Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

na rodzinie w sumie to już wrażenie zrobił :P:P:P bo pojawił się ze mną na pogrzebie.... wszyscy pod wrażeniem, że na tak przykra uroczystość chciał ze mną przyjść. a co do ślubu to tak.... pytanie będą na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
proponuje jeden wieczor w tygodniu i spotkanie wieczorem towrzystwo swietnie działa na wszelkie doły :) a i poobzerac sie mozna:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ;) ja na oczepinach będę też uciekać przed welonem.... kurna! coś tak czuję, że zechcą nas w to wmanewrować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie na ślubie brata, panna młoda teraz niemalże siłą ciągnęła. Na moje pytanie, dlaczego, padła odpowiedź - mszczę się za te wszystkie wesela, kiedy to mnie siłą wyciągali ;) 4 razy welon rzucała i żadnej chętnej nie było ;) A ślub z W, to ja coś czuję, że szybko nastąpi... Jemu się bardzo spieszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Gosia, no nie powiem, że o tym nie mówi.... o naszym ślubie, o dzieciach....o podróży poślubnej itp - ale to wszytsko jak dalej tak będzie.... znaczy dalej tak dobrze. A kto wie ile czasu będziemy sprawdzać czy nam dobrze ze sobą? Ślub to poważna decyzja, tzreba być pewnym, nie ma co się śpieszyć...może za rok się okazać, że jednak adios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz... Takie rozmowy zazwyczaj pojawiają się po kilku miesiącach spotykania się, a tu proszę ;) Jemu zależy na ożenku - to widać ;) A adios, to zawsze może nastąpić. Nawet po 30 latach zgodnego pożycia. Życie we dwoje to zawsze loteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie w szoku jestem ze tyle wpisow:) biala-- a mnie to zdjec nie laska bylo przyslac:O 😢 z moiim zdrowkiem alles ok jak na razie, gin powiedzial, ze na pol roku mam spokoj, dal mi jedne leki na naprawienie flory bakteryjnej i wszystko, wiec jestem happy :) humorek tez mam niezly, ale bardzo mnie wkurzaja robotnicy ktorzy rujnuja moje podworko, aqle jak sie chce miec cos porzadnie zrobione to najpierw trzeba zrujnowac wszystko... no i piesia mi szkoda bo musi byc uwiazany zeby nie poszedl na ulice i nie mial niedajborze spotkania z jakims samochodem:( maxi-- kope lat :) mam nadzieje, ze sie ladnie uklada u Ciebie wszystko. gosia-- no no, plabny na wyjazd, nie poznaje kolezanki, ale to dobrze, odmiana kazdemu dobrze robi:) buzki kochane i ide dalej dyskutowac z robotnikami, zeby mi calkiem nie zrujnowali podworka i posa nie doprowadzili do szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sipp - bo ja wysyłałam tylko na zamówienie :P już się poprawiam ;) a w ogóle to Wam powiem, że to że ja i W. jesteśmy razem bo to zwyczajne swaty były!!! Gdzie się nie obejrzysz to każdy nas swata! a ta ilość wpisów to mi odpowiada :D:D:D:D Lubię tu z Wami pisać...tylko mam ten problem, że za dużo piszę. Kiedyś będę miała problem przez to uzewnętrznianie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel ❤️ Super wieści, że zdrówko w strefach kobiecych w dobrej formie :) Oby tak dalej :) Robotników pilnuj, a jakby za bardzo sie rozszurmanili, to pieskiem poszczuj ;) U mnie do rana panowie z kosiarkami szaleją, więc z wyspania się nici, ale... przynajmniej z Wami trochę posiedziałam :) bo teraz już muszę się zbierać na zajęcia... La recta final... Sama siebie nie poznaję i normlanie się wewnętrznie dziwię, jak głośno wypowiadam słowa o chęci wyjazdu, np. do Ameryki Południowej do pracy :):) Co prawda tam teraz nienajlepiej gospodarka funkcjonuje, ale... W poniedziałek jestem umówiona z panią zajmującą się wyjazdami Polaków za granicę z Urzędu Miast i zobaczymy, co mają do zaoferowania i gdzie :) Miłego dnia dziewczynki 🌼 Wpadnę pewnie później ;) Ola 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie ładnie.... o mnie i o W. to już wszyscy wiedzą .... mnie tylko głupiej się wydawało, że nikt ...nic :O a tu proszę ...nikt glupi nie jest wszyscy od dawna się domyślają... powoli zaczynają pytac wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czaję...:) fajnie że wpisów przybywa! Biała, popieram Gosię...też myslę ze W. ma bardzo powazne zamiary :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jest jeszcze jedna ważna rzecz.... ZLOT!!!! Może powrócimy do tematu??? wiem, że niektóre z nas są wciąż za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja nie widzialam sukienki??? ;) Moze zadko zagladam, ale sukienke zawsze chetnie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadalam z mama, napilam sie ginu z toniciem i teraz jestem w ciekawym nastroju:) robotnikow gonie i juz mam ich dosyc bo co chwila maj jakies pytanie czy jakl tak zrobia to bedzie dobrze a jak nie to co maja zrobic innego by bylo dobrze, i tak dzisiaj spedzilam caly dzien na podworku przy okazji tak mnie opalilo, ze masakra. aha i jakby mi bylo malo atrakcji to mi sie zaczely trudne dni, wiec nastepne dni jako kierownik remonto-budowy bede miala ciekawe bo z 2 pietra bede biegala sobie na podworko pewnie co 15-20 minut:O biala-- sukienka fajna, a jako blondyneczka jestes duuuuuuzo ladniejsza:) dla wszystkich duze buzki i slodkich snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle u mnie pobudka po 6, uwiazac psa, dac psu jesc, zawiezc mame do pracy itd... a po tym remoncie w lipcu wchodza nam do kuchni robotnicy... cos czuje, ze najblizse kilka tygodni bede chodzila niewyspana...:( buzki na mily dzionek dla wszystkich i dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Malinka – no to podsyłam i Tobie :) Dziewczyny :(:(:(:( normalnie pech jakiś, fatum czy co???? Dziś zmarł mój wujek :O Dziadek Pana Młodego 😭 Nie wiem czy najpierw będzie pogrzeb czy wesele…. Ale cholera!!! Jakie to będzie wesele?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, bardzo mi przykro... faktycznie co to za atmosfera na wesele... ale cóż...:( ściskam Cię mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ...najgorzej, to z tym weselem.... nawet nie będzie wypadało za dobrze się bawić, śmiać się do łez.... z kolei wesele to nie stypa.... nie wiem :O jakoś to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×