Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość eiveeeee
te zaproszenia z linku mozna kupić w Auchan, są po niecałe 1,30zł. Sama kupowałam ;) W środku są różne formuły zaproszenia, np: na zawarcie związku małżeńskiego na zawarcie ślubu za przyjęcie sakramentu małżeństwa. W zależności od ślubu ma to znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki serdeczne,DZIEWCZYNY chyba zdecyduje sie na Auchan,bo nie ma mnie w polsce i musiałabym kogoś prosić o odbiór,a różnica w cenie nie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaa
;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
hey;)juz od dłuzszego czasu sledze te forum i postanowilam w koncu do Was dołaczyc drogie Panie i Panowie;) 19.09.2009 to data w ktorej ja wraz z moim nazeczonym planujemy sie pobrac w zwiazku z tym w nastepnym tygodniu wyruszamy w poszukiwaniu sali . Dlatego mam wielka prosbe...prosze powiedzcie mi na co powinnismy zwracac uwage przy jej wyboze oczywiscie oprocz ceny ;) co jest najwazniejsze?? o co powinnismy pytac ?? wielkie dzieki za jaka kolwiek porade ;)pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkkk
odnosnie Niagary, fajny lokal troszke go poznalem i uwarzam za naparwde dobry w porownaniu z innymi ale to oczywiscie kwesta gustu:) Jezeli ktos ma jakies pytania zapraszam gg4191735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej, do Magdy - zobaczymy keidy dziecko wyjdzie :) na razie się nie staramy choć nie zarzekam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
hallo!! czy ktos tu zaglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdzie 11 października :) A narazie to jest tragicznie. Masakra! wymiotuje kilka razy dziennie- nawet w nocy. Cos strasznego. To trwa juz 3 tyg a jeszcze conajmniej 3-4 przede mną :( POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Co sie nie odzywacie :) Mam pytanie. Powoli zaczniemy szukac obraczek. No, ale chcialabym miec jakis punkt zaczepienia. Wiec poradzcie mi gdzie ladnie i tanio mozna dostac obraczki. Wiem ze jubilerow w bialym nie brakuje. Ale zawsze jakis cynk pomoze :) Jak tam przygotowania??? My narazie zajelismy sie poradnia rodzinna. Jutro mamy 2 wizyte. No i trzeba isc do kancelarni po zaswiadczenia. Zapisalam sie na aerobik i silke, aby troche kondycji zlapac heheh. Zastanawiam sie nad bizutria, czy do sukni ivory moze byc srebrna. No to chyba na tyle. Odzywajcie sie bo odkad magda sie hajtnela to pusto to heheh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny :0, do Devil - na ul. Św.Rocha jest super jubiler. Piękne obrączki robi. Wybierz sobie wzór jaki chcesz i zaniś mu do wyceny. Ja Np pierścionek wybierałam z katalogu APART a on mi zrobił taki sam za 1/2 ceny. Jak będziesz chciała więcej informacji to napisz mi na maila oktavia2@tlen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
chyba podupada te forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
za tydzień kończe nauki a jeszcze poradnia...no i się zacznie,będę miała 2 tyg na rozwiezienie zaproszeń,kupno sukni i dodatków,ubranko dla narzeczonego i obrączki.może jeszcze o czymś zapomniałam...mam nadzieję że sie wyrobimy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas czeka jeszcze poradnia, ale którą wybrać... Słyszałam, że całkiem sympatycznie można to załatwić na dojlidach, a czy nie wiecie jak to wygląda w parafii św. Boromeusza na Pułaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
nareszcie zakończyłam nauki a jeszcze tyle spraw przedemną .. czas leci trochę za szybko...3majcie się cieplutko a jak się czuje nasza przyszła MAMA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Cisza... :) Ja juz zakonczylam poradnie. Kobieta wystwila nam zawiadczenie po 2 spotkanich. Chyba stwierdzila ze nic nie osiagnie gdy zaczelam z nia zawzieta dyskusje na temat antykoncepcji i o npr. Jutro jedziemy zapraszac pierwszych gosci. Moze troche wczesnie, ale chce odwiedzic babcie przed swietami wiec stwierdzilism, ze wszystkich obskoczymy za jednym zamachem( tych co mieszkaja poza miastem) Mam strasznego lenia, chyba przez ta pogode. Nic mi sie nie chce zalatwiac. Piszcie jak wasze przygotowania leca, bo u mnie sie ciagna :) Odzywajcie sie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
ja tez zaczynam w tym tyg.zapraszac gości(ślub 12 lipca,już niedługo)mam nadzieję że znajdę jakąś śliczną suknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_m
hej wszystkim, mam nadzieje, ze forum sie rozwinie jeszcze. Dobrze jest podzielić się z kimś wiedzą na temat tak ważnego wydarzenia. Ja mam ślub w sierpniu tego roku. Mam już sukienkę. Byłam w 3 salonach i zdecydowanie polecam lisa ferrera na krakowskiej - mila i solidna obsluga i sukienki troszke takie inne niz wszedzie, bo ja szukalam czegos b.oryginalnego. nie mamy jeszcze zaproszen, ale niedlugo sie tym zajmiemy. bylismy 1 raz w poradni, jeszcze dwie wizyty nas czekaja....szybko ten czas ucieka. coraz blizej sierpien :)))pozdrawiam wszystkich bialostockich przyszloslubujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisQa
witam posiada moze ktos jakis kontakt do zespołu SHOWBAND ? byłabym bardzo wdzięczna ;-) malamisqa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
MaisQa a dlaczego show band?? kurcze my tez poszukujemy zespolu nie mam pojecia na ktory sie zdecydowac... myslimyo o Time albo wlasnie show band..albo moze jeszcze jakis inny ...nie wiedizalam ze to bedzie taka ciezka spr i co do kamerzysty czy ktos moze mi polecic jakiegos fachowca;)) oprocz prokadru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaa
ja moge polecic świetny zespół płaciłam za niego 2600 w zeszłym roku, czy orientujecie sie ile płaci sie za SHOWBEND?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
tereskka tzn ze Ty polecasz showband?? a jak nie to jaki bo nie zrozumialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaa
Ja polecic mogę zespół Brouken Beat, który u mnie grał (sa super) ale o Showbend tez słyszałam same dobre opinie, ciekawi mnie ile biora za granie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigas ja biore kamerzyste i fotografa (jest to malzenstwo) byli oni na slubie mojego brata i fotki naprawde sa super jak i film. Znajduje sie on na TBS. Jak chcesz to podaj meila wysle ci jego numer tel. My placimy za niego 1600zl. :) A zespol mamy broker :) byl u kol na slubie i mi sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
devil 69 juz slyszalam kilka dobrych opini o malzenstwie wspolpracujacym ze soba , ciekawe czy o tych samych myslimy ,poprosze o namiary na gigsia@wp.pl ;) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
te małzenstwo o ktorym ja slyszalam dobre opinie maja siedzibe na Rocha;) Jutro ich sprawdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
Zdrowych, radosnych i wiosennych Świąt Wielkiej Nocy. Pogodnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz miłego odpoczynku. Aby nadchodzące Święta były źródłem wszelkich pomyślności. Łagodnego Dyngusa i udanej zabawy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
devil69 dzieki za namiary;) ..i wesolych swiat wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×