Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość wz3u98hd6yui
Caly swiat w twojej dloni,Nokia 500 w ofercie All Inclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wz3u98hd6yui
Play 4G sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedra340
sala amadeo moze i komus sie podoba,a dla mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt5ux37ugt6
Caly swiat w Twojej dloni.Nokia 500 za 1 zl. w ofercie All Inclusive.Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt5ux37ugt6
Sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allama.Q
Please send me the catalog and emblems. Thank you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3eg6u9qjug
Play.Zaprasza,tylko 1 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t5saw547nfgfv
Nokia 500 za 1 zl.Prezent pod choinke.Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieksualna 22
bylam ze swoim menem na balu andrzejkowym gdzie gral dj. nie chce pisac jaki bo to nie ma znaczenia.ale pewniakiem jest ze juz nie pojde na imprezke z dj.i to jaki on by nie byl.rok temu bylismy z zespolem i bylo o trzy klasy lepiej.Nawet nie pamietam jak sie ten zespol nazywal,ale bylo chyba ze dwoch czy trzech panow i ladna blondynka ktora slicznie spiewala.grali utwory do tanca,a dj totalnie zamulal i jeszcze te jego teksty do tanczacych dziewczyn typu ,,wyzej nozka pokaz majteczki. totalna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesta0-0
Gdzie kupic tanio alkohol.Od nowego roku ponoc drozeje.A wesele mam juz w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!!
Witajcie. Chcialabym was ostrzec przed ROBERTEM KARPOWICZEM. Ma wlasnego dj, kamerzyste i fotografa ale to jedna wielka porazka. Brak odpowiedniego naglosnienia i oswietlenia to pestka przy reszcie. Ekipa pije alkohol na weselach przez co sa wulgarni do gosci i mlodych. (kamerzysta byl tak pijany ze nie dal rady trzymac kamery wiec wszystko jest nakrecone tak jak kamera lezala a o polnocy nie wiedzial nawet jak ojciec mlodej wyglada) . Itp... Bardzo duzooo zastrzezen... Masakra A co do taniego alkoholu to jest taki niepozorny sklepik polmosu gdzies na baranowickiej chyba. Nie pamietam dokladnie. Ja bylam w polmosie i mnie tam skierowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebzik 17
a kto to jest ten facio karpowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
My kupowalismy wódke na giełdzie rolno towarowo spozywczej czy jakos tak koło galeri kwadrat, krupnik poł litra 15,85 cena super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
Dziewczyny powiedzcie mi orientujecie się gdzie szyją fachowo suknie slubne? Bo znalazłam suknie dla siebie, cena 4 tys., wiec wolalabym uszyc na wzór i ponieść niższe koszta!! pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA!!!
Robert Karpowicz to: AGENCJA FILMOWO -FOTOGRAFICZNA-DJ z Bialegostoku. Niby maja 20 letnie doswiadczenie ale wogole tego nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty6xwhiv
Nokia za 1 zl.Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
Witam! jeśli chodzi o poszukiwania sukni ślubnych serdecznie polecam salon "Agnes" na ul. Św. Rocha 13/15 lok.25 (przy Rzemieślniku). Ceny są bardzo korzystne, obsługa świetna. Suknie dobieracie jakie tylko chcecie, a każdą w dowolny sposób można przerobić. Moja suknia będzie nowa, szyta specjalnie dla mnie, lecz po weselu mogę zwrócić sukienkę i różnica ceny sukni nowej i wypożyczanej zostaje mi zwrócona, czyli koszt ponoszę jak za wypożyczenie :) Na prawdę serdecznie polecam! Warto tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
A co do pana Karpowicza - byłam na weselu, które prowadził i było świetne! nie było problemu z alkoholem, muzyka była zróżnicowana i wszyscy goście świetnie się bawili. Polecano mi go również w sali, którą oglądałam. Ja także go wynajęłam, więc mam nadzieję, że incydent wyżej opisany to tylko jednorazowa sytuacja, a jeśli chodzi o picie alkoholu przez kamerzystę na weselu, to myślę, że to wyłącznie niedopilnowanie i błąd organizatorów wesela, ponieważ ja osobiście zwróciłabym uwagę, a poza tym ani kamerzysta, ani dj nie będzie miał nawet dostępu do alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
malinq slyszalas duzo przeslodzonych az nadto opini o Agnes.. ze najpierw wszystko ladnie pieknie a pozniej wychodzi calkiem co innego. ogolnie to przejde sie tam i rozejrze sie.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
opinie nie są przesłodzone, ponieważ salon polecany jest przez osoby znajome i z rodziny :) a byłam tam sama w tygodniu i jak na razie jestem bardzo zadowolona.. bardzo miłe sprzedawczynie, doradzają dużo, ale nie "na chama".. myślałam, że suknia to będzie najgorsze ze spraw do załatwienia, ale jednak wyszłam z salonu z ulgą :) a tak przy okazji - nie wiecie gdzie można kupić w przystępnej cenie ładne buty ślubne, ale nie takie typowe, ponieważ nie podobają mi się one w ogóle.. :( coś bardziej kształtem jak normalne szpilki tylko oczywiście białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwergda
Wszystko pani adwokat kupi w Biedronce.Iprosze pilnowac kamerzysty na swoim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwergda
Pani adwokat ucisnionych pijakow ,zapraszam do Lidla po tanie szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
niektórzy na brak argumentów używają obrazy innych! to świadczy jedynie o braku kultury i wychowania.. to, że ktoś wypowiada się inaczej niż inni nie znaczy, że jest od razu byle kim.. więc naucz się człowieku kultury, albo nie udzielaj się w miejscach publicznych, gdzie cywilizowani ludzie normalnie rozmawiają i sobie doradzają. A jeśli zechcę to po zakupy pójdę i do biedronki i do Lidla - Tobie nic do tego! nie jestem adwokatem tylko mówię o tym jak było na weselach, na których byłam, prawda? dodałam także, że mam nadzieję, że to był jakiś tam jednorazowy incydent, bo jeśli na moim weselu zobaczę coś takiego to na pewno zainterweniuję od razu i dodatkowo pan kamerzysta oberwie po kosztach. jeśli organizatorzy dają luzy, to może rzeczywiście ten pan pozwala sobie na tego typu rzeczy w pracy jak picie. U mnie na pewno nie tknie alkoholu, zwłaszcza po tym, jak to przeczytałam, będę go trzymać krótko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwergda
Jak pani nie ma co robic a tylko pilnowac pijaka kamerzyste , i to na wlasnym weselu to prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
moim weselem to ty się człowieku nie przejmuj, a zajmij się nauką wychowania swojego lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
wejdzie taki "bałwan" za przeproszeniem i tylko denerwuje ludzi niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwergda
Zwracam sie do pani per ,,pani,, a nie wyzywam od balwanow.Komu brakuje kultury mnie czy pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinqa
napisałam w cudzysłowiu. a wczesniej to co, jak się odzywałes/as. w ogole to nie chce mi sie nawet z toba gadac, nara pilnuj swoich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwergda
Nie jestesmy na ,,ty,, wiec prosze mnie nie ,,tykac,, A slangiem ,,nara,, raczej inteligencja sie nie posluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafcio
Co myslicie o zespole Revers z Białegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×