Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość carrramba
i Gosiaczkowa stosuje marchewe :P pewnie ktoś ją zostawił i bolesnie to przeżyła, nikt nie lubi być sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzałości emocjonalnej życzę. Sprawdź w słowniku co to. Widac dalekie od Ciebie. W tym wieku juz powinnaś wykazywać. Miłego dnia Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
dojrzałe, smotne 'singielki' :O które wolą być same (ale bzdura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez dyskusja się wywiązała..... Drogie pomarańczki – po cóż ten atak??? Życie jest takie, że raz się jest w związku....raz singielką....jak Gosia napisała....nic nie jest na zawsze Rozumiem, że Wy teraz singielkami nie jesteście....spoko....Ale nie znacie dnia ani godziny kiedy to wasze szczęście może się skończyć. Po za tym każdy żyje jak chce.... Co jest dobre dla jednego dla drugiego może zupełnie nie pasować! Singielką byłam dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo ....i jakoś ktoś mnie jednak zechciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caramba - ja zawsze wolałam być sama niż z byle kim ...i doskonale rozumiem podejście do życia Gosiaczkowej, Sipp i reszty, bo mam takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim :) ja od rana mam nawał roboty, a to zebranie...a to coś innego... dopiero koncze pic poranną kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
jak trafaicie na 'byle kogo' to rzeczywiście lepiej być singielkami ;) :D Wg mnie 'singielka' to nie stań na chwile obecną tylko stan umyslu ;) coś jak stara panna - można być taką z chcrakteru Dlatego tak mi się śmiac chce z tej dziwnej mody na singli - tacy odszczepieńcy, do niekogo nie pasujący, dorabiający sobie własną teorię do tego że nie potrafia z kimś być albo nie chcą bo... właśnie nikt ich ni chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was od dawna
carrramba o co Ci chodzi?? Chcesz sie podpudować na czyimś nieszczęściu? Wbić szpilę?? Naprawdę jesteś niedojrzała. Pozdrawiam Dziewczyny - Gosiaczkowa - nie daj sie - fajna babka jesteś ;) Jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Papo :) jutro już piąteczek :) a Biała...coś nam sie chyba zapracowała....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baiło-czarna
Olla - informatycy u nas byli i przez jakiś czas komp był zajęty....dlatego się nie udzielałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla123 :-), czasami trzeba popracowac, ja tak miałem i w poniedziałek i wtorek, dzis luxniej jakos i dyrekcja tez zatwierdza to co społodze ze swoim wydziałem, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 30 minut i do domu, normalnie zanudzic sie na smierc chcialam dzisiaj:( wole robic cos konkretniejszego niz tylko dobre wrazenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
hahhahah czyli jednak'nieszczęsciu..." :P bo samotność (singiel) to nieszcęscie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was od dawna
Kobieta kobiecie wilkiem. A gdyby któraś z nich teraz cierpiała po rozstaniu, to sprawiałoby Ci przyjemność pastwienie się nad nią?? Jednak mają rację naukowcy, że kobiety są okrutne. Nie rozumiem Twojej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
dlaczego miałabym się pastwić? nie rozumiem nie jestem okrutna tylko szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
jakie wy jesteście sfrustrowane :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×