Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kwiatek-- ja ci moge mnostwo przykladow podac dla torych zwiazek z arabem jest problematyczny. chcesz?? maxi--馃尰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sippus, a moze kwiatek nie mial problem贸w jak wsp贸艂偶y艂 z arabami, stad tez jego zdziwienie? :) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwaitek-- 3 lata spedzilam z nimi w mniejszej lub wiekszej wspolpracy wiec wiem jakie sa z nimi problemy. przynajmniej jakie problemy maja europejki ktore zgodza sie na wyjechanie do ich kraju. bo w europie staraja sie jako tako zachowywac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sippel - widzisz... czyli w Europie romans OK ;) wiadomo ze po wyjezdzie TAM jest inaczej, bo kultura inna :P a jakies problemy mentalnosciowe we wspolpracy zawodowej widzisz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwiatek-- on nie szanuja kobiet. nie uznaja rownouprawnienia. kobieta ma sie podporzadkowac i koniec. dla mnie bylo to nie do przyjecia. nawet w europie jak maja kobiete europejke to staraja sie jej narzucic jakies "lancuchy". a po wyjezdzie tam, kobieta traci praktycznie prawo do zycia jako jednostka, ona jest wtedy zona i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sippel - kazdy zwiazek narzuca ograniczenia dla obu stron. ale zauwaz ze Koran nakazuje dbac o kobiety. zreszta nie chce mi sie dywagowac. akurat polityka stawiania na kobiety w Europie jest... wlasciwa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"akurat polityka stawiania na kobiety w Europie jest... wlasciwa" natomiast co poniektore panie to przeginaja i sobie mysla ze facetami sie bawic mozna :P widac na przyklad po topach na kafeterii :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jeslimoge sie w艂膮czy膰 w temat arab贸w, to mam cos do powiedzenia na ten temat, pracowa艂em przez rok w Syrii i Izraelu, rok w Libanie, p贸l roku w Iraku, rok w Gruzji (choc Gruzini to nie arabowie to maja takie samo podejscie do kobiet). Mog臋 powiedzie膰, 偶e nie wygl膮da to najlepiej, wszytsko zalezy jak si臋 trafi cho膰 znam ma艂ze艅stwa mieszane (tak zwana polonia, kt贸ra zdecydowa艂a si臋 na zwi膮zki mieszane, zw艂aszcze w Libanie i akurat tam nie jest najgorzej, mia艂em kontakty ze szcz臋sliwymi polkami).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"nie uznaja rownouprawnienia" z tym rownouprawnieniem... to troche bujda jest. akurat plcie sie roznia juz na poziomie bilogii z czego wynikaja okreslone cechy psychofizyczne predysponujace do lepszego wykonywania okreslonych rol

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwiatek-- chodzi mi o to, ze mam prawo do nauki, do pracy, do rozwijania swojej osobowosci bez ograniczen

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sippel - a to to jak najbardziej OK. zreszta czytalem ze jakies niesmiale akcje poprawiajace status kobiet w swiecie islamu robia. nie wiem na ile skutecznie ale w gazecie czasem mozna cos przeczytac :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Wiesz co Kwiatek, glupie pytania zadajesz. Przeciez kazdy wie ze Arabowie lub inni wyznawcy islamu zachowuja sie raczej w nieszczegolny sposob w stosunku do kobiet. Oczywiscie nie nalezy calkiem generalizowac bo zawsze znajdzie sie pare wyjatkow. Poza tym zalezy to takze od regionu z ktorego pochodza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Malinkaa... Kwiatek jest na kafeterii zeby sie pobawic, powymieniac poglady, porobic zadymki albo jaja z ludzi, czasem komus pomo偶e i doradzi (i nawet ludzie dziekuja :P) a tu... niez艂e k贸艂ko adoracji zrobi艂yscie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwiatek-- bo to jest gruba wzajemnego wsparcia i wzajemnej adoracji. niedlugo zaczniemy sie do siebie modlic, albo stworzymy kult albo sekte:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Malinkaaa - kazdy sposob dobry zeby zwrocic na siebie uwage ;) tu jestem anonimowy :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehe w sumie masz racje. firma jest cwana ze kafeterii nie wylacza. zalatw mi ciekawa prace to obiecuje ze przestane ci uprzykrzac zycie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz twoja sprawa co robisz i ogolnie mam to gdzies. Tylko czasem wlasnie czytajac twoje wypowiedzi zastanawiam sie po co robisz z siebie kompletnego kretyna, bo chyba tak naprawde to nim nie jestes.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Malinkaaa - a bo tak przynudzacie nieraz ze trzeba was troche rozjuszyc ;) :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale co Cie obchodzi co tutaj piszemy? To nie twoja sprawa. Jesli mamy ochote przynudzac to po co sie wtracasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×