Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość dorota1122
To napisz jaki to zespol nikt Ciebie o ,,ploty,, nie posadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietka24
W takim razie Dorca24 jezeli tak piszesz to na pewno jesteś z zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
No nie ja z zespolu , dobra odpowiem i dorocie 1122 i nagietce24.Ten zespol to Heven trzech chlopakow puszczali muzyke z laptopa a na forach to pisze ze to zawodowcy no moze od laptopow bo poziom byle jaki . A nagietka jesli ty mnie o cos posadzasz to jest to jakies nieporozumienie , to ze napisalam dobrze o Master Dance to poprostu mi sie podobali i tyle , a postow nie dobrych naczytalam sie na ten zespol co nie miara , raczej naprawde nalezy nic nie pisac bo co nie napiszesz to jakies pryszcze wyskakuja.No wlasnie moja rada sluchac trzeba znajomych i ich opinii bo Ci sa bezinteresowni.A na forum kazdy cos napisac moze i nie koniecznie prawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
O juz chyba wiem ,nagietka to nowe wcielenie Korsrelax jak napisze sie cos nie zabardzo na ten zespol to zaraz posadzenie ze jest sie z zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
No pewnie ze dorca jest z zespolu bo master dance to 100 procent playbeck ,Korsrelax przynajmniej graja na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatyk111
jak tu pisza tacy jak fan 777 i inni co to jeden drugiemu zazuca ze jest z zespolu to potwierdza tylko moje podejrzenia ze to kurde naprawde na forach zespoly i inni powiazani z tej branzy sobie pogrywaja. no pewnie siebie pochwale konkurencje obsmaruje i ok. kurde juz przestancie ludzie bo naprawde zeby cos sie dowiedziec to trzeba bedzie tylko znajomkow pytac bo na forum prawdy nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nie mowie ze MasterDance jest zly ale graja z playbecku w przeciwienstwie do Korsrelax i p. Karolina ma super vocal gdzie w M.Dance srednio spiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio123456
Witam, czy ktoś bawił się może przy zespole Vexel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi777
Czy mogłby ktoś dać mi namiary na zespół heaven z hajnówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wszystkich o nie pisanie nic na temat zespołu KorsRelax ponieważ ja nie będąc tu od jakiegoś czasu obrywam, że podobno piszę sama na siebie. Osobiście nie mam numeru do zespołu Heven z Hajnówki ale są fenomenalni, mieli grać u nas na weselu, niestety mieli zajęty termin, biesiada i wokal Mirka extra. Widziałam gdzieś namiary na google, wpisz na pewno się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
A propos zespołu Heaven to odradzam, byli umówieni z narzeczonym ale niestety nie stawili się na spotkanie i nawet nie zadzwonili. Narzeczony dzwonił i pan odebrał po kilku telefonach i poinformował, że samochód się zepsuł - na wesele też mieliby nie dojechać bo coś im wypadło żenada. Odradzam - brak kompetencji. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
Heawen tylko w oczach Korsrelax to rewelacja , bylam na weselu gdzie grali i jest to totalna lipa.Nic na zywo a wszystko puszczaja z laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regi777
Dorca24 to Ty masz jakieś nieziemskie wymagania, bo ja słyszałem od sporu znajomych i od właścicieli sal weselnych, że grają bardzo fajnie, prowadzenie wesela i biesiada też znakomite, więc nie wiem o co Ci kobieto chodzi. Poza tym dla mnie nie ważne czy zespół będzie grał na żywo czy nie, tylko aby goście się bawili wyśmienicie, a wiem, że Pan Mirek poprowadzi to wzorowo. Pozdrawiam Panią krytykantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha22
Ja też uważam, że zespół Heaven nie jest za dobry.. byłam na weselu gdzie grali i rewelacyjnie to nie było.. fakt faktem oczepiny i zabawy to moze i sa w porzadku, ale jeżeli chodzi o granie na weselu to jak dla mnie za dłuuuugie przerwy.. rodzice młodych to z kilka razy chodzili do nich gdy sie zasiedzieli podczas przerwy, bo goscie nazekali ze nie graja. ja bym nie polecala tego zespołu, ale wolny wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietka24
Jezeli graniem z laptopa jest lipą, tak jak w przypadku zespołu Heven którego nie słyszałam, to czym jest Master Dance który puszcza gotowe kawałki z mini discu i to za jaką kasę.To czy jest jakas różnica? Smieszne. Poza tym Korsa też nie gra na żywo więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Aha. I nie jestem Karoliną jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
