Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

cześć dziewczynki :) ja na urlopie już, ale wpadłam na neta na chwilę do pracy i do Was oczywiście... przynajmniej mogę się wyspać! ale pogoda u mnie mało urlopowa, dobrze ze wyjazdu żadnego nie zaplanowałam.... jak jeszcze w tym tygodniu będę to się odezwę! Buziaki dla was kochane :) 👄 Biala, pracujesz??? nie wierzę :) :) żartowałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - :D:D:D a no pracuję .... nie to że mi sie chce....ale muszę, bo się trochę tego nazbierało :O Pozdrawiam i zyczę udanego urlopu :D:D:D Dużo słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
....hej :) ...ja też pracuje!! :) :) :) :) ...cmokaski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, wiedziałam że coś kręcisz :) ale miło ze zaglądasz na topik :) a Ty kiedy urlop? amellka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka 🖐️ olla - mam planowany na drugą połowe lipica, ale najprawdopodomniej pójde w sierpniu urlopować ...razem z W. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaaaaaski!!!!!!!!!!!! NIE MAM SIŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta robota mnie wykończy...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi- robota się nie przejmuj, nie bierz do głowy - szkoda zdrowia!!!! ;) grunt to dobrze po pracy odreagować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na skraju histerii hormonalnej. Moje cycki, bo to nie jest juz biust, waża tonę!! nie mówiąc o tym, że żaden stanik nie jest w stanie ich okiełznać. Mam w sobie tyle wody, że gdybym eksplodowała, to mogłabym ugasić płonącą stodołę. Drę mordę na każdego, kto zrobi coś nie po mojej myśli, wylewam łzy o pierdoły, śmieję się z rzeczy, które kulturalnie powinny mnie smucić. Rozwinął mi się cynizm i wyostrzyła wredota. To tyle ;) Tak skromnie :):) Chcę okresu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie na urlopy wybieracie. Ja chyba wyskocze gdzies we wrzesniu, jakies last minute, tylko jeszcze nie wiem z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku na żadne last minut się nie łapnę czasu brak ( nie mojego co prawda).... ale może coś w przyszym roku się wykombinuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc "niezły" to sobie schlebiłam oczywiście ;) ale...co tam ;) jak nikt mnie nie chwali to sama siebie musze ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×