Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja się dołączę tak na początku przyszłego roku:(:(:( będę się męczyła nad magisterską:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie dlaczego
nie ma Gosiaczkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej na: www.otostrona.pl/manforyou Usługi ManForYou dedykowane są dla kobiet szukających towarzystwa na różnego typu okazje. * imprezy firmowe * wyjazdy służbowe * szkolenia * bankiety * wesela, zabawy, dancingi * wyjścia do kina * wspólne weekendy * kolacje przy świecach * zakupy * inne Możesz mnie również wynająć jako swojego osobistego kierowcę. Usługi świadczę na terenie woj. Dolnośląskiego, jednak istnieje możliwość dojazdu w każde miejsce w Polsce Warunki uzgadnia się indywidualnie Zapewniam 100% dyskrecji, dlatego też przed spotkaniem omówimy wszystkie szczegóły telefonicznie, lub drogą elektroniczną. O sobie: Mam 27 lat, zielone oczy, normalną budowę ciała. Jestem mężczyzną zadbanym i eleganckim, nie palę. Cechuje mnie duża kultura osobista. Posiadam wykształcenie wyższe, znam biegle język angielski. W moim towarzystwie na pewno poczujesz się komfortowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie, bo pracuje i nie mam czasu na pierdoły ;) Ale poważnie - nie mam możliwości udzielania sie na topicu, kiedy jestem w pracy, a wieczorami rzadko kto tutaj bywa. Pisanie do samej siebie przestało mnie bawić - juz wolę sama do siebie pogadać - chociaż zaraz sobie odpowiem ;) Poza tym - nic sie u mnie nie dzieje. Bardzo przeciętne życie starej panny - tylko tego kota nadal brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia :) 🌻 pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, fajnie że tu zajrzałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi powie dlaczego
szkoda że już się nie udzielasz. Zawsze lubiłam Cię czytać. I taką nadzieję dawałaś, ale chyba przestałaś tutaj pasować bo wszystkie sie sparowały i szybko zapomniały, jak to jest być singielką. Trzymaj się dziewczyno i wpadnij czasem - chocby napisać do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ goś :) jak miło cie ujrzeć, ❤️ wróciłam własnie z obiadokolacji i pękam w szwach... dobrej nocki dla zasypiających, pogoda senna więc pewnie większosć juz przysypia albo odsypia wczorajsze woskowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim poniedzialkowo. jak zawsze zostawiam kawusie dla iedosypiajacych:) jak tam po andrzejkach?? mnie z lania wosku wyszedl konic morski i nie mam pojecia co moze to oznaczac:) moze ktos bedzie wiedzial;) milego dnia wszystkim zycze, aha i jak na razie tez jestem podobno singielka, ale podobno zainteresowani dowiaduja sie ostatni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Cóż nowego mam Wam napisać? Jak u mnie wciąż to samo…. Pracować się nie chce jak jasna cholera! Jutro mam wizytę u specjalisty od kolan. Ciekawe co powie o moich kolankach :P Cadra – sprawdź gmail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nadszedł fajrant ;) chyba przejde się na solarium...tak sobie myślę, że to mój nienajlepszy humorek powinno poprawić ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą:) Biała, opaliłaś się???\\ co do prezentów...to ja na mikołaki kupuję jakieś drobiazgi...kosmetyk, kubek, slodycze :) a na Gwiazdkę jakieś bardziej oryginalne i większe prezenty :) dziś mialam zwariowany dzień, nawet na kafe nie miałam kiedy zajrzeć... jestem teraz...ale widzę że pustki tu wieczorami panują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tutaj... Ja na mikolajki wlasciwie nic nie kupuje, bo tutaj raczej tylko dzieci dostaja slodycze i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja mam dzisiaj nienajlepszy dzien, od rana jakis taki niefajny. rano mialam spiecie z mama, pozniej w pracy kolega mnie opieprzyl a do tego chyba mam pmsa i mi sie normnalnie na placzki zaczyna zbierac:( az koledzy mi sie pytaja co mi jest, a ja serio jakbym mogla to bym sie rozplakala zeby mi bylo pozniej juz lepiej. do tego skrzynia biegow w samochodzie okazala sie do naprawy, wiec jestem bez samochodu i musze na gwalt teraz kupowac samochod, bo inaczej bedzie jedna wielka lipa:( zostawiam kawe dla niedosypiajacych i wracam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpis man for you poprostu mnie powalil........ poplakalam sie a wiecie dlaczego??? dodalam sobie do tego maila zdjecia Krzysia ktore dostalysmy na maila hahahahahha mi to juz naprawde chyba bije do glowy :P ja w tym roku kupuje prezenty tylko na gwiazdke pzdr sloneczne for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) popijam kawcię i Was czytam :) Sipp, to niefajnie bardzo z tym samochodem :( a za jakim modelem :) hehe...sie teraz oglądasz? pozdrawiam Was takze w imieniu Białej, odciętej dzis od netu :( ale pamiętającej o topiku i o nas :) 👋 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- auto super, ale mi sie nie zmiesci w garazu:( szukam samochodu malego (do 3.8 m) poniewaz sa juz 2 duze w domu i kolejne po pierwsze sie nie zmiesci w garazu a po drugie 3 duzy samochod nie jest potrzebny. zastanwaiam sie nad japonczykami - toyota yaris albo aygo lub suzuki swift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - bierz yarisa - mnie sie najbardziej podoba a mial ekstra silnik(ale mowie o poprzednim yarisku) to byl silnik 1.0 beznyna jak dobrze pamietam ale bardzo dobry w parametrach (osiagi, spalanie, krzywa momentu obrotowego, trwałość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ten moze byc walony nieźle, czyt. składany z dwoch yarisów :D ale w cos takiego bym na twoim miejscu szedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, tez byłabym za yarisem... słyszałam tylko dobre rzeczy o tym autku, a mam znajomego mechanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, zgadłaś :) mam neta :) Sipp, wbrew pozorom 1.0 nie jest taki mały...i z tego co wiem, to jest najbardziej udana i najmniej awaryjna wersja tego silnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim zostawiam kawusie dla niedosypiajacych. silnik szczerze mowiac nie pamietam jaki teraz mam, ale sprawdze jak bede w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×