Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka! kolejna noc ze zwierzakami w tle, czyli kolejna noc kiedy nie wyspalam sie bo albo pies szczekal albo kot mialczal, albo praly sie tak, ze mnie budzily... jak tak dalej pojdzie to bede mogla powiedziec, ze zaprawiona w boju jestem do posiadania dziecka... chociaz jeszcze nie planujemy ja na razie powiekszenia rodziny. setunia, ja sie bronilam w maju, a nie mam nadal dyplomu. podobno jest w legislacji. tak czy inaczej mam dzwonic w przyszlym tygodniu czy moge go w koncu odebrac... no ale to jest smieszne. pierscionek przesle razem ze zdjeciami inwentarza, suka robi sie ladniejsza wiec dorwe sie do aparatu i jej pocykam zdjatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, cykaj cykaj fotki i nam wysyłaj. ja dziś później dotarłam do pracy, byłam u gina na corocznej kontroli, na szczęscie jest wszystko OK :D setunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp no wspołczuje Ci tych zwir\erzakow , co to nie mogą spac w nocy normalnie jak czlowiek Ola🌻 kurka nie da sie popisacv na kafe:( odezwe sie z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Setunia, odezwać sie miałas :) a Ty Sipp jak tam sobie ze swoim folwarkiem zwierzęcym radzisz? jak w ogóle weekend Wam mija? ja za bardzo nie mam kiedy odpocząć, juz wiem ze w srode mam egzamin...więc siedzę, uczę się...W komisji 5 profesorów, każdy może zapytać praktycznie o wszystko...Mam stresa :( wczoraj za to wieczorem byłam w nałęczowskim SPA, A. mnie wywiózł żebym się trochę zrelaksowała...i zadziałało, kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami zrobiła swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ano mialam sie odzwac ale ze nikt nic nie napisal to cicho siedzialam:) ja dzis bylam w bibliotekach poodawac ksiazki niestet kra byla maloco by komrnik mnie nei scignal w tymzawsze niestety nawalalam:/ i spotkalam sie przed poludnie z takim jednym co poznalam go na dyskotece w wakacje:P tak to bez szalu:) poza tym ze zmeczona jestem jakos nie moge w nocy spac normalnie i przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam po łebkach..... ale chyba najważniejsze mi nie umknęło :P:P:P:P SIPP - moje gratulacje!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻 Życzę dużo szczęścia na okres narzeczeństwa, i cierpliwości do tych wszystkich ślubnych przygotowań! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! biala-- jak po podrozy poslubnej?? odpoczelas? jak brzuszek? rosnie? ja jestem delikatnie rzecz ujmujac niewyspana. suka zasrywa zasikuje cale mieszkanie, kocica drze jape z czasami niewiadomych powodow. i to wszystko najlepiej im wychodzi w okolicy 2-4 w nocy.... do tego dostalam dzisiaj okresu, wiec jestem cala obolala i znerwicowana. no ale moze jakos ten tydzien przezyje. N wraca moze w srode, mam przynajmniej taka nadzieje, bo zajmie sie wtedy psem, bo ja juz mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! a ja mam nerwa. Potężnego :( w środę egzamin! najbardziej to mnie chyba stresuje obecność mojej szefowej, brrrr...Zawsze coś jest źle, nie tak...więc na pewno będę nie tak ubrana, nie tak przygotoana itd :( Okropność! dziś się urywam z pracy wczesniej, posiedzę w ogródku i może się trochę pouczę! wczoraj byłam na działce z A., pogoda piękna znów się zrelaksowałam na maxa! Biała, super że wróciłaś :D chcę relację, i zdjęcia!!!!! Sipp, Setunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjazd super, jesteśmy zadowoleni. Nasz hotel był położony idealnie, z okna widzieliśmy morze, a zaspypiając słyszeliśmy jego szum. Woda w morzu cieplutka i okropnie słona :P na ichniejszym jedzeniu dało sie wyżyć, ale rewelacji nie było. Pod koniec wyjazdu marzyliśy już o zwyczajnych ziemniakach z wody hehehe Tam non stop serwowano talarki (ziemniaki opiekane jak frytki) Widoki fenomenalne!!! kolor morza, szczególnie niektórych zatok niebiański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ja