Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

anonimowo-- nie wiem szczerze powiedziawszy o co Ci chodzi. jak masz do mnie jakis zal to wal prosto z mostu, a nie jakies takie owijanie w bawelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan anonim woli sie bawic w ciuciubabke, bo nie ma odwagi sie przyznac jaki jest cel jego wizyty na tym topie, zwykłe tchorzostwo i dziecinada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry wszystkim:) ulala....sporo wpisów od wczoraj..poczytam wieczorkiem teraz nie mam czasu....Dziewczęta blagam..tylko mi się tu nie pozabijajcie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem anonimowo - uspokoj sie bo napisze do adminow kafeterii ze bluzgasz na forum i cie zablokuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wdawajcie sie w dyskusje - nie warto :o zajmijmy sie lepiej soba i piszmy jak zawsze ;) ja jeszcz enic nie zrobilam ;/ musze sie zebrac ale taka troche rozbita jestem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zimno jak diabli jest...mimo slońca za oknem...dobrze , ze kawka grzeje chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez na dworze piekne sloneczko, a ja sobie grzeje pokoj grzejnikiem, bo jednak mury nie przepuszczaja ciepla:( do tego nie chcialo mi sie wziazc wiadra do rozwieszania prania wiec teraz mam caly rekaw mokry:( no ale coz, za lenistwo sie placi frycowe:) mania-- kazdy Cie zauwazy, ale nie oznacza to, ze kazdy ma sie z Toba witac jak sie pojawiasz, extra witamy tzw cory marnotrawne ktore nas zaniedbuja. przynajmniej tak bylo do tej pory. ale jak zmieniamy zasady to mania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania proponuję takie danie: pierś kurczaka kroisz jak na kotlety, bez bicia, solisz, pipeprzysz itp. pomidory parzysz, zdejmujesz skórkę, kroisz na plastry układasz na mięso oliwki kroisz i kładziesz na pomidory ser mozzarella kroisz w plastry i układasz na wszystko zapiekasz 30 min w rozgrzanym piekarniku danie palce lizać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, ale W ma z toba dobrze, takie rarytasy serwujesz.. :) slinka mi cieknie jak to czytam...... chłop ma z tobą jak w raju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki! :-) Mam dziś spotkanie z Panią właścicielka lokalu i mam jej podpowiedzieć co bym chciała, żeby goście zjedli. Wymyśliłam już tort, ma być czekoladowy nasączany wiśniówka no i z wiśniami oczywiście i bita śmietaną. Uwielbiam:-P Biała to twoje brzmi smakowicie... mniam :-) Chyba w sobotę zrobię, siostrzenica przyjeżdża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania-- a jaka to ma byc impreza. jakiego rodzaju jedzenie. bo mozesz zrobic koreczki, albo szaszlyki, albo salatki, albo cos na goraco, wszystko zalezy od tego jak impreza ma wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, z okazji urodzin zapraszam znajomych do miłego miejsca taki klimat jak Czuły Barbarzyńca czy To lubię. Myślałam o szewdzkim stole, bo zaprosiłam sporo ludzi, jak na powierzchnię, jaka mam do dyspozycji ;-) Właśnie, jakieś sałatki, deska serów i takie tam. Sporo ludzi nie je mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×