Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała, bardzo ładna suknia! mi się podoba....:) a to Ty jestes na tych fotkach?...te ciemne włosy mnie zmyliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja ;) mnie coś w niej nie pasuje...może mój odstający brzuch??? a jak jeszcze pomyślę, ze będę przed samiuśkim okresem albo i w trakcie to w ogóle na km będzie się odznaczał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, tobie na glowe cos padlo chyba! gdzie ty masz ten brzuch wystający? nawet przez lupe go nie widac!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - widać widać.... tamto zdjęcie jest z początku ubiegłego roku .... od tamtej pory przybyło mi tu i tam... Maxi -a Ty też dziś masz imieniny??? ja zawsze Gośkom sładam w styczniu więc już pewnie Wam składałam...ale jak macie dzię to 🌻🌻🌻🌻🌻 Wszytkiego dobrego!!!🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Wam, co u mnie... Ostatnia prosta na hiszpańskim. Egzaminy juz tuż tuż. Próbny w przyszłym tygodniu. Strach u tyłka ogromny, bo i materiału dużu, a komisja - obcy ludzie. No zobaczymy... Całe moje obecne życie kręci się wokół hiszpańskiego właściwie i poza nim nie mam czasu na cokolwiek. Nawet nic ostatnio nie przeczytałam z literatury - gazet nie liczę. Pan nr 36 wyrozumiały bardzo. Stara się nie mogę powiedzieć, dzwoni, pisze, czasem porozmawiamy dłużej, ale wszystko to takie normalne. Mamy swoje życia poza sobą i nie zlaliśmy się w jedno ciało - nienawidzę takich rzeczy, bom ja strzelec i potrzebuje przestrzeni:) Niedługo jedzie sobie ma małe wakacje - w męskim gronie i... bardzo dobrze :):) - będę miała czas na spokojne przygotowanie się do egzaminów. W ogóle powiem Wam Dziewczynki Moje Kochane, coraz częściej noszę w sobie myśl, czy by jednak nie wyjechać z kraju... Ja - wielka patriotka, przez lata nie do ruszenia z polskiej ziemi, teraz myślę o wyjeździe na kilka miesięcy. Najchętniej do jakiegoś hiszpańskojęzycznego kraju, ale... może na Łotwę :) albo do Szwecji :) Muszę coś podziałać w tym kierunku, sprawdzić rynki pracy w Europie, bo w Ameryce Południowej nie za dobrze teraz i nie ma po co jechać... I to tyle u mnie. Stra bida, jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - kiecka przepiękna!!! Absolutnie nie będzie Ci żadnego brzusia widać, zreszta o jakim Ty brzuchu mówisz!! Pokazałabym Ci moją hodowlę sadłową, ale ktoś by mi musiał zdjęcie zrobić, a nie mam odwagi ujawniać brzuszydła światu ;) A buciki jakie?? I dodatki?? Srebrne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, spalaj zatem te nagromadzone milimetry z W. i problemu nie bedzie:) , dzieki za zyczenia, tak, dzis swietuje:) 🌻❤️ sipp, jak zdrówko? gonia, gdziekolwiek pojedziesz, zazdrosc mi bedzie bo ja nasza Polske tez kocham, ale kler i politykcy skutecznie ochładzają to moje uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty to będe jasne miała, kremowe :O myślisz, że srebrne lepiej by pasowały? ....gdzieś miałam takie szare buciki co by się nadały ;) Gosia - możesz wyjechać o ile obiecasz, że o topiku i koleżankach stąd nie zapomnisz!!! ;) Maxi co do spalania z W. to i owszem :P ale w tym tygodniu niestety jest po za moim zasięgiem :O a do tego ja jestem przed i mam wilczy apetyt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi!!!! Zdrówka dużo, bo ono najważniejsze, przyjaciół prawdziwych i takich od serca, co bez słowa dłoń podadzą, miłości szczerej, byś patrząc w jego