Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Ceselina
Toast odradzam calkowicie,pod kazdym wzgledem.Dlugo by tlumaczyc,o wszystkich mankamentach tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EREA235
Ja bylam na weselu ostatnio na jesieni w Savilli i bylo ok.A wczesniej na wiosne w Mozarcie i nawet fajnie tam.Ale dokladnie nie pamietam ,ale Savilla to i jedzenie i sale ma naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razirro
Ja na ten przyklad polecam Santane.W lokalu wystroj jak w palacu,nawet toalety sliczne i pachnace.Wszystko mi smakowalo,wiec spoko polecam.Juz jest nowa sala,ponoc jeszcze ladniejsza ale nie ma fotek na stronie,a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STALOSKA9.44036
Do Hiltona Santanie to jeszcze brakuje ,ale ja wole jakis swojski przytulny lokal w stylu karczmy z wiejskim smalczykiem i ogoreczkiem kiszonym,jak np. serwuja Nadawki.Takie olejne obrazy i lustra w zlotych ramach,te drogie marmury i zerandole to przypominaja Luwr a nie dom weselny.Ale nie chce byc posadzona ze promuje Nadawki,dlatego niech kazdy wybiera wedlug swego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....31
Ja też nie lubie takich sal o chłodnych marmurowych wystrojach ,dla mnie nie maja klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejska.1
Jak ktos lubi wiejskie klimaty to najlepiej w stodole wesele robic z bimberkiem pod ogorka.Zas ja uwazam ze taka sala jak Santana,ma smak ,klimat i wyglad.A w sumie to raz w zyciu ma sie wesele,i wole swoje zrobic w slicznej sali a nie w stodole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeelizaa.k
Nie ma jak wesele na wsi, nie ma sobie równych, pod kazdym względem, to dopiero sa prawdziwe wesela, Najważniejsze jest towarzystwo a nie sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrtaotr. kia.
Do Wiejska.1. Nie pisz pierdół kto gdzie ma wesela robić wesela, to forum powinno byc slubne a nie takich idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DE.l
Napewno zarcie jest najwazniejsze.I nie wazne jaka sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My slubujemy w czewrcu tego roku. Sala załatwiona zespół suknia zaproszenia w trakcie wypisywania :) a tak poza tym większość rzeczy juz jest przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejska.1
Do yrtaotr.kia - Wiesniaku nie wyzywaj,bo kazdy ma prawo pisac o swoich gustach i upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrtaotr. kia.
Wiejska. Burak! tyle mam do powiedzenia. Jedzenie? owszem tez ważne, ale najlepsze te wiejskie, sala? - to tylko otoczka bez żadnego znaczenia. Liczą sie ludzie z jakimi będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmhh
wiejski stol i owszem,ale zeby na glowne dania serwowali po wiejsku to juz przesada.sorki,cos sie komus widocznie pokickalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucharz domowy.
A co nie słyszałes o wedlinach wiejskich??? - pychota, nie takie jak te w salach bankietowych ze sklepu. A i gorace robione po wiejsku przez kuchareczki-miód. Mało wiesz o wiejskiej kuchni i chyba nie byłes na takich weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
I kuchareczki z GS-u i swietlica wiejska i bimberek i sloninka i kapusniak i mielone i kaszanka i selceson i soltys z zonka i chlopy z pod sklepu z monopolem i wino marki ,,wino,, i kiszone ogoreczki.Nie ma jak wiejskie wesele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska.111
A ciebie tam nie ma, nikt cie nie zaprosił. Załuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
A mnie tam napewno nie bedzie.To nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze wsi.
Pewnie, ze nie twoja bajka. Moim zdaniem jesteś za mało inteligentny dzieciaku, aby zrozumieć, iz wszystko to co masz na stole i to co wkładasz do swojego koryta jest pochodzenia wiejskiego.Zapamiętaj to chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cela.Bia.
I co jeszcze. N pewno masz pałę z ortografii. A wiec moja rada najpierw edukacja,edukacja a potem forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrączki
Kdzie kupić lub zamówić tnio obrączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
Nie wyzywaj wiesniaku obcych ci ludzi.Ja swoje lata mam i rozum tez,wiec nie traktuj kogos jak dziecko.Moze i jestes odemnie starszy ale nie madrzejszy,co widac z twojego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.J 356
A ile masz lat 15? , 16? .Madry to ty jestes ,ale cie tam nie zaprosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze wsi.
Do wielce oświeconego miastowego jaśnie Chama o nicku: i co jeszcze. Ile byś nie miał lat to jak na swój wiek za mądry nie jesteś. Dla ciepie dzieciaku to jestem Pan ze wsi. Edukacja ci się kłania nie tylko z ortografii( jak ktoś zauważył, ale również z wiedzy o społeczeństwie i kultury.Radzę uważaj na schabowego od "wieśniaka" bo możesz się udławić. Chleb powszedni to też nie twoja bajka, pewnie myślisz ze go w hucie , albo w jakieś fabryce z asfaltu miastowego produkują. Pozdrawiam wszystkich poczciwych miastowych i tych ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheweczka.
co jeszcze, roumu tyle masz co kaczanu w kapuscie - malo, jak widzisz masz wiele wspolnego ze wsia i nie wyzywaj obcych . a niby w czym jestes lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
Niech bedzie i ,,pan,, jezeli pan se tak zyczy.Jesli poczul sie pan urazony to przepraszam.A schab to wiem skad pochodzi i bez takiego uswiadamiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRS45J7
FRorum dozwolone od lat 18.A nieletni do ksiazek , anie tu dyskutowac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jborka
Jakie to smutne... podejrzewam, że osoby, które odwiedzają to forum to roczniki+85.I jest mi wstyd za rówieśników!!! Ta przepychanka słowna, którą prowadzą niektórzy użytkownicy mnie przeraża. Obrażać ludzi bo mają inne zdanie, pogląd? czy ma to jakiś sens? Co wy ze sobą reprezentujecie? po przeczytaniu stron od100-104 ode chciało mi się dalszego czytania, polecania...Ludzie załóżcie sobie dodatkowe forum, tam bedziecie mogli się wyzywać i obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapanka23
Jak tu nie pisaly te laski z frixa to tu bylo ok.A jak te glupie zalozyly forum ok. 1,5 roku temu? ,to tego frixa nikt nie czytal.Wiec zaczely tutaj mieszac i powodowac zamieszanie.Caly czas tu pisza o branzy weselnej ,ale odwoluja sie czesto na frixa ,bo w ten sposob reklamuja te nawiedzone forum.Golym okiem widac kto tu pisze.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniadka.aaa
Te panienki to zajadki,i ten caly frix to zajadek.Lepsze sto razy Hej Wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×