Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Allaiboda
Grand jest tanszy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wernix4
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Byłam w ostatnim czasie na wielu weselach i mogę powiedzieć, że większość sal było na wysokim poziomie: - moje wesele było w Trio - moge jak najbardziej polecić, byłam bardzo bardzo zadowolona, jedzenie super, organizacja też, nie musiałam sie martwić o nic, pani, która wesela organizuje udziela naprawde cennych wskazówek i zwraca uwage na rzeczy, o których nawet bym nie pomyślała. Wszytsko było zapiete na ostatni guzik - Dworek Czarneckiego - organizacja ok, wystrój też mi sie podoba bardzo, jesli chodzi o jedzenie jest go wystarczająco, ale bez przesytu - Niagara - wszystko było super, poza klimatyzacją, akurat był straszny upał i niestety ale klimatyzacja nie dała rady ostudzic ociekającyh gości - Promenada mniejsza sala - wszytsko ok, minus sala na drugim piętrze i jedna brzydka łazienka przy tej sali, jesli ktos chciał skorzystać z ładnej toalety musiał zejśc na sam dół (jesli jest duzo starszych osób moze to byc uciążliwe) - Lipcowy Ogród - piękne wnętrze, piękne otoczenie - ławeczki na podwórku, jedzenie jakos nie zapadło mi w pamięć więc pewnie było na dobrym poziomie - Belweder - pozostałości po PRLu tzn dziwne krzesła, ale większość elegancka, ale przede wszytskim zapamietałam ta salę z powodu niesamowitych ilosci jedzenia, tutuaj było chyba najwiecej jedzenia - u Rysia (akademik na Żeromskiego) - pyszne jedzenie (chyba nawet z tego słyną) niezywkle miła obsługa (zagadujaca gości), sala jedzeniowa i do tańczenia oddzielnie, ale pomiędzy nimi były nie drzwi, a szeroki otwór:), wiec w zasadzie mi to nie przeszkadzało, z sala ta chce zdobyc reniome głównie przez jedzenie, więc naprawde jest bardzo smacznie, wystrój - dla mnie ok, jednak słyszałam tez negatywne komentarze na ten temat - w Mozarcie byłam na innych imprezach niz wesela i jedzenie było na słabym poziomie, ale pewnie na weselach jest inaczej niz np. na balu magisterskim, widać było, że jedzenie jest robione tanim kosztem, pamietam zwłaszcza jakis dziwny niemal świecacy żółty napój niegazowany, duzo słyszałam rzeczy o Mozarcie m. in. że pod wpływem krytyki sie poprawiło, nie wiem jak jest teraz bo chyba mieli rózne fazy, raz było lepiej raz gorzej - Astoria - nie polecam, ponieważ cena jest nieadekwatna do usługi, wesele ma byc mega elaganckie, no i owszem sale są eleganckie, ale z tego co pamietam, to jedzenia nie było za dużo, tort który był w cenie miał obrzydliwa marcepanową polewę, którą wszyscy zdejmowali przed zjedzeniem tortu, no i kształt sali - w węższej długiej części są stoliki (okragłe) póżniej sala sie rozszerza i tam jest parkiet, a wiec siedzacy przy stolikach raczej nie widza sali, mi to nie odpowiadało - Lech - wszytsko było w porzadku, jedzenie bardziej "męskie" tzn przewaga mięsa czerwonego tłustego, ale to jest kwestia wyboru menu - Venessa na Mickiewicza - bardzo dobre jedzenie, dużo, sala też ładna, przy samej ulicy Mickiewicza, nawet uważałam swego czasu ten lokal jako jeden z najlepszych w Białymstoku - Bogdaniec w Zaczerlanach - wesele jest w namiocie, wiec jest bardziej "swojsko", nieco inne oświetlenie, więc kamerzysta musi dobrze przygotowac film, , jedzenie bardzo dobre, ogromnym plusem jest przepiekny terem zielony wogół tego namiotu i budynku, gdy jest ładna pogoda jest cudownie, jednak gdy pada deszcz nie mozna niestety skorzystać z tej niewątpliwej zalety tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelysia55
Ja bylam w tym roku na weselu w Amadeo .I ani sala ani jedzenie mnie nie pasowalo .A inni goscie to samo mieli zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym teraz chciała trochę zmienić temat z sal weselnych na suknie ślubne. Czy ktoś zna jakieś wypożyczalnie sukien ślubnych w Białymstoku? Nie chcę kupować sukni i bawić się później w sprzedawanie jej albo oddawanie w komis, chcę wypożyczyć, ale niestety nie jestem z Białegostoku tylko z okolic i nie bardzo się orientuje gdzie takie wypożyczalnie mogą być. No i oczywiście ciekawi mnie jakie ceny tam obowiązują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooooola
Witam, bardzo proszę o opinie na temat sali Trzy po trzy osoby które były tam bądź organizowały tam wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frixka
Zalezy wszystko od gustu,ale poszukaj na innym forum opini, jesli Ci na nich zalezy.Raczej w wyborze sali kierowalabym sie swoim nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virtuoska25
Ave Maria! Zobacz na frix- oferty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 23
