Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

czesc dziewczyny ;) a ja dopiero dotarlam do pracy - no niezle mam opioznienie :( ide nadrabiac zaleglosci w pracy -milegop dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 4 robotnikow jeszcze na pokladzie... i cholera wie kiedy skoncza. 2 w kuchni a 2 na podworku, wiec sobie musze polatac... a do tego mama mnie prosi bym jej pomogla zrobic wyplate dla okolo 200 osb. wiec zapowiada mi sie pozniejsze spanko. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasequ
dziewczyny jak sobie radzicie z samotnością??:( chodzi mi o te samotne wieczory najbardziej:( jak widze do okoła pełno par to:(((( ciezko poznac kogos kto jest i wolny i w porządku. Ci najlepsi sa już ze tak powiem zarezerowani a ci wolni, no coz nie bez powodu są wolni, ne bez powodu nie umieli stworzyc zwiazku wiec i teraz tak samo nie beda potrafili, bo juz przyzwyczaili sie do samotnosci tzw. dziwaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez pod uwage, ze sama tez jestes sama, wiec mowisz tez o sobie. ja nie uwazam sie za dziwaka, a nie udalo mi sie stworzyc zwiazku z poprzednimi partnerami, bo nie do konca bylismy spasowani, a iukladac sie pod kogos by tylko z kims byc to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Dobrze Sipp gadasz....nic dodać nic ująć. Przywitać się zapomnialam, więc czym prędzej czynię to, a więc....Dobry wieczór moje drogie koleżanki, wita Was Elcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini86
Hey dziewczyny, ja tu pierwszy raz ale serdecznie Was wszystkie pozdrawiam, lubie sobie przed snem poczytać wasze wiadomości a wreszcie zdecydowałam sie też napisać. Wogóle to jestem od pół roku singielką więc mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego grona ?? Bo smutne są bardzo moje samotne wieczory... Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uwiazalam psa, dalam mu wszame i teraz sama planuje cos szamnac. ale najpierw dorwe sie do jakiegos wiaderka kawy. dla kazdej tez zostawie po C|_| pysznej kawusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i witam martini w naszych szeregach. my jako singielki pijace zawsze sie chetnie napijemy martini z lodem;) w doborowym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zdiewczynki :) dzisiaj jestem mocno niewyspana :( ale mam nadzieję, że kubek kawy od sipp postawi mnie na nogi ;) Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola!!!!! Jużem w domu :) Trafiła mi się podwózka samochodem z dalekich krańców Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🌼 Sipp - poproszę tej kawy. Poleję sobie słuszną szklanicę, bo wstałam o 3-ciej dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to stawiam dodatkowy dzbanek z goraca kawa i kuleczki mozartowskie z austrii (pychota) i lece dalej robic za poganiacza i kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp ❤️ dzięki za kawusię :) Biała - nie jesteś nienormalna tylko... zakochana :P:P A zakochani to ponoć nawet różowe słonie widują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gonia, ale ja o tym przeca rzeczę! ze w tym wieku to JUZ sie sloni nie widzi ---bo głowa mądrzejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mówisz o swojej głowie, bo w mojej rozumku nie za wiele ;) Ale słonia różowego nie widziałam... Pamietam tylko, jak kiedyś koleżanka widziała ogromne nożyczki, które ją goniły i chciały obciąć... nogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini86
Heyy sippelsweg - chętnie zapraszam na martini z lodem i plasterkiem cytryny:) Zresztą wszytskie zapraszam, tylko nie wiem wogóle która gdzie Wy mieszkacie:) Aaa no i dziękuję bardzo za kawke. Biało- czarna ja bym mogła nawet widzieć te rózowe słonie:) oby chociaż troszke się zakochać haha:) Pozdrowiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ja też jestem w TYM wieku ...stąd brak słoni hehehhehehee a Martini, dziękuję za martini 😘 a! i jeszcze raz powiem, że Was Maxi i Gosiaczkowa w duecie to UWIELBIAM ::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tam tez choruje na lenia....ale od poniedziałku bede miała urlop! :) az mi się wierzyć nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×