Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No właśnie zazwyczaj mężczyźni z którymi chciałbyśmy być do tego sie kompletnie nie nadają bo coś zawsze jest na przeszkodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie malinkaa7, a powiem wam ze bedzie coraz gorzej, z wiekiem mamy wieksze wymagania co do facetów, przebieramy bo szukamy tego najblizszego naszym wyobrazeniom, ideału, a jak juz go znajdziemy to sie okazuje, ze do ideału jest mu kurewsko daleko:) chcecie piwko? bo otwieram sobie własnie ;) składnie mam dzisiaj do bani, chyba biomet niekorzystny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dziś tonę suchego prowiantu :O jeszcze tylko piwkiem to zalać i będzie git!!! słonia niedługo będę przypomninać :( i nic nie pomogą ćwiczenia dwa razy w tygodniu.... idę po piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biała, pewnie ze bys sie napiła:) , w koncu prawie koniec tygodnia, trzeba sie odstresowac... a ja jutro do 20 mam zajęcia... i całą sobote tez spedze na uczelni. buuuuu :( do dupy z takim weekendem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z koleżanką planowałyśmy jutro jakąś imprezkę ...ale jej mała się rozchorowała (alergiczne to) i nasze wyjście pod znakiem zapytania bo przecież nie zostawi dziecka chorego (z opieką) i nie poleci na imprę... a w sumie to i tak nie bardzo chce mi się gdzieś lecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, z dziecmi tak jest, znam to prawie z autopsji:) moj braciszek ma parke i non stop to jedno to drugie chore, i ciezko cokolwiek planowac z nimi bo sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie! no ale chyba nie bedziesz siedziala w piatek w domu??:) wiosna idzie! noce coraz cieplejsze:) gdyby nie ta moja szkoła to pewnie bym gdzies wyfrunela z domu. pojechalabym stopem gdzies w nieznane, tak jak kiedys za mlodu sie robilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze sama, ale zdarzalo sie:) jednak oczywistym jest ze im wiecej nas bylo tym weselej:) jezuuu , a teraz jakbym zadzwonila do starej znajomej co ze mna na wagary na stadnine łaziła przez pól roku i bym sie zapytała czy nie ma ochoty na jakis wypad to pewnie by po pierwsze ze z krzesła spadła a po drugie rozlączyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super :) Cieszę się, że Was znalazłam. Singlem jestem od niedawna. Jeszcze nie umiem się z tym pogodzić, ale... Trochę przytłacza nagła cisza w domu - nawet pies jakichś cichszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dobre strony bycia singielka gosiaczku:) i z tego co piszesz nawet pies to zauwazył, w koncu ma swiety spokoj i moze odpocząc :) glowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz staram sie odnaleźć te dobre strony... Na razie jeszcze trochę szok, jeszcze ból, próby ratowania samej siebie przed zatraceniem. Na razie mogę sobie pozwolić na nie pracowanie (wreszcie na coś przydały się te godziny spędzone w pracy :) ) i dbanie tylko o siebie. Bo wiem, że jeśli sama sobie nie poradzę... No ale niedługo trzeba będzie żyć... A wszyscy dookoła już w rodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa ...ja nie mam rodziny ...i wszystkie bywalczynie tego topiku też nie... zostań z nami będzie Ci raźniej... czasem się pocieszamy, czasem użalamy, czasem pijemy razem...czasem narzekamy na naszą samotność a czasem się cieszymy, że nikt nam nie truje i robimy co chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda biała- raźniej jest! gosiaczek- ja tez tu niedawno zajrzalam bo mnie temat skusil i widzisz, siedze z piwkiem w reku, biala gdzies na drugim koncu polski:) gadamy o pierdolach, czasem powazny temat ktos rzuci ( ja raczej nie, bo wiariatka jestem ;)) no istna SIELANKA!!!:D aha- i wieczory szybciej mijają, to jest duzy plus:) zdrówko biała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze juz nie jest samotna? dlatego nie zagląda... zycze wam spokojnej nocki, ja zmykam, jutro w pracy zawołam was na kawke:) a mam naprawde przepyszna... z mega pianką... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_Tesknota
Moze najlepiej spedzac ten czas z osoba rowniez samotna? Ja spedzam je wspominajac pierwsza,niespelniona milosc Pocieszacie Gosiaczka ze bycie singlem nie jest zle moze i nie jest ale chcialbym sie jak juz meczyc z kims niz z samotnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczna tęsknota - tez bym chciała kogoś mieć ...czekam na tę właściwą osobę i wolę być osobą z uśmiechem na twarzy widzącą dobre strony swojej samotności niż zasmuconą babką dołującą się stale tym, że jestem sama ...dół owszem nieraz dopada ale daję mu kopa i podnosze czoło do góry jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczna_Tesknota
Nie jestem dolujaca sie babka lecz nie ukrywam ze samotnosc boli,tymbardziej ze w pamieci wciaz wspolne chwile z dawna ukochana Nie lubie jej Wydaje mi sie ze niszczy mnie od srodka i stala sie codziennoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
oooo! widzę, że alkohol dziś się leje strumieniami...! ja właśnie martini popijam (jestem od tego uzależniona!!) i oliwkami zagryzam (od tego tez...! no same nałoegi! :P) ale co tam, trzeba sobie życie umilać :) odebrałam dziś nowe okulary, i wiecie co? zamiast lepiej widzieć, to wszystko jakoś tak mi sie rozjeżdża....a mozę to przez to martini...? :P pozdrawiam Was wszystkie, pijące, i te jeszcze trzeźwe też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemozliwa a moze wlasnie to Ty spotkasz jutro milosc swego zycia ida po butelke trunku do pobliskiego marketu Macie juz jakies plany na wiosenny weekendowy wieczor? Wiosenna pogoda zacheca wrecz do spacerow ze swoja druga polowka Jednak wiosna musimy cieszyc sie w pojedynke Spokojnej nocy Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! wieczna_tesknota- ja mam zajebiste plany na wiosenny weekend, siedze na uczelni od 8 do 8 i slucham wypocin, ktore i tak mi sie prawdopodobnie w zyciu nie przydadzą:) chcesz dolączyc?:D dzien dobry w piątek trzynastego:) zycze wam duzo szczęscias dziś, a no i zaspiewam sobie tak przy okazji piosenke adekwatną do dnia dzisiejszego.. \"gdy ci kot przebiegnie drogę, nie mów ze to pech, ze to pech, wyrwij kotu pierwszą noge, zeby kurwa zdechł, żeby zdechł...\" :D biała- kawka? ile słodzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale rano wstajecie ;) ja dopiero przed godzinka oczka otworzyłam :) no ale takie są plusy bycia studentką. Witam nowe singielki :) A jutro idę na to wesele, ale jakoś tak średnio mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki za miłe przyjęcie :) Ja dziś po badaniach kontrolnych - znowu mi żyłki rozorali :P Reszta dnia... książka i ja :) Nawet mi się sprzątać nie chcę. Tylko psa na spacer zaciągnę i błogie lenistwo... Tak naprawdę to nie mam siły nic robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×