Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość depresyjna
Mam 25 lat, sama od 6 lat.. dlaczego? Podpowiedź może stanowić nick ;) Tyle, że mieszkam z rodzicami, z siostrą młodszą. No a czas spędzam głównie przed kompem. Nie mam znajomych. Aha, i jeszcze do tego jestem dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Mam 25 lat, sama od 6 lat.. dlaczego? Podpowiedź może stanowić nick ;) Tyle, że mieszkam z rodzicami, z siostrą młodszą. No a czas spędzam głównie przed kompem. Nie mam znajomych. Aha, i jeszcze do tego jestem dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresyjna - ja na depresyjną to dużo uśmiechów w Twoim poście :) Pozdrawiam! Maleństwo - 🌻 to wieczorkiem moż eprzed kompem jakąś imprezke skręcimy? jak za starych dobrych czasów.... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
bo antydepresant działa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała z miłą chęcią :) wieczorkiem melduję się przy kompie z drinkiem i chipsami ;) depresyjna --> może podzielisz się z nami tymi antydepresantami? przydałyby mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo, nie pamietam kiedy siedzialam przy kompie z piwkiem/drinkiem i chipsami:D wow! alez mi sie zachcialo takiego relaksu!!!! w ogole ostatnio mi sie zachciewa dziwnych rzeczy.. np teraz mi sie zachcialo isc juz do domu a mam w pizdu roboty jeszcze!!!! dear god!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi heheheh :) a ja zaraz wyłączam kompa i zmykam z pracy :D ...nie zrobiłam dziś chyba nic :O oj nie dobrze nie dobrze..... :P pójdę do fryzjerki, tak przynajmniej planuję.... zrobię coś ze sobą :P bo kudły urosły :P i odrosty ogromneeeee wieczorkiem na moje towarzystwo możecie liczyć.... kurna!!! tylko całe piwo z koleżanką wczoraj wypiłyśmy!!! trzeba będzie zakupy zrobić :P A może przy wodzie posiedze z Wami.... bo piłam w niedzielę, w pn, wt ....no normalnie jak jeszcze dziś to juz nałóg!!! ciąg alkoholowy hehehhehe Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak fryzjer jutro .... nie miała dziś czasu dla mnie :( tak więc jestem na dyżurze topikowym :) tyle, że między czasie może po chacie na szmacie polatam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) już jestem z chipsami tylko zastanawiam się: piwo czy drink? Gosia nastroje mamy podobne, ale mam nadzieję, że nam się buziaki zmienią na takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane gdzie jesteście? Wybrałam piwko i nie powiem, ze już mi się kończy a Was jak nie było tak nie ma :( I znowu piję sama... już tydzień... ciekawe od kiedy zaczyna się alkoholizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hej! hej!...a ja z sokiem pomidorowym do was wpadam..pysznym bo z Międzychodu..:)ja jestem chyba nienormalna, bo na alko coś nie moge od dawien dawna patrzec...cmokaski Dla moich singielek i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Acha!! no i Witam bardzo milusio nasze nowe kolezanki...Ja jestem z prawie Zielonej Góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Dziewczęta...hooop, hooop....Chodżcie chodżcie mnie Was tutaj pootrzeba ...:) lalalaalllalala:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie :) już myślałam, ze spędzę ten wieczór sama ;) Biała aż mi lepiej, że nie piję sama :) alkohol jakoś mnie rozluźnia... :) amelllka dlaczego zaraz nienormalna? sok pomidorowy jak najbardziej może być na naszej imprezie :) do pijaństwa nie namawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ojtam zaraz nie wyszły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała nie przejmuj się szczegółami :) zdrówko!!! :) Przyznam się szczerze, że nie nadrobiłąm lektury tego topiku więc może w dużym skrócie powiesz co u Ciebie słychać? Zdaje się, ze nie jesteś już singielką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a wiecie co.....ja już chyba nie pamietam kiedy to ostatni raz byłam,ze tak powiem spita :)toż to straszne jest!!..i co najdziwniejsze , nie szykuje mi się nic na czas nadchodzacy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
kurde! moje dziecko jeszcze z podwórka nie wróciło ! sied!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
ojjjj Maleństwo a ile ja bym dała by ten ponury stan mojego ducha zmienić...echh..szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Biała a Ty dzis bez W ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×