Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
No dziewczyny....udało się to moje postanowienie, ze wracam na silownie..:),,bo właśnie dziś zaliczyłam ten pierwszy raz po miesiecznej przerwie..uff..lekko nie było...Dobrze Sipp, ze upałów chociaż nie ma :) ..pamietam jak moi rodzice robieli kiedyś taki mega remont chaty...i trwał on on dwa miesiece i było wtedy lato stulecia...horror przezyli :) i oni i my..i jeszcze robotników ala fata morgana...co to pojawiali sie i znikali :) masakra mówię wam :)..a jak się robi stopki?..czy ja jako pomarańczko moge je robić też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzięki, Maxi za wsparcie..przyda się ono.....przytulam, mocno! :)..Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dzień dobry we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tam u Was dziewczynki??? Sipp - pewnie od rana z robotnkiami walczysz?? ;) Olla- mam nadzieję, że dziś się pojawisz.... gdzie Cię wcięło po weekendzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam postanowienie pracować :) to może mi się udać, bo mam pare ważnych spraw do ząłatwienia.... ale nie tyle, żeby nie mieć czasu do Was zajrzeć Pytanie tylko czy będzie do kogo zaglądać???? :O nie chcę byc tu sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ❤️ Nie było mnie trochę, ale... się nagadać musiałam z przyjaciółką i wyimprezować, zrzucić stresy egzaminacyjne :) Oj jak było fajnie!!!! Jeszcze nie odespałam zarwanych nocy, ale co tam :) Buziaki - zaraz poczytam, coście napisały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa 😘 to Ci powiem Kochana, że nic się nie rozgrywa.... nic zupełnie nic :O :( zastój cisza stagnacja nawet @ brak....chyba, że jestem pomijana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jestem jestem, nigdzie mnie nie wcięło...tylko mam taką sytuację w pracy ze doprowadza mnie do pasji!!!!! nawet pisac mi sie nie chce!!!! jesli chodzi o @ to tez pomyslalam ze abo jestem pomijana albo zapanowala jakaś stagnacja....wychodzi na to ze to drugie... buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba rozruszać towarzystwo ;) Dziś to jeszcze mam troche bieganiny i jutro też, ale później... wezmę się za Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - trzymam za słowo!!!! Patrz, żeby nie było obiecanki-cacanki a głupiemu radośc :P Olla - 😘 Co w pracy???? szefowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Biała, ciągle to samo...szefowa!!!!! ponoc nie moze na nas patrzec.... atmosfera jest gesta i przytłaczająca.... gosia, tez Cie trzymam za słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - po ostatnich zajściach można było się spodziewać, że nie będzie z nią lekko :O:O:O Miejmy nadzieję, że to przejściowe ;) lece po pracy na działeczke zrywac czereśnie ;) wezmę ze sobą koleżankę i zimne piwko ;) i jakąś kiełbaskę na grilla czy cóś coby tak na głodnego nie pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis ostro pracować....ale przyszła przypadkiem koleżanka nie widziana iks lat ....jak zaczęła opowiadać o swoim mężu to mi włos na głowie się zjeżył!!! szok!, że też takie palanty chodzą po ziemi i maja dzieci.... :O egoista, egoista pieprzony egoista!!!! szok! Boże uchroń mnie przed takim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała taki pieprzony egoista Ci nie grozi! W. to całkowite przeciwieństwo! ja też dzisiaj niewiele zrobiłam :( atmosfera nie sprzyja pracy...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej dzieczęta!....ja jak zwykle melduje się albo po nocach...albo z rana na sekunde :)..no ale tak jakos wychodzi i cóż ja na to poradze :)ale....przynajmniej z rana , kiedy to kompika odpalićie i na topik wpadniecie , to bedzie choć co czytac :)..dziś dzień byl jak codzień..trochę pracowity, trochę nudny , trochę gorący, i ..ogólnie ok było. Ale najfajniejsze było póżne popołudnie, bo pojechałam z siostrą do koleżanki ..a ona od soboty ma malego ślicznego , przecudnego, puszystego na maxa... LABRADORKA.....boszeeee....co za psinka.....kolorek taki biszkoptowy z przecudnej urody pieprzykiem nad noskiem...:)Teraz już wiem, że często bedzie przez nas odwiedzana owa koleżanka:P.......kurde ..no nie wiem co pisac wam, bo nic u mnie ciekawego się nie dzialo już...acha!..no chyba , że wspomne tylko , ze fajne lumki dziś przytargałam sobie z lumka....:) juhu!!..dobra spadam bo sen męczy...dziwne. o takiej godzinie spać sie chce??!! fiu fiu..dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry DZIEWCZYNKI ❤️ 🌼 Dziś ciąg dalszy mej bieganiny, więc przywituję się ;) tak z rana, żebyście zaniedbane nie były :) Amelllka u mnie też nic się nie dzieje - może z wyjątkiem rozważań, w którą stronę Europy udać się za przysłowiowym chlebem. Dziś ambitnie zamierzam podjąć decyzję. No ciekawe, czy mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fajnie było wczoraj skakać po drzewie ;) dziś jestem lekko porysowanan tu i tam....ale co tam :P W tym tygodniu jeżdżę do pracy z W. Trochę stresu mi to przysparza.... po prostu szczypie się ludzkim gadaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to żeby ktoś do mnie coś gadał..... ale ja sobie wyobrażam ...te komentarze, usmiechy.... szepty w pokojach \"a widzieliście....a słyszeliście itp \" ....nie potrafię tak zupełnie tego olać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - będę brutalna. Zdecydowałaś się na związek z kolegą z pracy, więc takie gadanie jest nieuniknione. Ale pogadają, pogadają, nasycą swą ciekawość i przestaną. Naturalna kolej rzeczy. Niemniej, każda Wasza sprzeczka, każda osra wymiana zdań będzie na tapecie u wszystkich... Wiem, co mówię, bo to przchodziłam :) Ale nie dawaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - taaaa.... a zawsze mówiłam, że nie chce miec faceta w jednej firmie bo ploty itd. (nasza firma to strasznie plotkarska) ....a tu proszę, nie dość, ze z firmy to jeszcze z jednego piętra :O ciekawa jestem sprzeczki z W. jeszcze nie mieliśmy okazji się posprzeczać...czy pokłócić. Jakoś dziwnie zgodni jesteśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - znów dziś cięzki dzień??? jak tam szefowa? dalej się miota? ja jeszcze 3 godzinkii fajrant :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dotarłam do pracy...czeka mnie rozmowa z szefostwem na temat mojego dr...chcą zobaczyc wyniki...mam lekkiego pietra... Biała, fakt do kazimierza pociąg nie dojezdza :( ale na Św Krzyz tez chyba nie... chyba do Kielc trzeba by dojechac a stamtąd jaiś bus czy cos?? pomysł ze spotkaniem w lecie nad morzem i wynajeciem domku tez mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - Tyś zakręcona!!!! bo nie wiem o czym do mnie rozmawiasz :P:P:P domyślam się,że o zlot chodzi :D:D:D a za rozmowę trzymam kciuki! Będize dobrze!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, powinno juz byc OK! ale w razie czego sorki za jakies głupie komentarze, widac zabezpieczenia kafeteryjne nie sa doskonałe..... ale skoro KTOS za mnie zaczął temat zlotu...to moze warto kontynuowac??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×