Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
Kasiunia..mi też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..hej !....ale co by nie było, i jakby na to nie patrzeć, miesiąc czerwiec i tak był dla mnie miesiacem drastycznym z powodu mojego mega dołu....teraz już jest o niebo lepiej. Dziś na dziełce przesiedziałam pół dnia leżąc na bujanej hustawce..niepowiem , bo milusio mi na niej bylo i błogo, i postanowiłam sobie , że w niedziele jak moje chłopaki pojada na wakacje..to tam spędze cały dzień..bujając w obłokach i bujając się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest.... znów pracować się nie chce od poniedziałku :O a nie powiem, żeby nie było co robić!!!! 😭 Gosia - jak tam weekend z Panem 36? Mam nadzieję, że pogoda była dla Was łaskawa i odbył sie planowany grill :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! :( dalej nikogo nie ma ..... dziś pogoda dziwna... jakoś tak ciężko, niebo czarne.... (jak nie ma o czym gadać to o pogodzie nie???? :P:P:P:P) mnie wczoraj pogoda dopisała :D:D:D pochodziłam sobie po polach ;) i grilla zrobiliśmy :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defnee
cześć dziewczyny :) dawno tu nie zaglądałam... ale widze pozytywnme zmiany u co niektórych mkoleżanek - cieszę się :) Biało-czarna pogoda u mnie do kitu, ale może to i lepiej skoro muszę siedzieć w pracy. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescSingielki i nie singielki ;) ja normalnie dzis nie wyrabiam na zakrecie :( pracy tyle ze szok i jestem sama w biurze :( nawet nie mam do kogo geby otworzyc ;( ehhhhhhh ale za to powera do pracy mam ;) po dlugim lezeniu w domu w ten weekend poszalalam i wybalowalam sie i w piatek i w sobote :D kaca juz wyleczylam wiec jest dobrrze :) niestety nikogo nie poznalam :( chodz poznawac kogos na miesie to takjakos nie za bardzomi sie usmiecha ... :( milego i slonecznego dnia zycze :) Wam PS. aha jak macie jakies aktualne swoje zdjatka to poprosze na mailika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
defnee - Witaj! ;) Co nowego u Ciebie?? ....niebyło Cię bardzo dawno....., że aż przyznam, że słabo Cie pamiętam Zostaniesz z nami na dłużej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała witaj :) no nie możesz mnie pamiętać , bo wymyśliłam sobie jakiś nowy nick ;) ale mam nadzieje, że samotne maleństwo już coś Ci mówi. Pewnie, ze zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie nowego? chyba nic :( ciągle ejstem samotnym maleństwem i to juz się chyba nie zmieni :( straciłąm już całą nadzieję :( Ale staram się nie zamartwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - ja Ci fotke wysłaaałm :) aktualną bardzo bardzo :D:D:D Samotne - tak! ten nick wygląda bardzo znajomo :D:D:D Gdzie byłas jak Cie nie było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) gdzie ja byłam? no właśnie... :) moje myśli zaprzątał jeden pan, który niestety okazał się, powiem to łagodnie, mega niefajny. No i teraz jest mi smutno. Ale otrząsnę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samontne malenstwo - bylas moze na jakims innymtopicu????bo ja Ci pamietam tzn tennick ale n ei wiem czy z tego czy z innego topicu - choc ja teraz tylko na tym topicu jestem;) co do panow -plamnow itp to sie nie przejmuj nie ten to nastepny :) a bywaj czesciej z nami (odzezwala sie ta co to niby caly czas siedzi na topicu ;) hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! a ja miałam fantastyczny weekend, choć trochę męczący... byłam nad Bałtykiem!!!! pogoda była cudowna, niebieskie niebo i słońce...cudownie po prostu!!!! a po powrocie do pracy...od razu spięcie z szefostwem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za ponowne przyjęcie :) Cadra jak mnie pamietasz to napewno stąd :) Biała dzięki za propozycję - napewno skorzystam :) jak będzie mi mega źle to wypłaczę się w Wasze wirtualne rękawy ;) Miło jest znowu Was czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi zeszlo zanim sie do was zebralam, ale jestem na maxa nieprzytomna. wesele bylo jak dla mnie srednio udane. po pierwsze byly tam osoby ktorych albo nie lubie albo nie znam i nie chce poznac... a jakby tego bylo malo to bylam tak zmeczona, ze juz o 20 mi sie oczy zamykaly:( a jakby tego bylo malo, to jakos tez towarzystwa do tanca nie bylo, wiec sie wczesniej zmylam. poprawiny byly juz lepsze, ale i tak daleko bylo do dobrej zabawy z prawdziwego zdarzenia. a dzisiaj od rana biegam w tym cholernym holterze i mam ochote sie pochlastac. wiecej razy nie dam sie w takie cos wmanewrowac. malenstwo-- 🌻 nie lam sie, po nocy zawsze jest dzien:) buziaczki dziewczynki na slodkie sny i ja uciekam w objecia morfeusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od godziny na nogach. jestem nietomna na maxa, ale to chyba zmieni sie dopiero jak skonczy sie remont i sie w koncu wyspie... dzisiaj mi zdejma holter, ciekawa jestem jakie bede miala wyniki... buzki na mily dzionek, i zostawiam wam po duzym C|_| goracej kawusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sipp!!!! Kawa to jest co czego mi potzreba!!! Mimo, że jestem już w pracy, to się jeszcze nie obudziałam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, bo w nocy to sie spi a nie .... :D:D:D sipp, dzieki za kawke, a ja wam powiem ze lenia ma wielkiego jak cholera!!!!! i drazni mnie wszystko... ale to nie PMS, nie wiem co to... have a nice day girls!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - własnie chodzi o to, że spałam sama.... W. mnie zostawił na caaaaaały tydzień 😭 ...a nawet na dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×