Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość carrramba
jak radzicie sobie z napięciem sexualnym? wibrator czy marchewka w prezerwatywe.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
wspolczuje wam samotnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
bo jesteście samotne :) w nowoczesnym tłumaczeniu 'singielki' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
to jak spędzacie wieczory?? siedzicie same w domu przed kompem z innym samotnymi...i tak dzień za dniem....... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa osobo... musisz być bardzo młoda, jeśli uważasz, iż stan bycia bez pary jest powodem do współczucia. Życie nauczy Cie pokory i jeszcze wiele rzeczy pokaże... Bo takie jest życie... Sipp już idę na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
młoda jestem i owszem :) mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
jakos nie wierze ze jestescie szczesliwe,a najmlodsza tez juz nie jestem Zabijacie czas siedzac przed kompem,albo wymyslajac sobie niby modne zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż... nigdy nie jest za późno na naukę, ale upadek będzie bolesny... Sipp ❤️ odpiszę jak wrócę do domu. Niedługo idę na ścianke sie zrelaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
znam wielu facetow i mowia ze singielki ich odstraszaja Uwazaja ze to podejrzane ze kobieta jest tak dlugo sama Pozatym mowia ze kazda z nich chodzi z zadartym nosem,jest zimna ,nudna,zero ciepla,usmiechu Sa dretwe i aseksualne Przykre ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
wiec wyluzujcie dziewczyny I usmiechajcie sie troszke do facetow:) Mie badzcie gory lodowe,bo to nic nie da Mlodosc szybko przeminie i zostaniecie samotne,smutne i zgorzkniale Czego wam nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo o swoim szczęściu czy nieszczęściu przekonywać nie będę. I tak zaraz przeczytam, że jestem grubym pasztetem, którego nikt nie chce, płaczę wieczorami i żrę czekoladki, a dupa rośnie :P Niech każdy żyje sobie, jak chce, ale jedno jest pewne - upatrywanie swojego szczęścia jedynie w obecności drugiego człowieka jest błędem. Bo ludzie przychodzą i odchodzą - takie życie. Nic nie jest na zawsze i na pewno. A jesli ktoś w to wierzy naiwnie, to boleśnie sie rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papo-- z niemiec. niemieccy znajomi kiedys mi dokuczali jak jechalam do polski pierwszy raz na swieta. no a wtedy akurat sie zalogowalam na kafe i te co chcialam byly zajete, wiec wzielam taki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
no to dlaczego kolezanki singielki placza mi w rekaw ze sa takie samotne,nie moga nikogo poznac,ze nie zdaza miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
a sa to atrakcyjne i wyksztalcone dziewczyny kolo 30 lub lekko po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
moze i tak Ale ja wole jednak dzielic zycie z kims ciekawym,pelnym pasji niz samotnie to wszystko realizowac:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na brak męskiego towarzystwa nie narzekam, ale zasada bylejakie portki byleby były, jest mi obca. Nie osiągnęłam jeszcze? tego poziomu desperacji :P Sama jestem 4 miesiące prawie - to nie jest jeszcze podejrzany termin, sugerujacy moją nieumiejętność bycia w związku ;) Trzeba pobyc troche tylko ze sobą. Jak ktoś nie moze siebie znieść, tzn. iż siebie nie lubi. Ja lubie ;) Oczywiście, jak każdy mam gorszy dzień, ale to u mnie zależne od wahań hormonów. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×