Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ojojoj szybkoooooo ..... a ja myślałam, że my z W. mamy tempo zabójcze hehehheehe ostatnio na grillu znajomi nam opowiedzilei swoją historię, jak się poznali to po dwóch tygodniach byli parą, po miesiącu zaręczyny po pół roku ślub.... są małżeństwem 13 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a Ty się nie smuć, że ostatnia wolna.... tylko rozkochuj w sobie Pana 36 :D:D:D: to tez pierścionek kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myślę, że ludzie są na ziemi do różnych rzeczy przeznaczeni. Ja na pewno nie jestem przeznaczona do małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) też zawsze mówiłam, ze mi to nie pisane :P a teraz to sobie myślę ...."kto wie??? może??" tym bardziej, ze W. ma takie zamiary ....a mnie perspektywa małżeństwa z nim nie przeraża wcale. :D ....zobaczymy jak dalej nam będzie ze sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kaaaaaawy!!!!!!!!!!!! ratunku, ktora na ochotnika zrobi mi pyszna kawkę z mleczkiem? :) hę? 🌻 ❤️❤️❤️ cos mnie na miłostki wzielo dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem singielka chyba z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dziewczyny z tego topiku prędzej czy pozniej przestaja byc singielkami:) biala, dzieki za kawe, ty to dobra kobitka jestes:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, a ja coraz rzadziej tu bywam bo niesingielka z najdłuzszym stażem jestem:D ale i tak to najczesciej odwiedzany przeze mnie topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) wpadam na chwilunię:P Biała gdzie się wybierasz w niedzielę???? Miłej pracy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
heloo! Wszystkim singielkom i nie singielkom :)..u mnie pada, chlodno i tak nie zbyt przyjemnie. Kawa juz wypita...a za godzine na obiad bede zmykac. Biala ja do fryzjera dopiero w sroda nadchodzaca idę, i tylko w sumie kolor zmienic, :)..ale pomysle nad zdjeciem, poprosze dziewczyny w pracy by mi fotki jakies strzelily i podeśle..nie wszystkim coprawda , bo nie do wszystkich was znam adres meilowy ....ale to potem..:)jak foty bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana wielka - niewielka, bo podcięcie, ale za to pani fryzjerka użyła czegoś magicznego i teraz moje włosy wyglądają bosko nawet bez czasochłonnego modelowania ;) Przed weselem brata zrobiła mi tą magiczną sztuczkę tylko z tyłu, a teraz mam na całej główce :) Bardzo wygodne ;);) A wracając do podjętego przez nas wcześniej tematu. Z tej całej bajki rodzinnej, to najbardziej mi żal braku dzieci, bo jak wiadomo z mężem różnie bywa. Ponoć w przyrodzie jest równowaga i tak, jak moja jedna koleżanka się zaręczyła, druga właśnie składa pozew o rozwód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to... Maxi - ja tęsknie za Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak rzadko bywasz :(:( Ja wiem, że miłość jest czasochłonna, ale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gosia ;) ...zgadzam się dzieci sa najważniejsze.... własnie jak byłam singielką to doły najczęściej miałam z tego powodu.... lata lecą, zegar biologiczny bije....a wiadomo, że kobieta w każdym wieku matka zostać nie może :O Na szczęście W. chce mieć dzieci, i to nie kiedyś tam w odegłej przyszłości.... już obudził się w nim instynkt ojcowski :D ale wpadki bym nie chciała!!!!! ....wszystko w swoim czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem, poraza mnie debilizm niektorych w mojej firmie, normalnie szlag mnie trafia!!!! musze se przerwe zrobic bo jebne komus zaraz! :D gonia:) cmok 👄 a podeslij jakas fote w nowym image, co? kurcze, wszystkie sie fryzujecie to moze i ja pojde moja łepetynkę podciąć... bo czarownica juz niezła jest... sipp, maj lejdi, zyjesz? :) ty tez bys mogla sie podzielic nowym wyglądem, co? biala, a ja cos czuje ze ty pierwsza do ołtarza pojdziesz...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×