Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

wtryniaj sie , ale z sensem, wnies w koncu pozytywy... a nie tam, smęcisz jak stary kawaler :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - jedni mają życie, inni żyją tylko wirtualnie :P Miłego tygodnia Paniom życzę ;) ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj Milena! Fajnie, że odwiedziłaś nasz topik….ostatnio porąbane rozmowy tu się toczą…ale mam nadzieję, że Twoja osoba wprowadzi tu powiew świeżości :) Maxi – 🌼 Fajnie, że ostatnio tak często bywasz :D to pewnie z powodu Kwiatka hehehehe Między Wami bez wątpienia iskrzy :P:P:P Gosiaczkowa - bardzo miło widzieć Twoje wpisy ;)znajdziesz czaa, żeby @ mi napisać? Ciekawam co u Ciebie….. Papabravo - rozmowny ostatnio nie jesteś…. Wszystko u Ciebie OK.?? Miłego dzionka wszystkim życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna - nie łudziłbym sie ze milena jako świeżo założona prowokacyjka wniesie powiew świeżości tutaj :P to moge zrobic tylko ja ;P PS no i co ty z tymi porąbanymi rozmowami :o po prostu ekszyn był ;P \"Maxi – Fajnie, że ostatnio tak często bywasz to pewnie z powodu Kwiatka hehehehe Między Wami bez wątpienia iskrzy \" nie obrażaj mnie :P w realu bym w zyciu na tego kościotrupa nie spojrzał :P Gosiaczkowa - co to za przygryzki od krajanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nie pierdol, tak naprawde to gały by ci wyszly i szczena opadła jakbyś mnie zobaczył :P :D ale niestety, jestem juz zajęta, musisz sie z tym jakos pogodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie :-) b-c a tak wyszło jakoś ostatnio, może troche więcej pracy, ale generalnie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, lepiej zeby bylo duzo pracy niz w ogole... w koncu o niczym innym teraz sie nie trąbi, tylko o kryzysie i o zwolnieniach... pracujemy zatem!:) a w przerwach zagladajmy, biala 🌻, ja tu ostatnio dyżuruje z nudów :P nie przez kwiatka, wcale a wcale mnie on nie pociąga...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" maxisingiel kwiatek nie pie**ol, tak naprawde to gały by ci wyszly i szczena opadła jakbyś mnie zobaczył \" chcesz sie pobawic w gre pt. \"czy jestem ładniejsza od bylej dziewczyny Kwiatka\" :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobowtóra nigdy nie znajdziesz... a skoro wszystkie porównujesz do ex to porąbany jestes bardziej niz myslałam!! bidoku! :) zakochany nadal jestes... no cóz, serce nie sługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sobowtóra nigdy nie znajdziesz... a skoro wszystkie porównujesz do ex to porąbany jestes bardziej niz myslałam!!" maxi - no a jak - pierwsza miłość najsilniejsza, nie? ;) i do tego 5 lat trwajaca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxii, dlatego szanujmy pracę i siebie nawzajem, tego szacunku to chyba kwiatkowi trochę brakuje nawet do siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda jest pierwsza i kazda najwieksza... taka prawda, tylko w twoim przypadku to chyba nie byla milosc skoro juz jej nie ma... chyba ze twoja ex odeszla z tego swiata to by tłumaczylo twoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - było minęło, taka jest prawda :P a ty nie filozuj i teorii nie dorabiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papciu, kwiatkowi oprcz szacunku wielu rzeczy/cech brakuje, a najbardziej to brakuje mu normalnej babeczki:) ale sie pieron nie przyzna, bo to takie niemęskie... przyznac kobiecie racje.... a fuuuuj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe to ty sie mieszasz w czytaniu moich postow :P a co ty taka ciekawska w ogole jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatkowi oprcz szacunku wielu rzeczy/cech brakuje, a najbardziej to brakuje mu normalnej babeczki " maxi... patrz moja stopka :) i wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim i pa wszystkim :) wpadlam i wypadlam - bo mam chaos - jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew mnie dzis zalewa Nie od dziś wiadomo, że praca to mi satysfakcji nie przynosi…..ale to co dzieje się w niej ostatnio!!! wszytsko chyli się upadkowi….dookoła panuje chaos i bezsens…. Odeszłabym ….ale dokąd??? Rynek pracy w moim mieście jest ubogi :( No więc wciąż tu tkwię…. Niedługo zaczną się zwolnienia….i pracować się nie chce…i na bezrobotnym tym bardziej się nie chce przesiadywać ://// ciąża??? Hmmm to jest rozwiązanie….ale wolałabym po slubie :O Hmmm… Jakoś dziś mi nie wesoło….. Chyba po pracy pójdę na jakieś zakupy….zakup bielizny poprawi mi humor :) chociaż nie wiem…. Z wyborem sukienki też problem :O ….do niektórych salonów trzeba się umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem albo i lepiej :O powariowali….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×