Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No właśnie! A przecież topic ma stałych mieszkańców. Wróciłam wczoraj z wojaży. Przez tych parę dni nie miałam czasu na myślenie - a zwykle kiedy zostaję \"sam na sam\" ze swoimi myślami na dłużej kończy się to mega dołem. I czułam już wieczorem jak się wyłaniają z kątów te wszystki moje bzdurne myśli jaka to jestem nieszczęśliwa i że do d**y z takim życiem. Czytając Was tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że w moim życiu NIC się nie dzieje, nic co przyniosłoby jakieś zmiany. Nie mogę zmienić nic więc postanowiłam zmienić pracę. Na razie szukam. Jestem dokładnie w tym samym miejscu, w którym zostawiono mnie trzy lata temu. Ani kroku wprzód. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mira - głowa do góry!!! Przyjdzie wiosna, wyjrzy słońce i nastrój będzie weselszy ;) W jakiej branży szukasz pracy? ja od 10 lat w jednej firmie tkwię. Fakt - zmieniałam miejsca ...i stanowiska też. Ale teraz nastąpiła stagnacja. Od 2 lat w jednym miejscu ....bez perspektyw na przyszłość. Czasem perspektywy są....ale jakieś czarne. Sipp - no nie wiem skąd te pustki.... ja na dyżurze non stop :P Zapraszam wszytskie córy marnotrawne do powrotu!!!! Amellka - Ty to juz chyba całkiem o nas zapomniałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - dzięki za ciepłe słowa. Co do branży, to właśnie postanowiłam poszerzyć horyzonty i właściwie jestem otwarta na nowe wyzwania. Ja już 4 lata w tej pracy, perspektywy żadne. Zmiana pracy to dla mnie niesamowity stres, ale muszę coś zrobić nowego w życiu bo zwariuję. Bo dość mam już tych samotnych wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ktoś za mną zatęsknił:P to informuję , że żyję:) ale mój nastrój pozostawia wile do życzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co czasami naprawdę myślę, że myślenie sprawia ludziom ból... to taka refleksja na temat tego co czasami dziej się u mnie w pracy- bez obrazy dla moich koleżanek i wkurza mnie jak ludzie robią dramaty z błahostek dobrej nocy wszystkim życzę 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam imieniny i urodziny 25.11. :) Pozdrawiam, Kasiunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. milo ze sie ktos zainteresowal gdzie jest Kwiatek :D mira77, nie mow hop siup z ta coreczka -dzieciaki moga niezle dokuczyc a jak dorosna to pewnie pojda swoja droga... Gosiaczkowa, zdrowka zycze ale tylko dlatego ze lodzianka z ciebie z pochodzenia :P bo moj mail pozostal bez echa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - a no pewnie, że sie stęsknił!!! ja się stęsknił.... :P Śpij słodko ....i jutro nie zapomnij odwiedzić tego topika ;););) Mira - też nie raz mam takie uczucia w stosunku do mojej pracy. Ale jak sie bardziej zastanowię to jest oki :D ....tylko ja może jakaś wypalona :O Ostatnio kolega dawał mi namiary na pracę w swojej firmie, miejsce się u nich zwolniło. Ale usłyszałam wysokość zarobków. Przekalkulowałam i stwierdzam, że mi to się nie opłaca! Raz że wypłata wypłatą (pewnie byłaby taka sama) ....w mojej firmie jest nieźle rozwinięty socjal. Dofinansowania do sportu, kina itp, organizują różne wyjazdy z dofinansowaniem. No i mam umowę na stałe ....a kto mi zagwarantuje, że w nowym miejscu nie zwolnią mnie po okresie próbnym???? więc trzymam się tego co mam, narzekając sobie od czasu do czasu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna, mam podobne dylematy jesli chodzi o prace :D :P i z nadmiaru czasu zagladam m.in. na kafeterie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie za wiele napisaliście :O Gosiaczkowa - jak zdrówko dzisiaj??? Nie daj się chorobie i zwalczaj ja skutecznie! :D 🌼🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
