Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

mania - to dupkiem byl jak ci naobiecywal. ja bylej nic nie obiecywalem, mam czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- zadne kurestwo, to jest uklad. stosowany w dodatku dosyc czesto. nikt nikogo nie wykozystuje, nie placi za sex. jedynie jest to sex bez milosci. dwoje ludzi uprawia sex z tym samym partnerem. prawie jak stare malzenstwo, w ktorym wygasla milosc... ale w takim ukladzie moze byc i najczesciej jest namietnosc i pozadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - OK, to schodzimy na poziom definicji. ja tu sie nie bede wypowiadac mania - to dosyc złożone :) ale powiem tak - mowi sie ze obie strony sa winne rozstaniu. i cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz znam pary co w takich ukladach lata przetrwaly, a co jeszcze lepsze, to niektore sie pobraly, bo wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- lat moze na karku nie mam najwiecej, ale swoje po dupie dostalam juz i duzo nauczylam sie na bledach innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do winy lezacej po obu stronach to nie tylko zwyke ale ZAWSZE tak jest, a zwykle to wina nalezy do 3 osob. para + kochanka/kochanek, rodzice, znajomi, wyimaginowany ksiaze/ksiezniczka, presja otoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×