Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość coco 1
To nie ja bylam ewa, to nie ja skradlam niebo to nie Karolina pisze i nigdy nigdzie nie pisala- trele mele dudki klamczuszek malutki z tej Karoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Napewno nie jestem Karolina i zadna Ewa ,poprostu polecam pare fajnych zespolow np. Centrum z Bielska i inne, a tez Korsrelax bo sa bardzo dobre, czasami lepsze od tych z Bialego a troche tansze i nie rozumiem co w tym zlego ze sie kogos poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 1
Fan pisze ze nie wazne co pisza , ale niech pisza bo reklama jest ....ecetera ,itd. itp. - ale wiedz ze reklama jest pozytywna i na odwrot , czy o tym pomyslalas.Korsrelax i te inne pseudo zespoly reklamowana nachalnie nie beda grac nigdzie i nikomu, bo nikt normalny nie zechcialby miec oszolomstwa na swoim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Mam pytanie do szefowej Korsrelax ,czy jestescie zespolem bluesowym a moze rockowym ,okresl jaki gatunek muzy wykonujecie bo to co czytalem to niby jestescie zawodowcy po szkolach z wyksztalconymi wocalami ,ale jak mi sie wydaje to te szkoly marne byly, bo lupiecie marne disco polo i to w marnym wykonaniu ,co do wocalu p. szefowej Karoliny to slowo tragedia ,,to maly pikus,,bo to co na ich stronie uslyszalem to jest mega-tragedia wokalna , ta szefowa to powinna spiewac ale na pustyni dla beduinow , lub pigmejom w buszu .Ale z dala od cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 1
Szukam gabinetu gdzie profesjonalnie mozna odbielic zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikinata
Restauracja Belweder....pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim obsługa....tragiczna, nie profesjonalna, chodzi w porozpinanych koszulach, rozmawia miedzy sobą podczas obsługi gości(rozmowy prywatne), sale może i ładne ale miejsca do tańczenia bardzo mało. Nie polecam. Dla porównania podam Dworek Czarneckiego w którym ostatnio byłam. Niebo a ziemia. Obsługa profesjonalna, schludnie ubrana w firmowy mundurek, nawet białe rękawiczki jak podawali jedzenie, miła, uprzejma. Jedzenie dobre aczkolwiek to i tak kwestia własnego smaku, byłam na dolnej sali i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
Co do Dworku to co z tego, ze obsługa taka a taka , ale jezeli chodzi o jedzenie to ja bym tam swego wesela nie zrobiła, ot zwykłe kupowana ze sklepu wędliny, przystawki raczej skromie, gorące danie też nie za duże. Z taką cene to powinni lepiej sie przyłożyć. Ale to juz nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 1
A ja uwazam inaczej , mi sie bardzo w Czarneckim podobalo i jedzenie bylo super, a w Belwederze nie bylam wiec sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ha , ha smiac sie chce z czolowki zespolow z Bialego , np. MASTER DANCE to sie okazal calkowity playback , nawat mnogaja lieta i sto lat odtwarzali a nie spiewali na zywo. Cale wesele odtwarzane z playbecku no jedynie odczepiny to nawet niezle mieli ale muzyka to tragedia z dyskietek, jesli ta wielka czolowa kapela tyle potrafi to ciekawe co inne czolowe potrafia , no ale jak sie ma sprzet za jakies 40. tys i swiatla to wszystko w tloku ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney1605
Mam do sprzedania suknię ślubną w kolorze białym r. 38/40. Fotki mogę wysłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sydney1605
A co do zespołu polecam zespół Arax z Grabówki. Grali na moim weselu 2 tyg temu. Bardzo fajnie prowadzili, goście chwalili, że nie śpiewali samego disco polo, słuchali naszych wskazówek. Na początku może robili za często przerwy, ale zwróciliśmy im uwagę i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nastepna ponoc terz z czolowki MEGA to typowy playbeck .wszyscy wiedza ze szef tego zespolu ma studio nagran w domu i sie nagrywaja a na weselach odtwarzaja ,sprzetu maja na ogromna kase i szpanuja co to nie oni.A nawet marsza na akordeonie nie zagraja bo nie maja harmoszki i takie wlasnie sa czolowe zespoly z Bialego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia85
