Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gosiaczkowa - w takim razie musisz troche krwi sobie upuścić i przechowywac w lodowce jakby co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się dołączam do gratulacji dla Maxi 🌻 i prz okazji pytam...co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zapracowana....ale fajnie że chociaż machasz Biała :) odpisze na @...ale nie obiecuje ze dzisiaj...postaram sie do wyjazdu odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jak zwykle wpadam i wypadam w biegu :( pzdr for all PS. Maxi - gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu zapracowana…. I wkurza mnie, bo kolega z naprzeciwka to zdaje się cały dzień w pasjansa pyka….szlag by to trafił :O Moja grupa krwi jest już mi znana A rh+ I jestem zdrowa, nie mam HIV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie dotarłam na badanie krwi :( ciągle czasu brak...ale po weekendzie majowym się za to wezmę! tez siedzę z nosem w papierach :( ale krótkiego @ Biala Ci puscilam :) Cadra 🌻 za to wpadanie i wypadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja sperdze na pracy, grillu, im tescia, pisaniu prezentacji dyplomowej... ogolnie weekend bed3e miala bardziej pracowity niz bym chciala, a w panach mialam wyjazd w gory... no ale widac plany lubia sie zmieniac nie zawsze na lepsze... milego weekendu wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - Ty się weselisz....a ja sie prosię hehehehe :D:D:D a zasadzie prosię innych :P w ten weekend też wyjazdowo kierunek Mazury! Olla -po powrocie mam mieć w skrzynce dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugaśnego maila :D baw się dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Meldować się!!! Jak tam? Co tam?? Sipp – i rzeczywiście weekend był tak pracowity?? Maxi – jak weselicho?? Olla – czekam na relację ;) nie zwlekaj z tym, najlepsze relacje to te na gorąco :P:P:P Wiecie co? ….nie przepadam za Kwiatkiem, ale muszę to stwierdzić, jak go nie ma to i pustkami tu świeci….nic się nie dzieje….nudą wieje…. Poprawcie się dziewczyny :P Gosiaczkowa – czuję się przez Ciebie zapomniana i odrzucona :( @ ani widu ani słychu, a ja jestem zainteresowana tym jak się Tobie układa Cadra – weekend też w biegu?? Czy miałaś chwilkę by odsapnąć?? ;) Malinka, Kasiunia …i reszta towarzystwa?? Gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! weekend nie byla taki zly, jedynie w niedziele pracowalam. w piatek mialam grilla z rodzicami i znajomymi, bo bylo opijanie murow, w sobote imieniny taty mencizny. w sobote z okazji dnia flagi dostalam w prezencie pierscionek od mencizny, z haslem, ze przeciez musi jakos miare zdjac mi z palca do zareczyn... a jak pokazalam pierscionek mamie,to sie kobieta prawie przewrocila bo myslala, ze to juz zareczynowy... ogolnie weekend byla bardzo pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - :D:D:D Od wczoraj coś mnie w piersi boli :O i to mocno :O szczególnie to odczuwam przy głębszym oddechu :O cóż to może być??? Mam do zrobienia głupią robotę, czeka na mnie już jakiś czas ….jak ja nie cierpię głupich robót!!!! W piątek też żeśmy grilowali ;) w sobotę zrobiliśmy sobie solidny spacer brzegiem jeziorka ;) Trochę fot nacykaliśmy :) Ogólnie z weeka jestem zadowolona ….choć jakimś krótkim mi się wydał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, @ już masz, i to dlugaśny jak chciałas :) własnie Ci go wyslałam :) Sipp a jaki to pierścionek? tez mialam propozycje kupna dla mnie pierscionka :) ale jeden juz mam srebrny sliczny...a na drugi chyba za wczesnie ;) Gosia, też czekam na wiesci od Ciebie...a dostałaś w ogóle mój @??? ten sprzed Świat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla – w takim razie nie mogę się doczekać powrotu do domu :D:D:D No, że też zablokowano mi stronkę gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula la la sezon pierscionkowy uwazam za otwarty, nastepna do ołtarza pójdzie sipp :) bialej juz wywróżyłam, ciekawe czy teraz moja wrozba sie sprawdzi :P weseliłam sie na całego biala, moja ty kochaniutenka👄 tez chce maila, zdjecia, wszystko, :) podesle wam cos wieczorkiem.. moje nowe włosięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- pierscionek srebrnym, szukalam na stronie apartu, ale go nie ma. ja ogolnie nie chodzilam chyba z 4 lata w zadnym pierscionku, bo jakos nie moglam sie przekonac, a ten mi sie podoba:) no i jak to n stwierdzil, przynajmniej bede miala czas sie przyzwyczaic do chodzenia w pierscionku przez zareczynami, hehehe. maxi-- zebys nie wywrozyla, bo N coraz czesciej wspomina o slubie, ze przyszly rok itd... ale odnosnie pierscionkow ma dobry gust, wiec mozna powiedziec, ze nie martwie sie ze kupi jakies badziewie w ktorym nie bede chciala chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×