Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała - podziel się sponsorem, bo ja bezrobotna ;) a Ty widzę hotele takie z górnej półki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ustalmy fakty lokalizacyjne :) Ja i Mira - Łódź - ja przynajmniej do kwietnia i może ciut dalej Sippel i Maxi - świętokrzyskie Biała i Malinka - koniec świata :P A reszta dziewczyn, to chyba nawet nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w wawce sie spotykamy??? eee.. ja bym wolała jakies górki, w wawce nie ma klimatu na zlot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry! - pewnie! :) szkoda tylko, że ja mam tam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak daleko :( i na weekend to mi się zwyczajnie nie opłaca :O Chyba, że sobie zrobimy tygodniowy zjazd z łażeniem po górach :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze Biała - Białystok :P Ja też jestem za jakąś przestrzenią zielona... Kwaterka gdzieś to wydatek 20-30 zł więc mnie jeszcze stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem :P Święty Krzyż :P tam nawet jest jeszcze taki krąg, gdzie się czarownice spotykały, a że u nas dostatek czarownic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20-30 zł za nocleg to też na moją kieszeń! :D weźmy też pod uwagę dojazd niestety PKP ma promocje tylko w okresie wakacyjnym te cudowne bilety weekendowe za jedyne 50 zł :) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Dojazd będzie najdroższy, ale... Ja popieram Sippel - spotkanie trzeba zrobić jak najszybciej :) bo później znów się rozejdzie po kościach, a poza tym Sippel może wyjechać. Na pewno wszystkie się nie odmeldujemy, ale... Zawsze możemy takie spotkanie powtórzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry Świętokrzyskie .... hmmmm w sumie czemu nie? ale ja wtedy bym optowała za pobytem weekendowym lub dłuższym :P a nie tylko jedna nocka! Jak już mam jechać tyle km to niechże zobaczę tamtą okolicę dokładniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... ja świętokrzyskie zawsze i wszędzie :) tylko Biała ma daleko :( Kwaterkę też mam znajomą - w Tarczku - z byłym tam jeździłam, to można złe wspomnienia wreszcie przełamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - ja już Ci sprawdziłam :) Do Kielc byś 8 godzin jechała... Termin... może 5-6 albo 12-13 kwietnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro nie idę do pracy :D:D:D będe sprzątać ....jeszcze tylko nie wiem czy u siebie czy u mamy... a dziś ide do kosmetyczki na jakiś tam zabieg na twarz - jakie to szczęście, że kosmetyczka jest moją koleżanką :D bardzo dobrą koleżanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gdzie żeście pouciekały ? ;) Ja już spakowana - czekam na kolegę - jednak dziś jedziemy... Żegnaj mieszkanie samemu :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoim własnym, prywatnym to pewnie nieprędko :( Mieszkanie po jednej babci dostał brat, po drugiej bierze mój wujek, który nie może sie zdecydować na życie z żadną kobietą na stałe i zmienia je jak rękawiczki, więc baza wypadowa mu potrzebna. A za własne pieniądze to nie sądzę bym szybko sobie nabyła... Chyba, że wygram w totka albo coś... Biała - to już przygotowania na zlot? :) Maxi zamilkła - pewnie poszła szukać materiału na kreację :) Sippel jeździ autkiem, Malinka się uczy, a reszta gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×