Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

\"Chryzantemy złociste staoja na fortepianie.... i podniesiona nogę miał i podlewał chryzan temy lalalalalala...\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chryzantemy to mi się centralnie z cmentarzem kojarzą" mnie też :D oprócz czerwonych róż to konwalie sa fajne albo takie fajne sa bukieciki kwiatkow ktore babcie sprzedaja - ja takie kupowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis żeście mało popisali ;) Ja uwielbiam konwalie, stokrotki, białe tulipany i herbacine róże ;) Ale konwalie są numerem jeden - przepieknie pachną. Miałam całkiem udany dzień... Sporo załatwiłam, a i randka tez nie okazała sie klapą wielka ;) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaki :) Weekend minął taaak szybko :O a dziś do pracy nie chciało się okrutnie! Gosiaczkowa – z kim ta randka? ;) Pewnie macie długi weekend co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jakiego lenia dziś mam….nie mam ochoty nic robić!!! Jak przetrwać te 8 godzin???? ….znaczy jeszcze nie całe 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm….znaczy sama na topie jestem??? Miło by było, gdyby ktoś zajrzał…. W pokoju sama jestem, gęby nie ma do kogo otworzyć…. Was nie ma…. Ech….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm….znaczy sama na topie jestem??? Miło by było, gdyby ktoś zajrzał…. W pokoju sama jestem, gęby nie ma do kogo otworzyć…. Was nie ma…. Ech….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) no faktycznie duze pustki dzisiaj sa, ja mam niby wolne ale mam pare spraw do zalatwienie (oczywiscie sluzbowych :( ) pzdr ;) Biala - to udawaj ze pracujesz :P a godzinki szybko zleca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dziś tylko przywitam i już zmykam :) Gosia, dzięki za @ 👄 odpisałam :) Biała 🌻 Tobie tez :) miłego dzionka Wam wszystkim życzę, będę w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 🖐️ ;) Mnie zostało już 2 godziny ….nawet parę minut mniej.:D Zastanawiam się co ma być na obiad dziś….co kupić na jutro. Oczywiście nie mam ochoty przy robieniu posiłków się napracować :P Pije druga kawę….może nie potrzebnie, bo mam jakąś dziwną pustkę w głowie….dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja mam dlugi weekend::D no i wreszcie szway skapitulowaly i mi wyslaly dyplom:D:D:D:D a dzisiaj ide na randke:D poniedzialek zaczyna tydzien niezle:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie pustki od poniedzialku :( Gdzie reszta? Sipp no to swietnie Ci sie poniedzialek zaczyna. Ja mialam udany weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy ten dzisiejszy dzień.... humor mam lipny :O do tego żelazko uapdło i uszkodziło świezo ułożone panele na podłodze... :/ Moja reakcja \"trudno, stało się\"...a W.? stracił humor na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do tego żelazko uapdło i uszkodziło świezo ułożone panele na podłodze... :/ Moja reakcja "trudno, stało się"...a W.? stracił humor na dobre" b-cz - cos ten Twoj W. to jakis materialista :P "jestem, ale zarobiona po pachy" maxi, rozumiem ze te usta to do mnie ;) Pozdr. od Kwiatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę adwokatem diabła, ale ja tam W rozumiem. Sam kładł panele, jego praca i... zniszczone. Też bym się wkurzyła, ale przejdzie ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się fantastycznie :P Mandata:P na siebie nie biorę :) Nie przeze mnie on. Nie zaparkowałam źle, nikogo nie potrąciłam i w ogóle byłam bardzo grzeczna przez cały dłuuugi weekend ;) Czuje, że Mikołaj mnie w tym roku zaskoczy pod choinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka-hehe. kurde ide jutro grzecznie zapłacić :o tez chcem na Mikołaja wyjatkowy prezent ;) chyba cos sie malo o niego staram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co ten mandat? ;) Pod moim oknem nie śpiewałeś, więc to nie za zakłócanie ciszy nocnej ;) Biegałeś nago po mieście?? I ja nie widziałam!!?? Staraj się, staraj. Do świąt jeszcze rochę czasu, elfy teraz zbieraja infomacje, jak grzeczni bylismy i doniosą Mikołajowi ;) Chciałabym kolejke elektryczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka, a... takie sobie przewiniątko ;) z autem zwiazane oczywiscie jak to u mnie :o ale pecha mialem :o co do prezentow... ja chcem Mikołajkę na gwiazdkę reszte kupie sobie sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×