Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Abbidabbiu
Ten post na Frix-ie to napisales ty Marcinie z zespolu Hammer.Nie wiesz co robisz chloptasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbidabbiu
Bawisz sie w szkalowanie dj i zespolow.A swoja droga ktos napisal na frixie ze zespol Hammer to beznadziejni playbeckowcy, z beznadziejnym sprzetem ,lubiacy wypic sobie nie koniecznie cole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktur.38
Ty juz nie wmawiaj, ze ktos napisał za jakiegos Grodzkiego posta wychwalajacego i odciagał od zespołów, tak perfidnie jak tutaj, bo juz przesadzasz. Głupich tu tylu nie ma. Alez wymyslił sobie, nie ma to jak zwalic winę za swoja głupotę na kogoś. I kto tu kto pisze na zespoły. bo chyba nie Trole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaa.kawa.
To fakt. Jak poczytac kilka stron do tyłu to tylko Dje reklamuja sie i pisza wyjątkowo chamskie teksty na zespoły, jak dla mnie to smierdzi wszystko jakas zawiscia dj-ów. i pewnie brakiem zlecen na wesela. Podejrzewam ze naprawdę grozi dle tego Dj-a pośredniak, ze az tak brutalnie sie udziela. A o Dj-ach z Bielska czy Hajnówki nie słyszałeś bo tutaj sie nie reklamują tylko ci z Białegostoku, tamci jak widać nie musza na forach bazgrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało mnie to....ale ..wtracę..
Do Abbidabbiu Własnie poczytałam watek H. na frixie nigdzie nie ma o piciu alkoholu i o sprzęcie, wiec nie kłam juz nie kłam tyle i nie sadze aby ktos o zdrowych zmysłach wierzył i bronił twoje parszywe kłamstawa, chyba tylko ty, bez szacunku dla takich. Oszust, Oszust i jeszcze raz Oszust!!!!! Nie ma to jak całą sytuację odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERGON MOCNY
Bylem na weselu w sierpniu i powiem ze bylo to najlepsze wesele,w moim zyciu, a to dzieki zespolowi Hammer.Zespol tak sie podobal gosciom ze wesele zostalo przedluzone do 8 rano.Pan Marcin ma niespotykany dar do zabawiania gosci, jest poprostu rewelacyjnym frontmenem.Repertuar zespol posiada wprost fenomenalny,a wocal p.Marcina doslownie powalal gosci,niektorzy byli az bliscy omdlenia.Nie wiem dlaczego takiego kalibru wokakista marnuje sie na weselach.Z takim vocalem p.Marcin moglby zrobic prawdziwa kariere.Brzmienie zespolu bylo oszolamiajaco przesliczne,a zespol zawdziecza to wspanialej aparaturze naglosnieniowej,najlepszej na swiecie.Zespol Hammer jest naprawde poza konkurencja,Elokwencja,swiatowe maniery,wspaniale wyczucie gosci,przepiekne vocale ,oraz wyksztalcenie muzyczne pobrane na Akademii muz. w Warszawie .To wlasnie sklada sie na nibywala wprost jakosc tego zespolu.Pozdrawiam zespol Hammer i trzymajcie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comedy channel
Nawet gdybym chciala zatrudnic zespol na swoje wesele,nigdy bym nie wziela tak bezczelnie reklamujacego sie zespolu.Zespol Hammer chyba zwariowal.Ludzie mdleja z powodu glosu wokalisty-szok.Drogi Panie M. czas udac sie do lekarza. Obsesje reklamowania sie trudno wyleczyc,ale prosze sprobowac moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rom79h
Taka reklama odnosi odwrotny skutek.Zapamietam ten zespol aby wszystkim odradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g. do g.
