Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Sidney - wystarczy, że pójdiesz na pierwsze spotkanie, nie ma potrzeby wcześnieszych zapisów. Jak ja chodziłąm to nawet i na kolejnych zajęciach ludzie dołączali i się dopisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1122
a my mamy zespol malibu z bialego .super graja i polecam ich.a gigarr i korsrelax to chyba jedna i ta sama osoba caly czas polecasz te zubry cos tam cos tam z bielska i oczywiscie korsrelax .wez kobieto juz przestan forum nie sluzy do reklamy samego siebie.a jak nie masz wesel to idz do pracy i makaronu nie nawijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco1
Korsrelax to robi od dlugiego czasu pewnie nikt ich nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija150
Tryumf ogolnie oki. tylko jak sa dwa wesela to przez sciane wszystko slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka102
korsrelax. Zamias reklamować zespoły z Bielska pisząc pod kilkoma nickami zajęłabyś się pracą nad własnym zespołem a nie wkoło reklamować te same zespoły o których mało kto słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj na www.chomikuj.pl/korsrelax do folderu nasze zdjęcia albo na www.korsrelax.pl do galerii a zobaczysz czy mało mamy grania !!! pozdrawiam A innym zespołom życzę tak "mało grania" jak my mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco1
nikt nigdzie nie bedzie wchodzil bo g.... kogo interesuje ile masz grania.chodzi o to ze caly czas sie reklamujesz i jeszcze swoje zaprzyjaznione zespoly.czy ty nie rozumiesz co to jest forum.ja juz za takie nachalne reklamy i te pyskowki omijalabym ten korsrelax szerokim lukiem.ty dziewczyno masz chyba problem z rozumowaniem.wsploczuje tym parom co was wynajeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan777
A ja bylam na weselu gdzie gral Korsrelax i powiem ze lepszego zespolu nie widzialam.Jak juz z Bielska to co nie ma tam dobrych zespolow bo tylko w Bialymstoku sa najlepsze.Korsrelax trzymajcie sie tak dalej a szefowa i wokalistka to jest super ,,babka,, jak spotkacie ich na weselu to sie przekonacie ,,wielcy krytykanci,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella22
Pani Karolino, LIDERKO kORSRELAX ,litosci niech juz pani nic nie pisze, blagam Pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella22
Juz wszyscy wiemy ze Korsrelax i jeszcze inne wymieniane przez pania pod kilkoma nickami zespoly sa najlepsze a oczywiscie prym wiedzie pod pani fachowa reka Korsrelax.Jesli w Bielsku sa rownie dobrzy lekarze jak muzycy to prosze sie zglosic szybciutko.Mam na mysli fachowcow od emocji.Ewentualnie w okolicach B-stoku jest niewielkie miasteczko z wykwalifikowanym personelem ktory pomoze pani zdiagnozowac problem, dotknietych personalitas anomalis.A mam jeszcze prosbe ,prosze nie zasmiecac tego forum piszac o swoim zespole z kilku nickow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofija150
Rzeczywiscie ta Pani z zespolu Korsrelax nie powinna tego robic na forum.Forum sluzy do wymiany informacji a zachecanie na sile w tym przypadku swojego zespolu jest nie na miejscu tym bardziej ze ta pani autentycznie uzywa do brudnej roboty kilka nickow.Ten zespol napewno nie zagra u moich znajomych.Podawanie adresu strony int. swojego zespolu to jest cos co nie miesci mi sie w glowie a moze niech pani baner reklamowy wykupi na jednym z forum wtedy to bedzie uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSKA 55
I TUTAJ KAROLINA Z KORSRELAX SIE POPISUJE , DAJCIE SE LUZU WKONCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małą prośbę do Wszystkich którzy chcą cokolwiek pozytywnego napisać na nasz zespół, nie róbcie tego bo potem pewne forumowiczki twierdzą że i tak ja sama piszę z innych loginów. Pomimo Wszystko do zobaczenia na imprezach i dziękujemy Wszystkim pozytywnie piszącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniona
