Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Amelka - miło Cię widzieć :D:D:D 🌻 nic się nie stało - tylko nie bardzo miałam co napisać, a chciałam się z Wami przywitać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, u mnie umierania czesc dalsza, znaczy sie uwielbiam byc kobieta podczas tych uroczych dni w miesiacu:O tak poza tym to wreszcie sie zmobilizowalam i ruszylam dypom:D bo juz doslownie taki len mnie ogarnal, ze myslalam, ze go nie rusze juz nigdy. buziaczki na mila niedzielke i wracam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- czemu zostalas odcieta??ja popracowalam chwile z mama, bo miala kilka rzeczy do poprawienie do pracy, a ja zawsze robie za pomocnika jak jestem w domu. tak poza tym to postanowilam udoskonalic moje pisanie bezwzrokowe na klawiaturze i okazalo sie, ze mam duzo do udoskonalania:( slodkich snow wszystkim zycze i zmykam do lozeczka ogladac jakies filmidlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..własnie w tej chwili nastąpił koniec czytania zaległosci topikowych..i powiem wam, ze tak jednym ciągiem czytac Was to istna przyjemność..nie będe pisala na tematy jakie juz były wcześniej, bo starsznie tego dużo bylo...ale z aktualnych to wiem wszystko od Gosi no i z tego co tu pisalyście , że zlot bedzie..ale mnie na nim niestety nie ..to jak dla mnie strasznie daleko jest..bo mieszkam tuż przy granicy z niemcami, pozatym mam dwoje dzieci i tak jakoś nie bardzo było by mi je zostawiać.Ale mam nadzieje, ze ten zlot bedzie tym pierwszym..ale nie ostatnim....Sipp , wiec powiadasz , że poznajesz uroki domowych pieleszy? :)..skad ja to znam :) ..Witam Mirę, bo my nie mialyśmy okazji chyba poznać się jeszcze i chyba z Ollą również tzn ja! :)...Biala Gosiak, Sip . Mira, Maxi , Olla Cadra,Kasiunia,Setunia,.(.jeśli kogos ominęłam to sorki..mam w tej chwili pustke w glowie.)..bardzo sie cieszę ze tu jestem a Wy ze mną :)...Gosia no ale z tym brakiem neta u Ciebie to tylko taka przejściówka chyba co?????..no bo kto jak kto..ale TY! tu musisz być!!.....buziaki..zmykam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinka...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
haha ...nie zwariowalam ! ja tylko sobie przypominam jak się emotki robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelllka ❤️ cieszę się, że się odzwałaś wreszcie :):) Nic nie mówiłam Dziewczynom, iż raczej się nie spotkamy, ale... liczyłam, iż ich niewiedza Cię zmobilizuje i się odezwiesz na topicu :D Dobrze liczyłam :) Chociaż strasznie szkoda, że się nie spotkamy:(:(:(:( Odzywaj się chociaż często!!! 🌼 Nie wiem, co z tym moim netem. Był i znikł w sobotę wieczorem. Pojawił się po ponad 24 godzinach. Nic nie rozumiem, chociaż ponoć to się zdarza, bo modrnizują sieć. A jestem tym bardziej wściekła, bo prawie, prawie umówiłam się z Mirą!!! Miałyśmy dogadać szczegóły i zobaczyć się w niedzielę i... Teraz Mira mnie nie lubi :( Witam tak w ogóle Panie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) strasznie deszczowy ten poniedziałek :O Mam nadzieję, że w weekend naszego spotkania pogoda będzie dla nas łaskawa :D:D:D Amelka - szkoda, że Ciebie nie będzie.... Czy to ostateczna decyzja?? ja tez mam daleko!!!! Będę ponad 6 godzin jechać do Kielc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🌼 Pogoda fatalna :( A już myślałam, że wiosna :(:( A tu śnieg jeszcze ma spaść!!!! Trzeba podjąć decyzję, gdzie się zatrzymamy, żeby sie nie okazało, iż czeka nas nocleg pod gołym niebem, bo chyba