comedy channel. Sam walnąłes tego posta, aby sprowokowac temat, widac który Dj tak tu sie udziela a drugi łysy z zespołu. Strasznie zalezy ci na temacie Hammera.I skonczcie ta załosne monologi bo niedługo napisze nazwę waszego zespołu a wtedy ani Santana ani D.CZ. juz was nie poleci. Nikogo nie bronie, ale nie cierpie takich cwaniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waluś jeden
Wojna pomiędzy Dj i zespołami nie powinna mieć miejsca na forum.Zespół Hammer już na inne fora przeniósł swoje żałosne szczekanie.O ile jeszcze mogę zrozumieć ataki na zespoly, to nie do pojęcia jest wypisywanie na Dj. Czy Dj są konkurencją dla zespolów, raczej nie.Więc nie rozumiem takowego oczerniania.Jak widać Marcin nawet nie myśli odpuścić sobie, tylko wciąż podkręca temat aby jak najwięcej o nim pisano.Na zasadzie niech piszą co chcą, ale aby pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waluś jeden
Myślę że rzeczywiście zespoły stracą na żecz Dj właśnie dzięki co poniektórym zespołom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zybfotoamator.
Jesli pan M. dobrze kieruje moje mysli to juz domyslam sie jaki to zespol.Lysy ma ksywke ten z sukcesow.Napewno monologuja z tym Wojtusiem mistrzem dj.I zapowne ta dama z korsow im pomaga, bo to jedna zgraja.Powywalali ich z forow to tu sie zagniezdzili wszaze jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze raz....
ktos bedzie opluwal,to ostrzegam sprawa skonczy sie w sadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze raz....
Moim zdaniem trzeba przejrzec fora a potem miec zdanie.Jest tu jakas manipulacja bo na innych forach nigdzie o Grodzkim nie pisza.A tutaj czytam ze wywalili go z forum.Znam Wojtka i sam go namowie do skierowania sprawy do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative222
Obraczki zlote,Galeria Biala.Sklep APART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtyu8904
na wyboty do urn ,zostało ponad godzinke jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtesa.ti.
Czy znacie salę w Sokołach? Marysienka. Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtesa.ti.
Albo w Bransku jaka polecacie, nie jestem z tamtch stron i nie bardzo sie orientuje w tamtych salach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.4.fh
Obraczki to taniej wszedzie anizeli w Apardzie.Chyba ze ktos ma duzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie, ostatnio byłam na weselu w Belwederze , prowadził DJ Vitek. Dawno się tak nie bawiłam, miał wszystkie piosenki o które poprosili goście, oczepiny poprowadzone ze smakiem bez żenady. Odrazu zamówiłam go na swoje wesele.Jeżeli zależy wam na udanej zabawie ,polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, wspołopracuje z zawodowym akordeonistą ,wyprowadzenie z domu młodych z zagraniem marsza,oraz prowadzenie biesiady na sali z akordeonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Emmerich
Wielu jest dobrych dj. ale na swoim weselu wole zespol.Taki dzien jest raz w zyciu,wiec powinno byc dostojnie.Przy dj. moga byc urodziny czy cos podobnie,ale wesela nie wyobrazam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa.23
Dlatego tez wybrałam zespol na swoje wesele,sala Trio, został jeszcze fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyu888
Polecam sale Promenada,ze wzgledu na jedzenie a nie wystroj.A swoja draga zespoly jak widac,wziely sie za odrabianie strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka.
A gdzie ty widzisz nazwy zespołów, jak cos to pojawiaja sie nazwiska D-jów. zastanów i skoncz juz ten beznadziejny monolog. Ja polecam kaczke dziwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja popieram...
kaczke dziwaczke.kaczka juz ma glosy dwa.wiec wiekszoscia glosow kaczka zakazuje pisania zlosliwosci na konkurencje.niech zapanuje przyjazn i braterstwo.taka jest wola kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialy the best
Najlepsza branza weselna w Bialymstoku.Polecam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMS-y od widzow
I topory w koncu zakopali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allex 33
Co sadzicie o Ambrozji , czy ktos ostatnio tam sie bawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×