Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biala w takim razie zaraz dzwonie i sie dowiem:) bo ja sie obawiam tego skrecania, trzyma\nia sie bokui itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! robota mnie troche zawalili. wczoraj w koncu podpisalam umowe z fotografem, bo do wczoraj obowiazywala nas umowa gentelmenska. w sobote przyjezdza orkiestra obadac sale i koscil coby jakos to wszystko w calosc upiac. odnosnie prawka, to ja robilam w 2001, nikt nie wierzyl ze zdam, a zdalam za pierwszym razem. testy przeszlam bezproblemowo, a na jezdzie facet chyba sprawdzal jak zareaguje w stresie i darl sie na mnie i mnie wyzywal w trakcie egzaminu... no ale zdalam za pierwszym razem. a my zaczelismy biegac wieczorami, dzisiaj mnie boli cala dupina:( ale fajnie sie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała i co zapisałaś się? masz termin??? ja zdawałam w 2004 roku i też zdałam za pierwszym podejściem, grunt to zapanować nad nerwami, reszta pójdzie sama :) kiedyś nie wyobrażałam sobie że mogłabym jeździć samochodem...a teraz nie wyobrażam sobie żeby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - jak się wyrwę z roboty, to się zpaiszę ;) Już sobie kierowce załatwiłam i jedzie po mnie, podrzuci mnie do WORDu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się zapisałam :D:D:D jutro godz. 11 zdaję teorię ;) Jak mnie żadna ciemnota nie ogranie to zdam i jutro zapisze się na egzamin praktyczny :) Z tego co dzis widziałam powinien być mniej więcej w terminie 14-21 grudzień. Super byłoby przed świętami zdać egzamin....cudowny prezent na święta :D laski - trzymac kciuki!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna ciemnota Cię nie ogarnie, poradzisz sobie PEWNA tego jestem :) i zapisuj się od razu na praktykę, super jakbyś przed świętami zdążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) jak mija wam piątek??? Biała Ty już po egzaminie, co???? poszło prawda? :D setunia aTy się zapisałaś na kurs? zapisz się jak najszybciej, od nowego roku ma być sporo drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Biała już pewnie opija egzamin jakimś soczkiem:) Ja dzisiaj coś zakręcona jestem , tak się logowałam do banku , że pomyliłam hasło ( co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało) i w efekcie zablokowałam dostęp:O ale już wszystko Ok:):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - można odblokować dzwoniąc na infolinię....wiem bo też mi ię kiedyś zablokowało :P Olla - a no posżło :D:D:D bezbłednie nawet :D:D:D soczkiem nie opijam, ale na okoliczność świętowania zakupiłam czekolade i ciastka ;) dziewczyny w pracy się śmieją, ze jak takie szaleństwo po teorii to czy po praktycznym będzie tort hehehe :P Setunia - zapisałaś się? Czy wybierasz szkołę?? Wybierz taką co ma więcej instruktorów, wtedy jak Ci jeden nie podpasi zmienisz na innego. A jak zechcesz szybnciej godziny wyjeździć poumawiasz się np z dwoma na zmianę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17 grudnia mam termin egzaminu ....oj jak ja bym chciała zdać za pierwszym razem~!!!!!!! Normalnie marzenie!!!! - oby nie ściętej głowy hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mala miejscowosc-gmina-nawet nei miasto:P wiec jest tu jedna szkola:P poszlam i sie okazalo ze to biuro dziala tylko w piatki od 16 wiec po pracy se pojde wczoraj zastalam na tym placy insrruktora , a ten do mnie czy mam juz dowod , bo bedzie ksero potrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie pierwszy tego typu przypadek za 10 lat bedze sie z takich sytuacji cieszyla ale nie teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, GRATULUJE!!!!!! :D to już jedną nogą masz prawo jazdy :D powiem Ci że nawet szybko Ci termin wyznaczyli :) a propo wyglądu, mi kiedyś (w wakacje) nie chcieli piwa sprzedać bez pokazania dowodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) melduję się pierwsza w ten szary i deszczowy poniedziałek :) Piję kawcię a potem lecę do lekarza na badania okresowe :) jak minął Wam weekend? Mikołaj u Was był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam w to szare beznadziejne przedpołudnie. Pracować mi się nie chce...i w ogóle jest tak bleeee W sumie to Mikołaja nie było. W. mi kupił na tę okazje torebkę już tydzeń temu, więc prezent dostałam. Sama nieczego nie dałam. Weekend minął szybko. Jak to zwykle weekend.... Podjeliśmy kilka