Informacje o camelocie znajdziecie tutaj -> http://restinfo.pl/View-camelot,46.html Generalnie bardzo klimatyczny lokal, jesli chodzi o ceny... Kwestia portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...mamy ślub we wrześniu,..w ubiegłym roku zarezerwowaliśmy zespół Kenet ( byłam na dwóch weselach na których grali i było super, wesela były 2 lata temu ) a wczoraj koleżanka mi powiedziała, że Kenet strasznie się popsuł, że to już nie ten zespół co kiedyś i teraz siedzę i się denerwuję :/..może któraś z Was wie co z tym Kenetem ..pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Kenet zmienia co rusz sklad i temu raz lepiej raz gorzej a ostatni to moze i za mocno olewaja. to po co wzielas nie pewny zespol.Ponoc szef kenetu ma cukiernie i nie ma czasu moze dla zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco1
Z tym Kenetem cos nie tak i tez slyszalam ze w tortach i ciachach robia to juz grac im sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Radze wez inny zespol jak masz obawy bo po co sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho7
Witam. Czy mógłby ktoś polecić jakiś konkretny zespół na wesele, gdyż takie zespoły jak Mirage, Time, Tip Top, Heaven, Tornado, Master Dance mają już zajęte terminy a ja mam problem ze znalezieniem dobrego zespoły w przystępnej cenie. A tak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś słyszał lub bawił się przy takim zespole jak Blue Sky Tremolo?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometkamala
Do macho7. Ja miałam przyjemnośc bawic sie przy Blue Sky Tremolo? Ogólnie muzyka jak i prowadzenie wesela extra, ludzie bawili się super. Jak mają twój termin to się nie zastanawiaj bo i ten zespół ktoś ci sprzątnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Sprobuj Korsrelax z Bielska moze sa wolni graja rewelka i nie sa drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Sprobujcie Korsrelaks nie duzo biora a sa rewelacyjni lepszego zespolu nie slyszalem i p. Karolina jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor kot.
No nie zaraz zwątpię ....Po tym co czytam wiem, że na pewno nie słyszałaś dobrych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietka24
Dziewczyno co ty piszesz zastanów się!!! Pisząc takie bzdury robisz więcej szkody niż pożytku swojemu zespołowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam przecież, że rezerwowaliśmy Kenet na jesieni ubiegłego roku,a koleżnka powiedziała mi o tym w ubiegłym tygodniu..wcześniej ich dwa razy słyszałam i byli super, naprawdę fajnie,,,,a ślub za 3 miesiące...i nie wiem co mam robić...dziewczyny, doradźcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
A ja jak czytam fora to mam wrazenie ze takimi opiniami nie nalezy wogole sie sugerowac ,na forach to zespoly ,kamerzysci i tp. pisza same o sobie najlepiej pytac znajomych, a i jeszcze nie to ze siebie chwala ale po konkurencji zle pisza ,jak czytalam o Master Dance na Hej Wesele to takie byly skrajne posty ze golym okiem nieuczciwosc piszacych bylo widac.Kenet zas to tez widzialam ze 2-3 lata temu i bylo fajnie , a na potwierdzenie nieuczciwosci na forach jest zespol Korsrelax ,ten zespol takie bzdury wypisuje ze szok a napewno takich nie uczciwych firm jest duzo wiec najlepiej pytac znajomych bo forum wprowadza tylko w blad ktorego mozna bardzo zalowac.Czytam posty o niby zawodowym zespole na Hej Wesele a sama w tym roku ten zespol widzialam i totalna lipa ,wiec kto takie posty pochwalne napisal nie podaje nazwy zespolu bo nie chce sie bawic w ploty , a wiec tylko znajomi co byli i widzieli beda najbardzej wiarygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×