czesc czołem!! to co pijemy kawe juz?!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja tez juz na nogach. zaraz strzele sobie kawke i bede dzwonila do firmy. C_/ z miodzikiem gryczanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do wspólnej kawki...właśnie piję, z mleczkiem, słodziutka...miodzio po prostu :) to o czym poplotkujemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - ale ja na prawdę nie mam żadnych perspektyw. Nie mam co liczyć na poprawę. Plusów jest sporo, ale jednak zaryzykuję i poszukam czegoś innego. Pomyślałam też, że jeśli nie zrobię tego teraz, to za kilka lat będę już \"za stara\" na nowe stanowisko, towar przeterminowany itd. Ale masz rację, gwarancji nie ma żadnej niestety. Kwiatek - to Ty też z Łodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa się kończy a ploteczek jak nie widać ....tak nie słychać :O jesteście zapracowane?? zapracowany?? (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, dopiero teraz zobaczyłam jak napisałam "naprawdę"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wypita, ale miałam robotę więc z ploteczek nic nie wyszło, buuuu.... co Wy takie pesemistyczne? skoro mają byc zmiany pracy to tylko na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki i Chlopczyku (hehehe wiecie co, ja nawet nie wiedzialam ze Kwiatek to rodzajmeski jest :o, zdecydowanie wiecej czasu musze poswiec sobie i kafe ;) ) ja tylko na chwilke, mam ogrom pracy i nie wyrabiam na zakretach :( czasu mi na wszystko brakuje :( z moimnowym kolega chyba nic z tego nie bedzie - bo oprocz spotkan prywatnych mielismy pare sluzbowych no i na tych sluzbowych 3 razy go zjechalam a 2 razy rzucilam sluchawka :( poprostu CUDO piekna reklama swojej osoby !!!!!!!! wiec jednym slowem o zakochaniu sie we mnie moge tylko pomarzyc heheheehhehee generalnie wszystko jest do d...... :( czyli w sumie standard hehehehe ja chce w i o s n y!!!!!!! sorry za chaotyzm w i bledy w moje wypowiedzi ale normalnie juz stoje i pisze bo musze leciec :( pozdrawiam i caluje wszystkie pieknie lasencje, kwiatka i czytajacych nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zwlekłam się na chwile z łóżka... Kicham jak szalona, katar pieknie się rozwija, gorączka rośnie w siłe. Rewelacyjny urlop Wszystko idzie nie tak, a i pan nr 36 jakby rakiem się ze wszystkiego wycofywał. Zero kontaktu od 2 dni. Szczerze mówiąc to nawet nie mam siły o tm myśleć... Dziś przyjeżdża po mnie ojciec i jadę kurowac się w domowych pieleszach - niestety, ale przez chorobę nie mogę zapewnić mojemu czworonogowi odpowiedniej dawki spacerów i nie chcę, by i on cierpiał. Trzymajcie się ❤️ Kwiatek - jeszcze nawet nie zajrzałam na pocztę, ale odpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkm:) szybkiego powrotu do zdrowia Gosia🌻:) tez cos nie mam sily dzis, ta pogda mnie przytlacza:o milego dnia mimo to 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis oki! ...póki co :P:P lubie pracę w sekretariacie :D:D a dzis i jutro zaszczyt mnie kopnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś sie pesymistycznie zrobiło. Chyba wszyscy czekamy już na wiosnę ;) Gosia zdrówka życzę, ja też ostatnio przeziębiona chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia-- wracaj szybciutko do zdrowka:) ja dopiero teraz pije kawe, jakas jestem na maxa zakrecona, nie moge jakos sie skupic na niczym na dluzej niz 5 sekund:( staram sie napisac sprawozdanie z praktyki, ale idzie mi to jak krew z nosa albo i jeszcze wolniej, no ale jakos moze mi sie uda:) a co do wiosny to ja tez na nia czekam, bo juz mi sie znudzilo szare niebo i brak zieleni na drzewach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×