decyzji zakupowych....tj,. stół do kuchni - bo mamy taki koszmarny, który musi być zakryty ceratą od stóp do głów, no i do pokoju dodatkowa szafka, półka wisząca itp. Dziecięce ubranka i pierdołki trzeba będzie gdzieś ustawiać. Wkurzam się na siebie, bo gapie się w kompa i nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w pt zapisalam sie na to prawko koles mi kazal od razu isc do lekas\rza i wzrok se zbadac , pl;aci sie 50zl:D wiec pewnie to taka formalnosc ale nie cchialo mi sie bo on od 19przyjmowal:D ale moge isc innym razem moze zabiore swoje to z ostatniego badania i mu to pokaze i moze to wystarczy strasznie nie lubie miec wzroku badanego w sb bylam na uros\czystym rozdaniu dyoplomow, bylam w tym smiesznym ubranku i w ogole fajne przezycie:) pozniej mialam mile spotkanie cos jak "randka":P a wczoraj spalam do 14 pozniej obiad zrobilam, obejrzalam dwa polskie filmy m.in galerianki [ mi sie podobal ten film] potem dom nad rozlewiskiem pozniej samotnosc w sieci i spac ale o 4tej sie obudzilam i juz nie moglam spac byle do konca pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - no niestety te badania będziesz musiała przejść. badają nie tylko wzrok, ale i słuch :) i jeszcze nawet ciśnienie mierzą :P Badanie nie są straszne :) ja bardzo się szczypałam, bo bałam się, że mój wzrok jest po za wszelkimi normami, ale wszystko wyszło OK. jeszcze 4 godziny pracy.... Na razie mimo tego, ze nic nie robię, czas się nie dłuży. Cadra - w piątek Cię nie było....a co obiecałaś??? ....zaglądać codziennie czyż nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, tak o tym prawku prawicie ze i ja sie moze skusze i w koncu umowie na exam, bo kurs juz mam dawno ukonczony.. teoria zdana.. ale pol roku juz dawno minelo wiec od nowa trzeba kuc pytania.... czas najwyzszy cos zrobic w tym kierunku, chociaz nie powiem nogi mi drza na sama mysl, boje sie ze po wypadku nie dam rady sie przemóc.... a tak bym chciala sobie popierdzielac autkiem.... zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - weź pare lekci z instruktorem i zobaczysz, przełamiesz strach ;) jeszcze 3 gpdz.... zaczyna mi się dłuuuuużyyyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u nas mikollaj byl, zarowno ja dawalam prezenty jak i zostalam obdarowana:) jestem dzisiaj tak senna, ze rano sie doslownie balam jechac do pracy, bo mi sie oczy kleily, no ale dzisiaj powinnam sie wyspac, wieczorkiem pewnie z N pobiegamy godzinke, pozniej goraca kapiel i lulanko najpozniej o 20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, tak wlasnie mysle zrobic, u nas zdawalnosc jest taka sam jak i u ciebie:) wiec pewnie za 10 razem zdam :P sipp, widze radosc na twym licu :) co dostalas od mikołaja? grzeczna bylas ze az tak cie obdarował? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sprawilam mikolaja sama, ale M tez uznal iz zasluzylam na podarek i dostalam przecudna bielizne :) powiem wam ,ze az mnie zatkalo, naprawde dokonal rewelacyjnego wyboru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rodzicow kosmetyki heleny rubenstein, od N bielizme termoaktywna do biegania, a od rodzicow N stalowo srebrna szkatulke na bizuterie, tak wiec chyba mikolaj uznal ze bylam grzeczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinese
moj wieczor to bardzo krótki jest bo wracam z pracy o 18tej. potem synka od babci odbieram (bo ja to z tych samotnie wychowujących). szybko obiad podgrzewam. potem lekcje pomagam synkowi odrobić, potem jakies pranie nastawie, obiad na drugi dzien ugotuje. i tak leci... dzieciak do łóżka a ja jeszcze jakies gary myje, szykuje śniadanko do szkoły i ciuchy na kolejny dzien No i tak mnie 22-ga zastaje. szybki prysznic i do łózia i nie ma tu czasu na rozmyślanie i zastanawianie sie co by tu robić wieczorem bo o 6-tej wstac trzeba. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinese
hej ja myslałam ze na ten temat singielki pisza a tu jedna dostała prezent od M a druga od N ??? gdzie te singielki mieszkające same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinese:) my tu juz od x lat siedzimy i wówczas byłysmy wszystkie singielkami, w tej chwili częśc juz za mąz powychodzila, czesc zaręczona, czesc ma swoich "królewiczów" heheh , a czesc szuka swoich panów :) a w weekendy nie masz czasu dla siebie? tak zeby wyjsc i odetchnąc? zasypiam kurka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×