Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Zlot w Krainie Latających Czarownic w terminie 4-6 kwietnia ;) Lista: 1.Biało - czarna 2.Gosiaczkowa 3.Sippel 4.Maxi 5.Mira 6.Carda Malinka wyjeżdża, Olla ma urodziny brata, Setunia się nie odzywa... Jak są jeszcze jakieś chętne to proszę się szybciutko dopisywać, bo będziemy szukać odpowiedniego dla naszej ilości lokum :D i szczegóły będziemy ustalać po za forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra .... doś tego ględzenie idę pozmywać, bo mi w zlewie urosła wieeeeeeeeelka góra zmywania. Kto mi nabrudził???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie nabrudziłam :P Migrenu mnie coś znowu dopada. Narazie ćmi :( Jem banany, jak radziła Sippel - śmiało moge kandydować na bananową księżniczkę ;) Albo królową od razu - a co się będę rozdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała juz myślałam, że mi jakiego chwasta do palenia proponujesz :D Dziękuję za zioło - odwdzięczam się organem ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe w pierwszej chwili nie przeczytałam organem tylko zupełnie coś innego hehehehee :D:D:D:D:D ale głodnemu chleb na myśli :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Kochanie - nawet jakbym sie bardzo starała, to nie sądzę bym... :P Też jestem głodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja tez na zlocie czarownic nie moge byc bo mam zajecia:( P.S ja tez zle przeczytalam ten "organ":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzieńdobry!a raczej wieczór dobry....ij dziewczyny..Was poczytać czasami to można się nie zle pośmiać .....ale powiem Wam , ze ja tam odrazu dobrze odczytalam te organy :)...mimo , ze też na głodzie ..hahha...Biała..kochanie...nie dam rady jechać..to dla mnie za daleko..ja mieszkam dosłownie na przeciwległym końcu miejsca do ktorego bym miala dojechac....kiedys jechałam do Ustrzyk Dolnych -samochodem..i zajęło mi to ponad 8 godzin..a Kielce to chyba jeszcze dalej mam no i trzeba brac poprawke na pociąg, że nim to znacznie dlużej bym turlala się..kurcze! jakby to blizej było..to na bank! bym się zebrala i pojechala..pozatym dziecie moze i duze , ale jest róznica miedzy nimi....bałabym , że do rzeżni mogło by dojść między nimi pod moją nieobecność :)....wiec bałabym sie zaryzykować....Gosia jak w domku?..narazie jakoś da się zyć?..aaaa! pochwalić się chcialam!.jutro ide na Piling ciala !..jakiś czas temu byłam na masazu..bylo za...! cudnie! :)..i dlatego teraz postanowilam się z pilingować :)a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinkaa!..jestem pewna, ze dasz rade!..acha no i pamietaj, ze środa już tuż tuż :)...środa-znaczy-luz!:)..trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a wiecie co..ja też ide w kwietniu na wesele kolegi!..pisze o tym bo oprócz mnie jeszcze chyba któraś z Was bedzie bawić się i to też własnie w kwietniu....tylko kurde najgorsze to to, ze nie mam partnera ..dobrze , ze chociaz siostra moja z chłopakiem swoim bedzie..to może nie bede się czuła jak .. OBCY jakiś czy cóś..:)..obiecali mi , ze nie poczuję się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a co tu taka cisza..normalnie tak jakby już wszyscy spali .hmmm.......:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w pracy :O nie wiem od czego zacząć :O ale jakoś dam radę :classic_cool: Malinka - jak tam stres?? będzie dobrze! Trzymam kciuki! :D i tak czuję, że zakasujesz komisję ;) będa oczarowani Tobą i Twoją wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
heloo! a Wy dalej w wyrkach?..e nie no to juz lekka przesada!....ja bardzo prszę wstać , i koniom wody dac!....ide szykowac się do pracy , a moze po drodze jakiegoś ''lumpa '' uda mi się jeszcze zaliczyć kto wie ..kto wie ....u mnie zimno chociaż slonce swieci , ale zimno tymbradziej mam , ze nawaliła wczoraj jakas pompa w kotłowni i nie mam ani ciepłych kaloryferów , ani ciepłej wody....a rano głowę musialam myć ...buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Malinka..ja tez jestem i trzymam te kciuki...bedzie dobrze..zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
.hej Biala ..w tej samej minucie i sekundzie .posłałysmy swój wpis :)..mówisz, ze ciężki dzień zapowiada się..zapodaj sobie kawusie moze ona jakims cudem pomoze...zmykam juz bo nie zdąze.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka - kawusia to podstawa, zawsze od tego zaczynam dzień ;) Wiesz jak pysznie smakuje kawa zrobiona i przyniesiona na biurko przez kolegów??? ;);););) i tak codziennie ;) rozpieszczają mnie :P:P:P i jak mi się potem ma chcieć pracować?? :classic_cool: dzień nie powinien być AŻ TAK ciężki.... po prostu mam co robić i nie wiem z czym ruszyć najpierw. A jak nie wiadomo od czego zacząć? no to najlepiej od Kafe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 tęsknię za Wami!!! 😭😭 Gdzie jesteście? aaaaaaaaaaaa! wiem! :classic_cool: nie piszecie bo kciuki za Malinkę trzymacie! fakt pisanie z zaciśniętymi kciukami łatwe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja mialam dość pracowity dzien i nie miałam kiedy pisac...zaglądam, a tu pusto!!!! Biała monologi prowadzi :) Gosia a co z tobą? Sipp🌻 umawiacie sie juz na privie czy co??? odzywajcie sie tez tu...bo czuję się opuszczona :) zartuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS...nie zauważyłam wpisu Gosi powyżej...:) ale to dlatego ze taki króciutki :) Malinka tez ściskam kciuki!!!! jestes już mgr??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za te kciuki :) Dopiero włączyłam kompa bo cały dzień zalatany przed wyjazdem. Ale jestem już panią magister :D Zaraz ma wpaść rodzinka na ucztownie. Was też zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka!! 🌻 gratulacje, napilabym sie za ciebie, ale w tym tyg postanowilam nie brac alko do ust, caluje cie zatem i sciskam:) pani magister👄 laseczki, heloł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×