Czy może ktoś słyszał o zespole NOCNY KWARTET? Chcemy ich na nasze wesele. Może ktoś z was był na weselu jak oni grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindory
Szukamy zespołu na przyjęcie weselne, został nam polecony zespół Blue Sky Tremolo, może ktos z Was bawił sie z tym zespolem, jakie sa wasze opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 1986
Witam! chciałam dowiedzieć się czegoś na temat zespołu białe wilki i vertim. ile kosztują i jak grają i śpiewają. Bardzo proszę o szczere wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Pytacie o zespoly wam polecane i o cene , wiec cena jak widze odgrywa wazna role , wiec ponawiam swoja propozycje aby brac zespoly z Bielska bo sa duzo tansze i nie gorsze od tych z Bialego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Jeszcze opisze trzy zespoly z tej Bialostockiej niby gornej polki. SHOW BAND ,bardzo glosni duzo sprzetu i ich granie w stylu kryzysowa narzeczona ,NEW SUKCES masa sprzetu , oslepiajacych swiatel i laserow i muzyka glosna ze mysli pozbierac trudno a muza w stylu Kombi , zas KENET rownie glosny jak dwa poprzednie i hity z lat 80 tych typu Abba , a wiec ta cala czolowka to nawet nie graja weselnie a sie popisuja drogim sprzetem a wesele nie na tym polega , bo musi byc weselnie i cenowo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 1986
Proszę o opinie na temat białe wilki i vertim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Na temat Wilkow to az chuczy na innych forach ,i to w nie najlepszym znaczeniu a ten drugi to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Beata 1986 zobacz Korsrelax z Bielska , lub Heaven czy Zubry z Hajnowki.Lub Zorka z Bialego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialy 999
Karolina wyluzuj.Kazdy wie ze Korsy sa the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Skoro jestem Karolina -to ty Bialym Wilkiem i to ty wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodosci dwie
co sadzicie o santanie ,czy ktos tam bawil sie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyszła tesciowa była na weselu w santanie to średnio była zadowolona, najbardziej przeszkadzało jej ustawienie stołów ze niby nie widzą ani młodych ani parkietu i jedzenie tez nie najlepsze tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w santanie
robiłam chrzciny niedawno i nie polecam! Nie mogłam znależć nic innego więc wyboru nie miałam. Jedzenia mało, aż nic nie próbowałam, bo bałam się że dla gości zabraknie. Musiałam się upominac o to co nasze: nie wystawili naszych sękaczy, wina, jednego półmiska z rybą. W menu był ustalony tatar, oczywiście nie podali. Dopiero jak się upomnielismy. Pominę fakt, że był po prostu niesmaczny. Ogólnie jedzenie w porównaniu do innych sal to mizernie wypadło. Sala była ładna, ale co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodosci dwie
moze na weselu lepiej karmia,czy ktos byl tam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco 1
Ciekawe co ty Karolina bierzesz i gdzie to mozna kupic, bo masz wizje ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialy 999
Bylem na stronie Korsow i stwierdzam ze to jest tragedia nie zespol ,znam sie na muzyce i to dobrze ,sprzet naglosnieniowy to samoroba z garazu ,klawisze firmy Casio a kazdy z branzy wie ze to co maja Korsy to zabawki a nie klawisze , a najzabawniejsze jest to ze na tym klawiszu LAPTOP w najlepsze sobie stoi.Zeby puszczac muze z laptopa to cyrk.Tylko najgorsze pseudo kapele weselne tak robia.Wiec widac jaki to Kors Relax jest w gebie ,obludzie i zaklamaniu dobry.Kazdy powinien omijac ten zespol szerokim lukiem za to ze maja poziom zenujacy ale w szczegolnosci za monologi i pyskowki szefowej Karoliny ,ktora to juz wywalono z kilku portali za autoreklame i odpowiadanie z innego nicku na wczesniej postawione przez siebie pytania na temat wlasnego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×