na to trochę za zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! a ja nie mam do Was maili :( buuuuuu... odezwijcie sie do mnie na ola878@o2.pl...bo jakby sie cos stało ztopikiem...odpukac...to strace kontakt z Wami, a tego bym nie chciała... już wiem czemu w piątek miałam watpliwości co do spotkania z Wami...w sobote mnie olśniło!!!! akurat 5.04. mój brat obchodzi 40-te urodziny! szykuje sie impreza w domu, wiec same rozumiecie ze w takiej sytuacji...musze zostac! Ech! a tak strasznie żałuję...:( ale pewnie w realu przypadniecie sobie do gustu i będą kolejne spotkania, na których i ja będe... wczoraj miałam randkę z byłym! wiecie jak było fajnie...superowo po prostu! spędzilismy ze sobą ponad 3 godziny, tak fajnie sie gadało...ze wcale nie chciało nam się rozstawac...Siedzielismy w kafejce...a on cały czas mnie przytulał, obejmował...Pewnie wyglądalismy jak para!!!! ha ha ha... spędziłam więc bardzo miłe popołudnie i wieczór... umowilismy się na po świętach... steiwrdzilismy ze co ma byc to bedzie..i czas pokaże co wyniknie z tej znajomości... sipp, mnie dzis tez brzuch boli!!! tez mnie dopadla comiesięczna wątpliwa przyjemność... pracowac mi sie nie chce! a szefa nie ma!!! i chyba do świąt sie nie pojawi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najlepiej zebysmy sie wszystkie okreslily juz na 100% kto sie na zlocie pojawi a kto nie, zeby mozna bylo zarezerowowac odpowiednia ilosc miejsc. jak bedzie wiadomo ile to tez bedzie latwiej wybrtac nam jakies lokum. ja pisze sie na 100%:) a tak w ogole to hejka:D zaraz wybywam na kolejna jazde. pogoda jest totalnie do niczego, leje deszcz:O no ale mam nadzieje, ze bedzie lepsza jak sie spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus 🌼 szkoda :(:(:( Wielka szkoda, no ale 40-te urodziny brata, to obświętować trzeba :) A co do spotkania z nami, to myślę, że jeszcze będzie okazja ;) Nie sądzę, by na jednym razie się skończyło. Fajnie, że tak dobrze się bawiliście z byłym. Czasem lepiej nie myśleć i nie zastananwiać, co z tego ma być tylko iśc dalej. Ale to działa jedynie w sytuacji, kiedy zaangażowanie emocjonalne ma sie pod kontrolą. Bo jeśli jedna strona się zaangażuje uczuciowo, a druga tylko idzie na żywioł... Ja juz tak mam, iż lubię wiedzieć na czym stoję. Żeby nie było rozczarowań i wylanych łez, bo porzecież on niczego nigdy nie obiecywał. Ale... sama jestem na rozdrożu, więc nikomu niczego radzić nie będę, bo i nie powinnam :) Oby Wam się udało - tego Wam życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gosiu :) będę wam mówić co i jak. na razie jest po prostu fajnie, dobrze nam w swoim towarzystwie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala :) to Ty juz wyposażona na zlot :) licze ze bedziecie w stanie robic zdjecia i mi potem podeslecie co nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro obrona, mam mega stresa, bo 3 zagadnień za cholere nie mogę przyswoić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i dziś już się nie ucz! bo przeuczenie to gorszy stan od niewiedzy :P tak sobie powtarzałam całe studia :D ;) i było dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej oblać sie nie da, ale sam egzamin to stres. Ehhh... mogła by być już środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżam już teraz w czwartek. Więc święta spędzę już tam. Faktycznie mamy dziś niezły atak zimy. U mnie wieje tak potwornie zimny wiatr, i coś jakby śnieg padało przez kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×