Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

mnie tez by sie przydalo pare kg przytyc, same kosci....:) bede sobie na noc smazyc fryty, ale M mmnie zastrzeli, bo on znowu w druga strone, pracuje nad brzuszkiem :P znowu sie nie dogadamy :D ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedze do domu...na obiadek, pozniej do krawcowej, na niedziele musze miec sukienke gotowa, mam nadzieje ze sie wyrobie... postaram sie do was zajrzec wieczorem, chyba ze cos wypadnie, to z góry przepraszam, i wypijcie za mnie:) niech wam sie darzy!!! 👄 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, Ty nie dość że przekroczyłaś magiczną liczbę z wpisami to jeszcze nową stronkę zaczęłaś :) Masz 🌻 za to! i jeszcze jeden 🌻... ja za to przytyłam ostatnio 3 kg! i wkurza mnie to strasznie!!!!! Maxi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi! smacznego zycze!!!! za moment zrobie to samo! :) tzn., pozbieram swoje zabawki i jadę do domu :) do jutra dziewczyny!!!!! udanej imprezki...wypijcie i moje zdrówko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa --- maxisingiel 👋 ollla --- i Tobie też 🌼 Oj takie 3 to szybko zrzucisz. Ja poszłam na ćwiczenia z powodu doła i trochę czasu zabrakło mi na jedzenie i tak wyszło - 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze znowu sie tu ruszylo :) az milo sie czyta A ja dzis wstalam z bolem gardla, zupelnie nie wiem od czego :( i oczywiscie katar. Nie cierpie przeziebien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję gotowość na imprezę ;) Proponuje ze swej strony martini, lód, cytrynkę i chipsy ;) I jeszcze takie małe cukiereczki Mars, Snickers itp. Zapraszam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja moge poczestowac czekolada, studencka. Siostra ostatnio Czechy odwiedzila i mi przywiozla. Pyszna bakalie, galaretka. Choc jak w gardle drapie to tak nie za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - uwielbiam tą czekoladę :):):) Zaraz Ci połowę zjem :P Maxi właśnie doczytałam, iż Ci swym pędem naruszyłam misternie ułożoną fryzurę. Muszę przyspieszyć następnym razem. Może jakąś odzież wierzchnia zedrę ;) W końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Malinka 🌼 Ja posiedzę sama... Jak spędzam wieczory? Czekając na singielki, które się nie pojawią... już... Zostane ostatnią singielką na topicu - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! widzę że imprezka nie za bardzo...a myślałam o Was :) jedynie Gosia niezawodna! Malinka z przeziebieniem 🌻.... nie martw sie Gosia, nie bedziesz ostatnią singielką na topicu...we dwie bedziemy :) a dzisiaj co sie dzieje???? wszystkie spią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo-czarna
ja nie śpię :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×