oczy widziałam w nich siebie :) uśmiechu każdego dnia, a łez tylko ze szczęścia lub przy PMS ;) ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała przełamałabym ten fiolet jakąś błyskotką :) Moje buty, co miałam na weselu brata idealnie by Ci pasowały. Szkoda, że tak daleko mieszkasz - pożyczyłabym :) Mój wyjazd to nic pewnego, ale postęp i tak wielki, bo w ogóle o tym myślę i szukam!! Pan nr 36 powiedział, że 3 miesiące beze mnie wytrzyma - dłużej nie :) przy założeniu, że na 2 tygodnie przyjedzie do mnie:) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zabrałam za pracę...zaglądam...a tu tyle wpisów przybyło!:) normalnie az mnie zatkalo! pozytywnie oczywiscie :) Maxi...wszystkiego naj..naj..naj...🌻 Gosia...jasne ze pamietam o Tobie! jakze bym mogla zapomniec! Biala...kolejne zdjecia bardzo fajne :) a takie \"oponki\" jak TY ma kazda z nas! :) suknia super! na pewno rewelacyjnie bedziesz wygladala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny :) za bardzo miłe słowa :) Mam nadzieję, że dla W. też będzie się tak podobać :P:P:P Gosia - tez jestem strzelec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki... pora się zbierać ...wybija godzina fajrantu :D:D:D:D dziękuje Wam za miły dzionek ;) dzieki wam dzień szybciej mi minął ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja też strzelec:D Biała ja też chętnie obejrzę Cię w tej pięknej sukni. Maxi-wszystkiego naj🌼 A ja trochę zakuwam, nie zaliczyłam kolokwium i w czwartek mam dobieg, a później jeszcze trzy egzaminki 😭 Choroba trochę przeszła, teraz mnie kaszel męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja też strzelec:D Biała ja też chętnie obejrzę Cię w tej pięknej sukni. Maxi-wszystkiego naj🌼 A ja trochę zakuwam, nie zaliczyłam kolokwium i w czwartek mam dobieg, a później jeszcze trzy egzaminki 😭 Choroba trochę przeszła, teraz mnie kaszel męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie się czuję z dłuższymi pazurkami :D:D:D mam nadzieję, że do sobotyich nie popsuję....chociaż z moimi zdolnościami to bardzo bardzo możliwe :P już wczoraj jednym zdrowo walnęłam w ścianę :P Maxi - jak po imieninach? Świętowałąś jakoś?? Kasiunia - trzymam kciuki za sesję 🌻 Olla, Gosiaczkowa Sipp - 🌻😘❤️ Cadra - ❤️ Mira - oj dawno cię nie było :( Wróć!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ❤️ 🌼 Idę później dziś, to wpadam rano :) Miała sie pogoda zmienić, a tymczasem nadal gorąco i do tego duszno się zrobiło. Dosłownie nie ma czym oddychać!! Myśli w mózgu kołkiem stają... Biała, a W jaki będzie miał garnitur na wesele? Niech fioletowy krawacik założy - będziecie się ładnie komponować :) I sprawa najważniejsza! Co z naszym spotkaniem???!!! Ja nadal chcę!!! Dziko chcę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia W będzie garnitur czarny, białą koszulę a krawat to nie wiem....ale krawat w kolorze mijej sukienki byłby beznadziejny :O No gdzież taki wrzosowy?????? Z resztą W. tak się przejął ty weselem, że kupił nowy garnitur, nowe pantofle ...kupi jeszcze nową koszulę. Chce zrobić wrażenie na mojej rodzinie? czy jak???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no no :):) To niech sobie nabędzie jasno fioletową koszulę :) Ja jestem zboczona pod tym względem, ale jakoś nie lubie białych koszul... No ale to on ma się czuć dobrze :) Na rodzinie wrażenie zrobi na pewno :) Nastaw się na pytania - to kiedy ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×