Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

a co Pan 36??? przy przeprowadzce pewnie odległość między wami wzrośnie...prawda? Bierzesz go w ogóle pod uwagę w swych planach? czy tak niekoniecznie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę, biorę, co mam nie brać ;) Ale nie wyprowadzę się przecież na koniec świata :) On naprawdę sobie dobrze radzi beze mnie i krzywda mu się nie dzieje. Na razie to nie etap wspólnego mieszkania, więc muszę myśleć też o swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, ja tez uschnę z tęsknoty za wami! jestem pewna ze od czasu do czasu będę zaglądać do pracy na neta...no i do Was! a Ty kiedy urlopujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Gośka!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! !...100 lat w miłosci i w szczęsciu żyj sobie moja kochana :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
..uuuu! pierwsza byłam :) ..........No dziewczęta, własnie zostałam samiutka jak palec, własnie pojechały moje dzieci na 5 tygodni z dziadkami nad morze...dziwnie mi jakoś...hmm..pewnie to ten pierwszy dzień smutny takie będzie, ale kontakt telefoniczny stały będzie , dzieci beda miały jak u pana boga za piecem, wiec nie ma czym się martwić. A dziś wpada do mnie moja najlepsza koleżanka, wiec smutek rozwieje jakby co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
łolaboga!! a ja sie nawet z wami nie przywitałam....zatem czynię to teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ok. To ja zmykam , bo musze ogarnąć to pobojowisko jakie zostawliśmy, po ostatnich pakowaniach :) udanej niedzieli Wam zycze moje kochane singielki i nie tylko :).Gosia {kwiatek] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ups! jakto tak!, ...nadal cisza na kafe???????....a ja taka fajnie wcieta jestem a waz nie ma buuu:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a zcemu to tak? :( ..jakto tak?...kurde zarypiste winko dziś wkoncu znalazłam sla soeboe..słodkie takie jak lubie :)...na maxa słiodkie skłonna jestem rzec :)..i jest zaryupiście i za tyczdzień zwołałam ekpie ( 5 lasek) i doko ńczymy co dziś zaczełyśmy :)..bardziomocno was scisjkam i buziaki zasuyłqam..vcmok cmok..mmmłaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend był do kitu... Nawet szkoda klawiatury, by to opisywać... Miłego dnia Amelllka - dziękuję ❤️ 🌼 Biała - nic się nie stało ;) I też dziękuję ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo my wracaliśmy to też nieźle grzmociło :P stacje benzynowe były nieczynne a nam rezeerwa zabłysla :O ale ok :) dojechaliśmy do czynnej stacji i do domu też :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wracałam z kina to zaczynało nieźle grzmieć. Wpadłam do klatki i jak lunęło... Dobrze, że zdążyłam sobie herbatkę zrobić przed kryzysem w dostawach różnych usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wszystkim ;) ja znow mialam malutkie problemy zdrowtne w poprzednim tygodniu ale juz jest oki :) w weekend bylam sieopalac nad wodoa w sbi nd (opalam sie godzin 2 bo potem zaczelo lac i burza ;( ) nie bede tego komentowac bo mi cisnienie wzrasta ;) milego i slonecznego dzionka a ja ide nadrabiac zaleglosci topicowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ale dzisiaj jest podły dzień :( to chyba ta pogoda... Gosia - spóźnione ale szczere STO LAT, STO LAT i żeby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia 🌻 zacytuje Pania Bartosiewicz: wszystkiego czego chcesz, o czym tylko marzysz dzisiaj życze Ci, wszystkiego co juz jest, o czym jeszcze nie wiesz, bys zawsze soba był....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego gosia!!!! spoznione ale szczere! mnie cisnienie wzroslo tak, ze masakra. mam yniki z holtera. lekarz mi sie zapytal co za aktywnosc mialam o 7 rano, bo puls mi do 174 podskoczyl. myslal, ze jakis sexik byl, a tu nie bylo nic takiego. mam pic magnez 2 razy dzinnie i melise na noc przez 10 dni a pozniej do kontroli czy nadal jestem taka nabuzowana, jak na razie to mnie babcia tak wku.rwila, ze doslownie az mi sie rece zatrzesly... ale to juz szczegol. buzki kochane na mily dzionek, a u mnie tez wczoraj burza skonczyla sie brakiem pradu, a zaklad energetyczny olal system i dopiero dzisiaj prad mi wlaczyli.... no nic tylko kuzwa sie uspokajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieknę sobie jeszcze jedną kawę cyba....chce ktoś?? albo nie będę pić... sama nie wiem czego chcę :O i nastrój mam paskudny....to wina tej pieprzonej pogody :O czarne chmury na mym niebie :( roboty tez nie brakuje ... ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis dzien okropny ;( glowa mnie boli i mam mega nerwy :( bo pracujhe z debilami - ktos to w koncu musial glosno powiedziec :/ PS. Gocha ja spozniona bo jak zwykle zakrecona: wszystkiego naj naj :) niech Ci ziemia lekka bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dziś ruch... Normalnie ten pęd, z jakim trzaskacie drzwiami wchodzicie tutaj i wychodzicie... :) Szok!!! Popsułyście mi fryzurę aż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brukarze m wyszli z podworka, z kuchni tez mi wyszli, teraz musze ja posprzatac na blysk bo jutro wjezdzaja mebelki :D wreszcie przestane mieszkac w pelnym burdelu!!!!!!! zostala zielen i koncowka ogrodzenia. jak juz skoncze wszystko to porobie zdjecia i wam podesle. tylko zaluje, ze nie zrobilam zdjec jak bylo przed i w trakcie robot. a no i samochod mamy stal sie moim a mama ma swoj:D:D:D:D:D:D wiec pelnia szczescia:D:D:D tylko ojciec chodzi podlamany bo poza kuchnia wszystko idzie z jego kieszenie. zaz kuchnie mama powiedziala, ze ze swoich zaplaci (praktycznie rownowartosc swojego samochodu...) alez sie ciesze, ze juz prawie koniec :D:D:D:D:D:D zostawiam wam po c|_| goracej kawusi i mykam do sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×