Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

też mam nadzieję ze przetrwamy....mimo wszystko... ja też tu zaglądam w przerwach od pracy...tez nie palę, a czas na topiku jest dużo przyjemniejszy od zatruwania sie papierosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-Czarna...no jak mogł!!!! wiesz kochana...leczony trwa 7 dni nie leczony tydzien wiec... tyle bedziesz musiala sie pewnie pomeczy zaopatrz sie koniecznie w mieciutkie husteczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się leczę... łykam tabletki na katar. jutro będę musiała dokupić. mam nadzieję, że minie szybciej....bo go nie lubię! bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heppy.femina - Ty z nami tu od niedawna.... nawet jak coś pisałaś może nie doczytałam? ....długo jesteś singielką? i z jakiego rejonu kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ;) ale mi sie nie chce pracowac ;/ .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj pozniej wpadam z kawa, bo mnie rano oblozyli robata i teraz mam dopiero przerwe. zostawiam dzbanek kawusi i wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna mialysmy pilnowac topiku... a ty chcialas juz ostatnia odchodzic stad :) ja "musze"zostac bo jam singielka :P kobitki chyba wszystkie juz siie zakochaly czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... ja w sumie nie jestem singilka ale tak sie czuje. moj facet poswieca czas tylko swojej pracy i przd kompem wiec jak mam sie czuc. Happy femina tak wracam do polski za kilka miesiecy dokladnie nie wiem kiedy al;e juz postanowilam ze wracam, sama lub z nim,nie wiem, czuje ze sama.powiec mi skad dokladnie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziusiek tutaj tez siedzą nie tylko singielki wiec jest ok ;-) a skad jestem...no do Ciebie mam daleko ;-) no tak, skoro on czas poswieca czemus innemu to fakt mozesz czuc sie samotna :( tam jestes w jakims duzym miescie? ja tez pracowalam w angli, w londynie i na pld angli w sumie mi tam dobrze bylo ale musialam wracac do syna bo to sie tak nie da na dluzsza mete bez dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! Biała :) rozumiem że Ty bardzo pociągająca w tym tygodniu jesteś :) :) zdrówka życzę!!!!!! trza Cię wygrzać porządnie...ale to już zajęcie dla W!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam blosko luton,wiec pewnie wiesz miniej wiecej gdzie. w moim zwiazku to juz totalna lipa ,chyba moj wyjazd zadecyduje o tym co dalej bedzie.tylko ciezko sie rozstac po 8 latach bycia razem,mam metlik w glowie po co cie jest z kims jak sie go nie kocha,chyba lepiej byc samotna ,przynajmniej sie czlowiek nie meczy.jestem tu bo czuje sie singilka. w jakim wieku masz dziecko???ja tez juz bym chciala,ale nie wiem jak mi sie zycie pouklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wiem ;-) przynajmiej masz blisko na lotnisko :P z tym byciem razem to masz racje... czasami jest lepiej byc juz samemu... tez jest czasmi, smutno, przykro i td ale przynajmiej\ nikt cie nie rani... :/ no a kto wie kiedy szczescie zapuka ;-) nie znasz dnia i godziny ;D syn ma 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym zeby moje szczescie zostalo ze mna te co teraz mam tylko niech sie troszke zmieni.moze to jak wyjade da mu cos do zrozumienia.. a co robisz w polsce masz prace???ciekawa jestem czy sie cos zmienilo ??? mieszkam tu juz 6 lat wiec nie wiem jak sie zaklimatyzuje w pl... mam nadzieje ze nie bedzie mi ciezko tak jak tu na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze polacy tam mieszkajacy boja sie tutaj wracac maja jakis dziwne leki...ze tutaj nie ma pracy ze tutaj jest tak zle... i juz nie raz z tym sie spotkalam... oczywiscie jesli sie wraca do malego misateczka gdzie sie nic nie dzieje i nic nie ma to owszem, jest sie czego bac... jednak u siebie to u siebie :) mykam po syna do szkoly ;-) zostan z nami na pogaduchach to zawsze bedzie ci razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boje wracac wiem ze bezdzie mi tam lepiej,i bede szczesliwsza,to ze pracy nie bede miala to tez nie ma takiej opcji.kto chce to znajdzie zawsze... bede zagladac tu pewnie ze tak... mam nadzieje ze nikt nie ma mi tego za zle.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrastamy z miłości, jak z Ubrań upychamy ją w głębinie Szuflad jest w niej coś z minionej Mody niczym w Babcinych Sukniach Tak to chyba szło... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wita Was jedna z pierwszych kafeteryjnych przodownic pracy :) normalnie 300% normy hehehehhehe ok zmykam \"pracowac\" na bashu ;) dzieki Sipp mam nowe zajecie w pracy :P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne saleństwo
widzę, ze znowu się zaczyna :-( festiwal jak cię to nudzi to po co tu wchodzisz? obowiązku nie ma! a poza tym dla jednych jest to marudzenie dla innych nie. Moja rada - zmień topik na bardziej dla ciebie wesoły :) a wogóle to cześć dziewczyny i papcio :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo --- przecież ja dla waszego dobra. po co wy się w tym ponuractwie tak kisicie. Przydałby się powiew świeżego powietrza, bo w depresję wpadniecie, jeśli jeszcze nie wpadłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie uważasz, że wyrzucenie z siebie pewnych rzeczy dobrze robi? W większośc przypadków na tym topiku tak własanie jest. Pożalimy się sobie na wzajem i robi się nam lepiej. Akurat teraz tak się złożyło, że mamy jakiś słabszy okres, ale to minie i znowu będzie wesoło - jak w życiu: raz lepiej raz gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×