To do niczego nie prowadzi , Master Dance ma w szeregach zawodowych muzykow , zawodowe naglosnienie , swiatla i ta cala scena ,klimat weselny prowadzenie ,i cetera i cetera i jesli ktos podwarza to co pisze to narazi sie wielu, tym co maja podobne zdanie do mojego.Zas zespol taki jak Heaven to chyba jasno sie wyrazilam ze puszczanie z laptopa muzy nie jest ferr. poza tym widze ze jest jakas solidarnosc broniacych zespoly z Hajnowki , Bielska itp.Stawianie Heavenu z MD jako rownia ,to jest nieporozumienie -jak porownywanie Bajmu z Boysami .Trzech panow bez wokalu zenskiego bez, instrumentow , z slabym repertuarem 99 procent disco-polowym, slabym wokalem odtwarzaym to jest ok.Wiec patrzymy inaczej na to co sie zwie dobry zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
Do Regi 777 widze ze znasz p. Mirka ,skoro wymieniasz jego imie ,zas stwierdzenie ze nie wazne jak graja ,aby goscie sie bawili ,to sie mylisz.To jest jak z samochodem, nie wazne czy mercedes czy fiat126p ,aby jechal do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
A ty dorcia to masz anty na zespoly jak co fajnie spiewaja po Bialorusku ,dlamnie to Heaven jest super i Korsrelax jeszcze lepszy,a tobie to czyba bajm ,nie ma nie ma wody na pustyni a wielblady tobie nie wieza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka24
Jezeli Master Dance ma zawodowych muzyków to niech zaczną w końcu grać a nie puszczać playback. Ciekawa jestem jak by zagrali bez odtwarzacza. Dla mnie to ta cała Dorka to jest z zespołu i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Big M
Jeśli chodzi o odtwarzany wokal to master dance taki ma. Nie ma co "zawodowi muzycy" pełną gębą haha Laptop czy mini-dysk - to wszystko jedno wielkie amatorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezcie spadajcie z tego topiku!!! Zobaczcie jak on byl prowadzony. Wy robicie z niego smietnik. Zalozcie swoj... i tam wymieniajcie swoje nic nie znaczace zdania!!! Nikt noromalny i tak wam juz nie uwiezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseczka.
widzisz Devil69, tylko, ze Master Dance rzeczywiście używa playbacków i jak widac nie każdego mozna oszukać. I czy komus się podoba czy nie takie są fakty.Więc po co na siłę wmawiać, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 24
Naturalnie ze nie robmy bazaru i nie targujmy sie , nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.J. Tracy
Cześć dziewczyny, a co sadzicie o zespole Ostrowscy Band? Aha jeżeli są jakieś dziewczyny poszukujące sukni ślubnej to gorąco polecam sklep na krakowskiej!!! Kupiłam tam sukienkę za 2000 zl! nowiutka przeceniona z prawie 3000 bo jest wyprzedaż starej kolekcji (w sumie dla mnie bez znaczenia jest z jakiego sezonu jest sukienka bo najważniejsze żeby dobrze w niej wyglądać i dobrze się czuć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ostrowscy jak najbardziej ale dobrzy sa tez Centrum Mirage Korsrelax i Zubry z Hajnowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1122
No szok ,Korsrelax vel fan 777 juz basta i tyle.Heaweny, Zubry i inne zawodowe bandy grajcie i zycze powodzenia ,z laptopow czy z cd ,nikogo to nie interesuje,bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
A moja siora miala weselicho rok temu i naczytala sie na forum o zespole SPIKE ze taki oki i jeszcze forumowiczki podkrecily to siorka ich wziela i SPIKE dali ciala bo oni to sa discopolo i to takie marne wiochopolo.Jak poprosilem utwor Ridla to galy postawili.Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktokolwiek był na weselu z restauracji 7 Pokus ? Na 2011 planujemy ślub. Tylko cywilny, bez wesela, raczej kameralne przyjęcie na max 40 osób. Ewentualnie jakie inne restauracje możecie polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco1
Ja Ci proponuje zobacz Niagare sale mala z kominkiem , maja tam dobre jedzenie i fajny klimat , nawet chyba Santana ma mala salke a zobacz tez Ulice Swiata tam tez robia wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Niedawno byla znajoma na weselu jak grali Korsrelax i mowila ze sa fenomenalni a to potwierdza ze mowie prawde ten zespol jest super , polecam wszystkim ,szybko dzwoncie do nich bo moga miec zajete terminy , a co znajoma dlamnie mowila to maja zajete tak gdzies na okolo dwa lata albo na rok z gory .Ajakby mieli zajete to zobaczcie np. inne z Bielska bo ceny naprawde dobre a poziom rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×