Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Byłam kiedyś na topiku, gdzie był bój o pierwszy wpis na stronie...a komu się udało zawsze dostawał kwiatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jakims strasznym nalogowcem nie jestem, ale ostatnio jakos zaczelam wiecej palic. Z nudow chyba ;) I chcialabym wrocic do aerobicu, bo chyba przytylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście się nie poprawiam...ale zgubić też za cholerę nic nie mogę.... Na szczęście W. mówi, że mu się podobam taka jaka jestem :D heheheh a co ma mówić???? hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan nr 2 gdzies sobie jest w tle mojego codziennego zycia. Ostatnio widzialam go w sobote i mialam okazje poznac jego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od poniedziałku idę na urlop:):) oczywiście był dylemat gdzie i z kim:( Biała- z mazur zrezygnowałam I jadę do Zakopca, zgadałam się z taką "znajomą" i jadę z nią, zawsze lepsze to niż samemu lub siedzenie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to: - mam katar i zatkany noc:( - wyszła mi ropa na zębie:( - i w dalszym ciągu mam kłopoty z gardłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - pewnie, że tak!!! jedź i baw się dobrze ;) Maleństwo - jasne!!! ....a jeszcze jak stawiasz!!! to już nawet pytać nie powinnaś :P::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to bym nad morze pojechala, hmmm tylko nie ma z kim :( i teraz zbytnio czasu i pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijmy, pijmy, ubzdryngolmy sie ;) Kasiuni grzane winko trzeba podać, bo chorowite dziewczę. Albo grzane piwko:) Ja chcę martini!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domowej spiżarni mam likier własnej roboty. Cały literek ;) Czeka na wyjątkową okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - nie analizuj..... o ile pracy nie zawalasz przez alkohol....nie upijasz się na umór ...i nie robisz po alkoholu żadnej bonanzy to możesz pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam zobiła czaD wiśnióweczkę!!!!! Ostatnio jak byłam z W. to nas poczęstowała!!! normalnie miód w gębie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×