Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję gotowość do spożywania trunków wysokoprocentowych :) Jestem zopatrzona w chipsy, martini ;) cytrynkę i piwo na kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - zmieniasz prace?? Ja niedługo chyba otworzę jednoosobową firme pisania Cv i listów motywacyjnych, które... pozostaja bez odzewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - BARDZO bym chciała, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie... Obecnie moja praca nie jest szczytem moich marzeń i ambicji, a do tego wczoraj i dzisiaj tak mi podnieśli ciśnienie, że w końcu zdecydowałam się na jakieś działania zmierzające do zmian w moim życiu. Teraz czytam o listach motywacyjnych - dawno takowego nie pisałam. Masz może jakieś sugestie, albo wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych wzorów!!! Twój list motywacyjny musi przecież przykuć uwagę, więc powielanie tego samego schematu, co wszyscy, mija się z celem. Te parę zdań powinno sprawić, że czytający będzie chciał Cię poznać. Ja zawsze piszę listy motywacyjne od siebie i wierzę, że wreszcie kogoś zwalę soba na kolana ;) No dobra, coraz mniej wierzę... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuszna uwaga co do wzorów :) ale i tak muszę poczytać o ich konstrukcjach, bo w życiu napisałam chyba tylko jeden taki list :) więc muszę się wyedukować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze duzo czasu zajmuje napisanie listu motywacyjnego. W końcu ten potencjalny pracodawca ma sobie pomysleć, że zależy mi na tej konkretnej pracy, a nie że wysyłam papiery hurtowo z nadzieją zaczepienia się gdzieś. Najważniejsze, żeby list był krótki, konkretnie odnosił sie do stanowiska, o jakie się ubiegasz i nie powielał tego, co w CV juz jest zawarte. Zdrówko!!!Za pracę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wiara czyni cuda!!! :) to raz. A dwa to też wierzę, że trafisz na madrego pracodawcę, który od razu się na Tobie pozna :) Do tej pory trafiałaś widocznie na niezbyt rozgarniętych gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko!!! :) przez to picie chyba dzisiaj nie spłodzę mojego listu :) trudno - zrobię to jutro. Dzisiaj wysłucham celnych uwag :) Zastanawiam się ile mi to czasu zajmie, bo powiem szczerze, ze napisanie samego CV zajęło mi sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://uzytkownik.wrzuta.pl/audio/7r4IaUKRmQ/wymyslilam_cie_-_irena_jarocka Dobre, by się upić? :) Maleństwo, o ironio, kiedyś zawodowo zajmowałam się... aktywizacją zawodową, a teraz sama się aktywizuję. Jednak to prawda, że szewc bez butów chodzi. Innym jakos tak łatwiej powiedzieć - trzeba wierzyć i próbować. Te słowa wypływają z ust i naprawdę się w nie wierzy. A powiedzieć sobie i co gorsza - uwierzyć - o jak trudno!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja właśnie wstałam wróciłam z pracy zjadałam obiadek i poszłam spać a teraz jestem taka \"rozbita\" , że szok no i nie wiem kiedy zasnę a tak ogólnie to źle się czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tak jest zazwyczaj i pewnie stąd to powiedzenie. Innym zdecydowanie lepiej nam się radzi w każdej dziedzinie, nie tylko w kwestii pracy, a do nas samych jakoś te nasze rady (zazwyczaj dobre) jakoś nie trafiają. Ja zawsze mówię, ze w teorii to ja jestem świetna, natomiast praktyka u mnie kuleje :( Kasiula witaj :) dlaczego źlen się czujesz? wirusa jakiegoś złapałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik jak się wsłuchuję w tekst to ryczeć mi się chce :( ale będę twarda - żadnych łez Niech żyje bal... cudowna piosenka, tylko też tak jakby smutna... Chyba masz dzisiaj taki melancholijny nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nastrój hormonalny ;) I trzyma mnie kurczowo. Przesłałabym Wam piosenkę Rodowicz, którą uwielbiam, ale nigdzie nie mogę znaleźć linka do niej. To chociaż tekst :) Jestem sliczna higieniczna Przy tym silna niczym tur Niczym byla pieriestrojka I berlinski twardy mur Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna takze jestem jak chlopiecy chor Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna takze jestem jak chlopiecy chor I gdy brzecze medalami Referenci gnaja z biur A dolnymi kanalami Hydraulikow goni sznur Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna takze jestem jak ludowy twor Bop jestem sprytna i wybitna Romantyczna takze jestem jak ludowy twor Zawsze bylam w opozycji Oczekuje propozycji Bo mam w sobie cos takiego Co nie daje spac kolegom Widze siebie w dyplomacji I w Londynie na kolacji I z wywiadem sobie rade dam Bardzo ladni anarchisci Wciaz padaja do mych stop A naftowy szejk arabski Proponuje co dzien slub Bo jestem sliczna higieniczna Apetyczna takze jestem jak rolniczy skup Bo jestem sliczna higieniczna Apetyczna takze jestem jak rolniczy skup Nienawidza mnie dziewczeta Za moj doskonaly tors Ja was jeszcze zaszokuje I pokaze goly gors Bo jestem sliczna higieniczna Apetyczna takze jestem jak wasaty mors Bo jestem sliczna higieniczna Apetyczna takze jestem jak wasaty mors Zawsze bylam w opozycji Oczekuje propozycji Bo mam w sobie cos takiego Co nie daje spac kolegom Widze siebie w dyplomacji I w Londynie na kolacji I z wywiadem sobie rade dam Zawsze bylam w opozycji Oczekuje propozycji Bo mam w sobie cos takiego Co nie daje spac kolegom Widze siebie w dyplomacji I w Londynie na kolacji I z wywiadem sobie rade dam Ech wyc mi sie chce Bo tylko matka o tym wszystkim wie Też mi się chce wyć. Okresie!!!! Gdzie Ty mój!!! Co za zła czarownica Cię zabrała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×