Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxisingiel - nie jestes na bieżąco - teraz to ciężko bedzie przebic moją piesę :D :P ale samemu z psem jechac - hardcore, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, tfu tfu, jest ok, wrzuciłam na luz :) skrobne cosik, w przerwie miedzy sprzataniem łazienki a prasowaniem :) kwiatek- łoz skurczybyk, zoofilem sie stałes? to juz doszczętnie na mózg ci poszło... biedna psina... moze lepiej by jej bylo w schronisku niz z toba na wakacjach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - sobie wypraszam :P ktora kobieta bylaby szczesliwa od samego ganiania za piłką przez pół dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- no to trzymam kciuki by bylo dlaje dobdzie dobdzie. mnie moj mencizna przywiozl czekolade zeby moj mozg byl w stanie pracowac, bo mi cukier we krwi spadl i mnie glowa rozbolala. sam sie domyslil... zaczynam sie zastanawiac, czy ja sobie go nie wyimaginowalam tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- co najlepsze szkolenia jako takiego nie przeprowadzalam jeszcze, dlatego taka w szoku jestem... widac niektorzy sa samoukami;) takie piekne slonko za oknem a ja w pracy siedze a pozniej ide do kosmetyczki na 3 godziny, ocipieje chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – zajmują Cię porządki wiosenne? Sipp – facetowi po prostu zależy na Tobie, to i się stara :) :O ale nadgarstek mnie boli od trzymania myszki… i zaczynam liczyć kwadranse do fajrantu…jeszcze 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmykam, najpierw kupic ciotce bilety a pozniej do kosmetyczki. buzki dla wszystkich na mile i slneczne popoludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porządki pelną gębą :) ale nawet mi to przyjemnosc sprawia, male przemeblowanko w sypialni zrobilismy i nie chce nam sie z niej wychodzic :):):)): hiehiehiehieheiheiheihe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam dziś swoą bialość i byłam na solarium :) jutro idę do fryzjera, bo odrosty mam kilometrowe! Wiosna taka piękna, święta za pasem czas zadbać o siebie ;) ogólnie to mnie moje włosy wk...ją ...bo je odhodowuję, żeby w lipcu jakąś fyzurkę móc wyczesać....teraz akurat mam kryzysową długość :O Sipp - co Ci ta kosmetyczka robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio tak gadać samej do siebie.... ale .... co mi tam :D:D:D:D:D szkoda tylko, że tak przynudzam....fajne by było, żebyście przez mój monolog śmiały się do rozpuku ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! kosmetyczka robila mi pazurki, zrobiła mi tym razem takie bardziej eleganckie, bo mam 2 wesela po swietach w tym jedno w rodzinie N, wiec musze miec pazurki, ze mucha nie siada;) dzisiaj rano biegalam doslownie sprintem, bo zapomnialam, ze oddaje samochod do wymiany kol na letnie. kola oczywiscie byly w domu a nie u mnie, a ja sobie o tym o 6:20 przypomnialam, gdzie do pracy mam na 7... wiec w biegu myalam zeby, zapinalam bluzke, domalowywalam sie, pozniej biegiem do samochodu, do domu po kola i mame, mame do prace, samochod do warsztatu i na szczescie znalazl sie kierowca co mnie podrzucil do pracy i tylko 5 minut sie spoznilam... a u kosmetyczki zapisalam sie na malowanie na wesele i kilka innych zabiegow o ktorych nie bede pisala na forum publicznym;) a teraz zabiore sie za jakas robote, coby dzisiaj wyjsc jakos normalnie z pracy. milego dzionka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Biała, monolog całkiem niezły:) Sipp, też dziś zaspało mi się i ledwo co się wyrobiłam do pracy...z ta róznicą że do wartszatu nie musiałam jechac, w poniedziałek kółka zmieniłam :) dziś bym chciała wyrwac sie z pracy po 12...ciekawe czy mi się to uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - chcieć to móc!! ja mam dziś MEGA lenia... i jeszcze nic nie zrobiłam, kierowniczki nie ma....więc tak trochę to wykorzystuję. Wstawać rano nie chciałam ...podobają mi sposoby W. jakimi próbuje mnie wyciągnąć z łożka...tyle, że odnoszą zupełnie inny efekt, wolałabym tam zostać długo dłużej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- ja nie zaspalam jedynie zapomnialam, ze mam pojechac po kola i do warsztatu i tak jak zwykle szykowalam sie powolutku i bezstresowo, dopiero 20 sobie przypomnialam, ze chyba jednak mialamzaplanowane na dzisiaj kilka zajec. a apropo budzenia to trzeba przyznac, ze faceci maja ciekawe sposoby, aczkolwiek podobnie jak na bialej na mnie tez odnosza skutek przeciwny i z lozka wyjsc nie mam juz wtedy calkowicie ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyjdę pewnie najwcześniej o 13 :((( wariant optymistyczny... też mam takiego lenia że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po 16, ale jakos mi to wisi i powiewa :) hmmm szukam dobrej krawcowej... nie ma u mnie takowej, a moze mam za duze wymagania i za wymyślne projekty :) moze sama sie naucze szyc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, lubie twoje monologi ❤️ 🌻 jedziemy dzis po gajer z M. a ja mysle zeby jakies wiosenne obuwie zakupic. do spodniczek... tylko nie znam sie na tym zupełnie a nie chce botków takich jak miliony juz na ulicy, chcialabym cos ekstrawaganckiego i nietuzinkowego.... macie pomysly moje lasensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×