu jakaś koleżanka z Wrocławia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj jakiś smętny ten wieczór. Mam dość po całym tygodniu i muszę się zresetować. Sip - mój tata sobie zamarzył o wiertarce udarowej na imieniny :) Olla - no właśnie, szefowie mają to do siebie że po jakimś czasie \"szefowania\" trochę im się przewraca pod kopułką. Nie przejmuj się. On już dawno pewnie o tym nie pamięta. Widzę, że coraz więcej dogranych szczegółów dotyczących sabatu czarownic :) Ja się oczywiście wybieram jak najbardziej, ale co do 100% pewności - nie mam 100% pewności. Biała, Gosiaczkowa 🌼 Gosia - dostałaś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - tez uważam, że szczegóły należy omówić poza forum ;) Dałam dziś po robocie na maxa!! Nie mogę powiedzieć, że w chacie lśni, bo wciąż jest wiele do zrobienia.... ale już dużo za mną! Pokoje mam prawie na tip top została kosmetyka delikatna no i wnętrza szaf ... okienka błyszczą ;) i firaneczki świeżutkie ;) Mebelki poprzestawiane ;) Dwa kwiaty przesadzone ;) (może to przeżyją :P) i nie mam już siły na nic więcej. Mira - fajnie, że się wybierasz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczeta :) wlasnie nadroibilam zaleglosci bo dawno nie zagladalam - totalny brak czasu :( a poza tym mialam \"lekkie\" zawirowania w zyciu ale juz sie unormowalo naszczescie i teraz postaram sie byc na biezaco :) Kochane co do zlotu - J A D E;) prosze mnie wpisac na liste - tylko musze wiedziec z 2 tyg wczesniej zeby minic w pracy nie wyskoczylo i jezeli miejsce spotkanie to Kielce - to jestem na bank! takze Biala - witaj przygodo ma dworcu Kieleckim !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rośniemy w siłę widzę :D Ale fajnie!!!!! Jak taka banda czarownic jedzie, to może jakiegoś domku poszukać czy coś? Bo tam, gdzie linka wkleiłam, to najwiekszy pokój 4-osobowy. A ceny - jakieś półtora roku temu coś około 25 zł. Chciałam coś jeszcze powiedzieć, ale z wrażenia zapomniałam :) Dobrej nocy ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wstałam 😴 czuję się jakaś połamana i zmęczona :O ale mam nadzieję po kawce byc znów w pełni sił :D Cadra - super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mialam spiecie z ojcem, jak mnie ten czlowiek czasami wkur.wia, to sie nie miesci w glowie... co do domkow, toi wszystie sa interesujace:) a przynajmniej po opisie. ja wracam do dalszego pozadkowania coby sie z ojcem znowu nie sciac za mocno bo tym razem moge nie utrzymac jezyka za zebami buziaczki na mila sobotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej dziewczynki kochane moje wszystkie!..jestem już na 180 stronce..nie doszlam jeszcze do konca ale jakt stanie sie..to zacznę znów coś pisac .nie miałam neta w domu przez ponad miesiąc .....wieczorkiem machne tych pare stronek jeszcze i wtedy powrócę do Was..a teraz smigam robić pierogi leniwe..i pamietajcie, ze starsznie ale to strasznie Was lubie :*..i już nie umiem bez tego topiku funkcjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..Biała ..słonko co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×