Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja pierdziu! Mam ponad 200 umów do zaneksowania :O a termin wykonania krótki :O 150 telefonów na minutę….:O choć odpukac od godziny deczko się uspokoiło… Głowa napinada…nastrój kiepskawy… Chętnie już bym usiadła i wypiła piwko w miłym gronie…. Ale za nim to muszę jeszcze obiad zrobić :O gościa będziemy mieć …a co do obiadu, to chętnie już bym zjadła bo zgłodniałam jak wilk!!!!! Albo jak stado wilków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz marze zeby byla 15 zebym mogla wyjsc z tej roboty, ubralam sie za cieplo i mi teraz w dekiel wali, do tego wieczorem zaworze N, mojego szefa i jednego kierownika na popijawe sluzbowa, a on mnie jeszcze marudzi zebym go odebrala, tylko obawiam sie, ze stan jego moze byc mi nieodpowiadajacy... no ale to jeszcze wyjdzie w praniu jak bedzie mnie ladnie prosil;) a glodna tez jestem jak stado wilkow ale w domu mam chyba jeszcze salatke grecka to ja sobie wszamie:D a glowa mnie tak naiwania ze mi sie odechciewa wszystkiego:( no ale to chyba z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół godziny mi zostało….to może powoli zacznę porządkować biurko….i tak przez ten ból głowy koncentrację mam zachwianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kuchareczki 👄 a ja dzis robie taco, bo sie M zachcialo, a ze spełniam jego zachcianki jak na najwspanialszą na swiecie dziewczyne przystalo to mu zrobie i jeszcze meksykanski taniec na stole uskutecznie! a co, niech ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi tez mi sie chce, a w lodowce nawet mi sie chlodzi, ale nie moge sie napic, bo musze te patalachy zawiezc... ale pozniej sobie odbije. maxi-- a kiedy nam zatanczysz taniec meykanski na stole? gos-- kiedy mnie odwiedzisz?? biala- lacze sie w bolu glowy i braku koncentracji, zjadla bym rybke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te patałachy, zawsze musza wszystko popierdolic :P zatancze dla was przy okazji zlotu czarownic:) jesli do takowego dojdzie! :) tez bym rybke zjadła.. w ogole głodna jestem juz... w brzuchu mi burczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zlot juz nie licze, ewentualnie licze ze gos do mnie przyjedzie, a na pozostale czarownice to nic a nic... gos-- pytalas zainteresowanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie do obiadku strzele zimne piwko.... mniaaaaaam. a pozniej pojde nawalic sie z moja psiapsióła, bo M dzis wybywa grac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś - a przyjadę, przyjadę ;) Z ogromna radością. Trzeba tylko terminy zgrać :):):) Zainteresowanego pytałam. Wyraża chęć - kwestia tylko, kiedy by to było, no i jakie koszta za nocleg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam dziś dzien na wysokich obrotach... dopiero co do Was zajrzalam :) a w dodatku okresu dostałam, więc nastrój mam taki..że bez noza nie podchodz :) :) :) Sipp :) ja mam podobny pierscionek :) tyle ze z jednym rządkiem białych cyrkonii :) buziaczki dla Was i miłego weeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja po weekendzie, ktory byl pracowity, ale znalazl sie na szczescie czas na koncert i na jakies spotkanie ze znajomymi. dzisiaj ide na pazurki a pozniej do drugiej pracy. wiec skoncze pewnie okolo 21:( nic tylko pracowac w takim trybie:( gos-- no to moze w weekend 29-31?? zycze wszystkim milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że wszystkie śpicie :)) u mnie tez pochmurno, zimno i pada :((( pozdrawiam znad kubka kawy i próbuje się rozbudzić...ale jak tu pracować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam lenia... zaraz pędzę na zajęcia, jakoś się muszę zmusić...Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – pobudkaaaaaaaaa!!!! :classic_cool: Zrobiłam sobie przerwę i pożarłam pyszna kanapkę, zrobioną mi przez W. :D Drugą na później sobie zostawię…bo na bank jeszcze zgłodnieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala 🌻 juz juz wstaje, jeszcze tylko minutka.... :D:D hehe widze ze W rozpieszcza, kanapeczki rano robi, zupelnie jak mój M, ja jeszcze raniutko jak wstaje to juz jest ekspress nastawiony, kawka pachnie, sniadanko przyszykowane, no zyc nie umierac :) ach te chłopaki, czasem im sie uda :P:P kolejne wesele sie szykuje, juz 5 w tym roku... to masakra jest jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – w tym roku wybawisz się na całego ::D U mnie znów się zachmurzyło, aż ciemno i leje :O Mam nadzieję, ze się wypada w ciągu godziny, bo dziś zamierzam zerwać się wcześniej. Umówiłam się z W. idziemy do USC załatwiać formalności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoho ho to juz biala przygotowania pełna gębą!!!! pieknie pieknie 🌻 zrobilam co mialam zrobic i mi sie teraz nudzi troszke... hmmm, moglam sobie ksiazke wziac do pracy, zawsze zapominam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś sporządziłam i wydrukowałam prawie 40 umów, nawet na półmetku nie jestem, ale drukarka musi trochę odpocząć a i ja potrzebuję odsapnięcia ;) Max i, a te piąte to czyje weselicho? Nie Twoje przypadkiem?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, do mojego to jeszcze kawał, koniec swiata nas zastanie prędzej :) znajomi sie na gwałt hajtaja, ale nie wpadka, poprostu poczuli to \"COS \":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×