rachelaa niesamowite ze ost. w tylu roznych miejscach bylas, ja tez bylam na kilku w tym roku, ale nie co do jednego nie moge sie zgodzic, zebz oceniac ilosc jedzenia. To to Para Mloda zamawia menu i jak skromny zestaw wybierze to potem mowia, ze bylo malo wiadomo ze chodz i pieniadze. Jak dla mnie kroluje Dwor Czaarneckiego i Dworek Tryumf, najlepsze wesela tego roku z 6 na jakich bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goljaka
dobre ale drogie trzeba miec kase na te sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydney1605
Witam! Brałam ślub rok temu i chciałabym przestrzec przed salonem ślubnym Madonna na Malmeda. Pani szyje suknie na zamówienie, niestety nie chce podpisywać umowy, a na koniec przy odbiorze okazuje się, że cena sukienki jest wyższa o 500zł. Jeżeli chodzi o zespół, u nas grał Arax z Grabówki. Bardzo sympatyczny prowadzący, nie śpiewali disco polo, jak najczęściej zespoły na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8810
Wiatam Białostoczanki, sale już mamy w Białymstoku szukamy teraz zespołu,zależy nam na cenie, polecicie jakiś zespół dobry i w miare rozsądnej cenie.Ślub na czerwiec 2012r.A sal w Białymstoku jest jeszcze od groma wolnych na czerwiec 2012. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukasz zespołów to polecam ci trzy zespoły przy których muzyce bawiłam sie w tym roku: Masterdance, Mega i Happy Singers, wszystkie grają fajnie chociaż każdy inaczej. Pozostaje tylko kwestia czy mają wolne terminy. kontakty znajdziesz w necie. Powodzenia w poszukiwaniach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8810
AAAA Dzikuję Slicznie a orientujesz się jak te zespoły cenowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAABBBBBBBBB
zADZWON TO SIE DOWIESZ.i BEZ PODAWANIA CEN.TO NIe sKLEP.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperanca
aaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbb trelele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BongaBonga20
Szukam sali na wesele w lipcu.Co dziewczyny mozecie polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 23
Jak szukałam na swoje wesele zespołu to 3 tys to minimum i z podanych zespołów jak szukałam w czerwcu 2011 na koniec sierpnia 2012 to wszystkie były już zajęte, dzwoniłam też do Hammer , ever est, tornado, show band, blue sky to tyle z tego co pamiętam, ale zespołów obdzwoniliśmy chyba z 20. Naszczęscie się udało, na pewno w innych miesiącach niż sierpień będzie mniejsze natężenie. Co do cen takie zaspoły jak master dance czy mega to 5 tys biorą, bo koleżanka w tym roku niedawno zespół w tym roku miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relikt
jak dobre to i sie cenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka.llo26
Czy w Mozarcie zmiesci sie 150 osób jak uwazcie, no i jak tak z jedzeniem i obsługą.... itp. Z góry Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpkami
hej dziewczyny :) mam pytanie, jestem umówiona w salonie La Sposa na Pilsudzkiego i zastanawiam się jakie tam mają ceny sukienek, itp... Może ktoś tam był w ostatnim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkka
Hej dziewczyny ustaliliśmy z narzeczonym miedzy sobą datę na 25maja 2013roku.Od kiedy powinnismy zaczac przygotowania i załatwianie sali zespołu kamerzysty i fotografa.Ja chciałabym juz zaczac przygotowania zeby miec pełny wybór,poprostu zeby nie były pozajmywane sale i zespoły itp.Nie chce np się spotkać z czymś takim ''termin niestety mamy już zajęty''.Moj narzeczony jednak twierdzi ze to o wiele za wcześniej.Mówi ze wystarczą 3 miesiace przed slubem góra pół roku. Doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d5yh86j56vzeub
Play Nokia za 1 zl.w ofercie All Inclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d5yh86j56vzeub
Sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f499ifxs3a994f
Nokia 500 za 1 zl. w ofercie All Inclusive. Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f499ifxs3a994f
Nokia 500 sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Chciałbym usłyszeć Waszą opinię na temat lokalu TRZY PO TRZY. Sala jest bardzo ładna kierownik sali bardzo wszystko zachwalał. Jeżeli chodzi o jedzenie, obsługę i menu w jakiej cenie było? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbiska
Chce zapytac o sale Amadeo w jakiej byla cenie i jak bylo i jest,bo wiem ze sala ladna bo tak wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaaa
do panienkka Ja bym zaczęła rozglądać się od stycznia, bo jednak już dziś wiem, że wymarzony zespół i sala to 1,5 roku minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8810
My byliśmy w Amadeo ale jednak się nie zdecydowaliśmy na tą sale, ale ogólnie sala jest na prawde ładna na górze i na dole, a cena to 140 od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×