Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

czesc Biała :) ja jestem... mam nałóg zaglądania tutaj... tylko pisać nie zawsze mam o czym... ale czytać Was bardzo lubię :) co porabiasz w weeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać możma byle o czym, żeby inne chętnie czytające miały co czytać :P Pogoda jest tematem niezawodnym hehehhe dziś ide na piwko,takie tam pracowe towarzystwo... jutro z rana pogrzeb, a popołudniu z W. coś wymyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to od rana juz w rozjazdach, odebralam wyniki analizy krwi, wszystko mi sie utrzymuje w granicach normy, bede musiala lekko morfologie zmniejszyc, ale pani doktor mi powiedziala, ze wszystko jest ok. teraz mam chwile na odsapniecie a pozniej dalszy ciag badan... buzki na mile popoludnie i wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wysilkowym. uroda mojegoserca jest taka, ze robiac EKG mozna stwierdzic u mnie zawal... no ale zawalu nie mam tylko tak juz moje serducho bije. ogolnie wynik mam dobry. zostalo mi jeszcze zrobic holter i z calym tym talatajstwem isc do kardiologa by ocenil co trza ze mna zrobic dalej. teraz jeszcze mnie czeka wizyta u ginekologa:( a tak mi sie che jak nie powiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze weekend spedzacie z dala od kompa. ja dzisiaj bede miala wolna chate bo rodziciele jada na wesele:) a wczoraj wizyta u gina zakonczyla sie na zmianie terminu, bo o 20 weszla kobieta z 18 wiec doszlam do wniosku, ze do 22 nie bede czekala... zycze milego popoludnia i wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis0087
ja ma chlopaka od ponad trzech lat a ciagle mam wrazenie ze jestem sama na tym swiecie....czuje ze nie mam w nikim oparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - jakiś dokładny ten gin skoro tak długo bada :P weekend jest fajny ;););) Wczoraj byłam na piwku z towarzystwem ...tak się napiłam, że film mi się nieco urwał... i spałam w opakowaniu. Rano jak możecie się domyślać nie czułam się najlepiej :O Teraz jest już oki :D niedawno wróciłam z roweru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- mial kilka awaryjnych wypoadkow w popstaci ciezarnych z bolami, krwawieniami itd, a takie panie obslugiwane sa poza kolejnoscia.no ale co sie odwlecze to nie uciecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- ja ogladam:) kubica zajal pierwsze miejsce w montrealu i jest na prowadzeniu w klasyfikacji, wiec moze i z niemcami nam sie uda wygrac lub chociaz zremisowac POLSKA GOLA! POLSKA GOLA! TAKA JEST KIBICÓW WOLA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilkarze jakos woli kibicow nie sluchali i nawet honorowej bramki nie strzelili:O no chyba, ze bramki podolskiego uznamy za bramki polakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj obudzili robotnicy uzywajacy mlota pneumatycznego na moim podworku:( no myslalam, ze sie potne, wytrzymalam okolo godziny tej masakry udajac ze udaje mi sie spac, ale wiecej sie nei da:( buzki na mily i sloneczny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sipp 🖐️ pobudki Ci nie zazdroszczę! oj jak pracowac się nie chceeeeee 😭 chętnie bym poleżała na jakims kocyku w okolicach jakiejś wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, ze rzesze nas tutaj sa... :O ja dzisiaj znowu tworczosc radosna w kuchni uskutecznialam:) zobaczymy z jakim skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim obecnym...czyli dwóm babkom :) ja siedzę w pracy, robota nijak się mnie nie trzyma.. wszystko mnie drażni...tak tak, to PMS zapewne...Ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam.... pusto tu tragicznie!!!! :( nie chcialam się wpisywać ...ale jak juz zajrzałam to zostawię znak swojej obecności w postaci posta .... trochę może beznadziejnego... Dobrej nocy Skarby ❤️ spijcie słodko i śnijcie kolorowo 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pobudke mialam jeszcze wczesniej, zeby psa uwiazac, bo robotnicy sie pojawili... no nie powiem jestem taka \"wyspana\", ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sipp 😘 Mnie obudził budzik ….wcale nie chciało mi się wstawać :O Jeny! Znów od rana jest tak gorąco, że nie potrafię myśleć o niczym innym jak urlop ;) A po za tym to tęsknię….. ech…. Wesele mam już w tę sobotę ;) Dziś będę miała robione paznokcie :) Nie bardzo mam w czym iść :O Znaczy mam sukienkę, ale jakoś nie czuję jej do końca…. Pozdrówki!! I miłego dnia! PS. I może ktoś wpadnie??? Hop hop!! Dziewczyny!!!! Gdzie Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Biała! tez zajrzalam, też zostawie slad ze tu bylam :) u mnie nic ciekawego...to co tu pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla, Maxi ;) fajnie widzieć :) Olla to pisz, zę u Ciebie to samo, że nudno.... cokolwiek :P Maxi - uporałas sie z końcem miesiąca?? i jak tam sprawy?? juz po przeprowadzce??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, w trakcie:) uporałam sie z koncem miesiaca, sesje tez mam za soba juz, srednia zadowalająca, dzisiaj impreza, w czwartek mecz, weekend blisko, wszystko super.. :) a u ciebie? milosc kwitnie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×