Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

znam ;) dzialaj chlopie, napisz maila, nie psuj babkom topu bo on do pogaduch sluzy ;) albo sie sprawdzisz albo przepadniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa spełniam Twoje-- napisz do niej, a nie publicznie rob rozeznanie czy bedzie warta zachodu. kwiatek-- tak sie kiedys niewolnikow kupowalo, ze publicznie sie ich wystawiano i mowiono o nic jakby byli rzeczami, teraz taka wasza jest mowa o gosi. jest to malo przyjamne i jeszcze mnie kulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek – to co Ty robisz z pomarańczą to zwykłe plotkarstwo..... jeśli to ma być podryw....to sorki, wyrazy współczucia.... to mnie nie dziwi Twoja samotność Czuję niesmak, bo lubie Gośkę, a wy się jej przysraliście ...i się czepiacie.... W takich chwilach strach co kolwiek pisac o sobie na forum, bo niewiadomo kiedy do mnie się przyczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Podaj te wymiary ;) Skąd wiesz w ogóle? Pisała publicznie i ja przegapiłem? Gadam przecież, a topic do gadania służy tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - co takiego złego napisalem? :P ze wzrostu ma tyle? :P pelno dziewczyn ma swoje foty i pelne opisy na serwisach randkowych, czy poiwesz ze to sa niewolnice na sprzedaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa spełniam Twoje-- nie pisz nawet maila, szkoda zachodu... kwiatek-- mnie sie takie cos nie podoba, ale to jest moje osobiste zdanie. mozesz robic co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Sorry Dziewczyny, nie chciałem Was urazić. Ale jak Gośka ma taką armię przy sobie, to marny los chłopa, który ją skrzywdzi. Normalnie byście zabiły chyba ;) Wy sie znacie wszystkie? Bo to aż niesamowite jest. Kwiatek i Ty z nimi chłopie wytrzymujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - OK, rozumiem cie. faktycznie malo subtelne te meskie gadki ;)pomarancza, pisz maila ja ci nic nie powiem wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - nie mam zlych zamiarow wobec Gośki, zeby nie bylo. i wiecej ci powiem - to co Gośce napisalem tu na forum sporo wczesniej odnosnie maila specjalnie bylo zeby jej wbic do mozgu ze nie pisze sie zbyt wylewnych maili do obcych facetow bo to dziala jak plachta na byka na mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Teraz to już nic nie napiszę. Moja siostra mówi, że czasem jestem jak słoń w porcelanie. Młodsza a mądrzejsza? ;) Gosia - z całego serca, naprawdę najlepszego. Wam Dziewczyny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- takie akcje uskutecznia sie na drodze prywatnej a nie publicznej, ale moze to ja jestem tak wychowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - masz racje. łatwo sie zapomniec tym bardziej ze ja traktuje to forum rozrywkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- napisala do Ciebie na drodze prywatnej a nie tu na forum tego maila, wiec trzeba bylo jej tak odpowiedziec, a nie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Kwiatek nie zgodzę się z Tobą. Nie wiem co prawda co ona Ci tam nawypisywała, ale. Jak się żali na byłego, to pocieszyć trzeba ;) A poważnie jak poznać drugiego człowieka? Pisząc o pogodzie? Widać co facet to inny, bo ja akurat bardzo sobie cenię szczere kobiety. Jak to mówią Twoja strata, mój zysk ;) Chociaż teraz to już chyba strata nas obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa spełniam Twoje-- trzebabylo zapytac ja, a nie uskuteczniac puublizne wypytywanie, zwlaszcza, ze ona sam atez to przeczyta. inteligentne to to nie bylo... a ona szuka inteligentnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Gosiaczkowa spełniam Twoje Sorry Dziewczyny, nie chciałem Was urazić. Ale jak Gośka ma taką armię przy sobie, to marny los chłopa, który ją skrzywdzi. Normalnie byście zabiły chyba Wy sie znacie wszystkie? Bo to aż niesamowite jest.\" niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
O co Kwiatek? Sippel - dobra wiem - dałem plamę. Myślałem że się włączy do rozmowy tutaj a teraz faktycznie głupio wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza - jest wyjscie - zgłoś szybko posty do usunięcia :D chodzi o to ze ja mam slabe zaufanie do ludzi generalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki zostawiam was, poczytam was pozniej albo jutro w przerwach. Gosiaczkowa spełniam Twoje-- ja bym sie na Twoim miejscu zglosila sama do usuniecia... milego popoludnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dziewuszki, ja jeszcze godzinka, ale nie chce mi sie tutaj siedziec w towarzystwie dwóch niezbyt rozgarniętych samców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi- akurat Twoj tekst do mnie ze jade na recznym to byl dowod Twojego nierozgarnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa spełniam Twoje
Bez sensu usuwać chyba. Przeprosiłem, głupio wyszło faktycznie. Naprawdę jesteście niesamowite. Nie wiem w końcu czy się realnie znacie, ale i tak szacunek Dziewczyny. Ten jej były to żyje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty kwiatek, nie wmówisz mi ze masz tak wycwiczone ciało ze potrafisz to zrobic bez pomocy rąk.... joga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×