taz nie mam najleoszego wzroku niestety:o w okularach chodze juz b.dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dziecka, mam wadę wrodzoną .... i kurde pewnie moje dzieci też bedą miały skiepszczony wzrok :O No chyba, że męża geny będą silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla -jak tam egzaminy??? pozdawane??? czy to już obronę miałaś mieć??? Pisz co i jak!!! Sipp - jak tam idzie opieka nad zwierzątkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala a slyszalas o tej Alicji Tysiac?? mam nadzieje, ze Tobie sie wzrok przez ciaze nie pogorszy! myslalas o operacji?? duza masz wade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? ja już sama nie wiem jaką mam wadę....jak lekarz receptę przepisywał to było 2,5 na drugie oko 3,5 ....ale jak ostatnio robiłam badania okresowe i przeglądałam swoją kartę to widzę, że co badania mam gorszy wzrok i ostatnio coś ok 10 po za tym astygmatyzm i zeza zbieżnego .... a kiedys jedna pani okulistka stwierdziła brak obuwzrocznego widzenia. Na ostatniej wizycie na moje pytani o wadę wzroku okolistka powiedziała, że widzę 20 % tego co zdrowy człowiek, a w okularach 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala no mi ez sie pogarsza aczolwiek jak poszlam na wizyte po 2laach, bo juz musialam jak mi sie okulary rozwalily:D, to nawet na jedno oko jakbym lepiej widziala i jedno mam + a drugie - mi operaci tez nikt nie proponowal przewznie to sie samemu zalatwia i duzo za to plklaci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zwierzyniec jak na razie ma sie dobrze. suka budzi nas czesto ale przynajmniej nei robi juz w domu. kocica ma ruje, wiec jest ogolna masakra, bo drze sie bez powodu no i nie daje sie uspokoic. w pracy cyrk na kolkach bo prezes siadl na naszym dziale i uwaza, ze wszelkie zlo zebralo sie w naszych biurach... pierscionek odebralismy wczoraj i lezy idealnie. jak sie dorew do aparatu to wam podesle zdjecia, ale to musze sie najpierw dorwac do aparatu. do tego zapisalam sie na pradowe ujedrnianie ciala. wczoraj bylam na brzuszku i nogach a dzisiaj ide na brzuszek i piersi. uczucie dziwne, ani nieprzyjemne ani przyjemne. podobno biust bedzie mniej przyjemny, no ale to sie zobaczy. tez mam wade wzroku, ale mi sie ustabilizowala, na -2.5 i -1.5. a odnosnie takiej wady wzroku, to prawdopodobnie bedziecie musialy robic co roku badanie wzroku w celu przedluzenia prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp ile taka seria zabiegow ujedrniajacych kosztuje??;) i czy widzisz roznice jakas??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-- jeden zabieg 40 zl, seria ma 10-15 zabiegow. bylam dopiero raz wiec ciezko mi cokolwiek stwierdzic. powiem po serii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moja kolezanka stwierdzila, ze skoro w PRZYSZLYM roku planuje odstawienie tab anty i teoretycznie zajscie w ciaze to po co ja chodze na te zabiegi jak po ciazy bede je musiala pewnie znowu powtorzyc... normalnie mi witki opadly. wg niej nie ma sensu starac sie wygladac super przed urodzeniem dziecka, mimo, ze dziecko planuje miec za jakies 2 lata... no ale bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ja mam zawirowania ostatnio...zawodowe. Egzaminu nie było, został odwołany...ale nie będę o szczególach rozpisywała sie na forum. za to miałam ekspresowy wyjazd do Włoch! w środę wyjazd w sobotę powrót...autokarem!!!! :( ledwo żywa jestem i dalej czuję się jakaś pokrzywiona... no i umowa o pracę kończy mi się w srodę...kolejnej jeszcze nie ma...niewiadomo kiedy będzie...tak więc w pazdzierniku nie wiem za co będę zyła... tyle u mnie, chyba wystarczy jak na początek tygodnia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - poukłada się! zobaczysz! jednak nie jestem taka ślepa jak myślałam :P jestem na granicy czarnej krechy hehehehe i tak o to stałam się uczestnikiem kursu na prawo jazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×