Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość jaaapa 25
Haaaa,haaaa.Jesli gitarzysta gra na poziomie muzycznej szkoly podstawowej a gitare ma za duza kase , sam efekt do gitary to jakies ze 2 tys. gosc na akordeonie terz nie orzel a harmoszka nie tania ,sprzet wart tyle ze ze trzy zespoly mozna obdzielic to nie jest szpan , a te ich koszule z herbem w koronie na piersi to co to sa jacys krolowie czy ksiazeta.Wiec jak tego szpanem nie nazwac.A co do dworku to same dania maja nazwy ze jezyk mozna polamac , jakby slowo stek czy kotlet to bylo cos nie stosownego , te biale rekawiczki u kelnerow i ten szpanersli ,,stol wenwcki,, a w sumie to na tym stole nalesniki podaja , to jak mam to nazwac.Dlamnie szpan i to do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadra 707
Japa ty sie puknij,,, czy w zespole weselnym gitarzysta musi miec technike Jimiego Hendrixa , po mojemu w new sukces gostek przyzwoicie rzezbi na wiosle , ale jak widze chcesz zjechac kapele i to naprawde jedna z lepszych na tym rynku , a czy slyszales gostka co gra na saxie ,i na klarnecie ,a moze celowo o nim nie pisales bo gosc wywija perfect ,czepiasz sie nie wiedziec czego.Kup se lepiej korone to moze cie wezma bys im kable nosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselnyy
jak new sukces jest z górnej półki to gratuluję... chyba że w górnej półce normą jest że prowadzący jest pijany jak świnia i nawet o oczepinach zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnica95
Popieram negatywne zachowania tego pseudo zespolu, bawilam sie przy nich niedawno 06.09.2010 w Amadeo ,grali tak glosno ze zespol z dolu biegal do sukcesow zeby troche sciszyli a pijany gitarzysta powiedzial ze nie moga bo maja taki sprzet.Nie zagraja o co ich poprosisz , muzyka kiepska graja ze dwa utwory i godzinna przerwa ,oczepiny byle jakie, pija duzo wodki.Ito ma byc zespol.Grzesio to ma jakies uklady z lokalami ze ich polecaja ,ale jak tak robia to im sie skonczy olewanie wszystkiego ,a zreszta to co wiem to terminow maja wolnych mnostwo wiec raczej zespol nikomu sie nie podoba. Wielki mi zespol to jakas tragedia a nie czolowka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGI 27
Popieram co tu napisano to najgorszy zespol a ja sie bawilam 7 wrz. w niedziela na prawoslawnym i oni sie nie popisali.Wielki mi zespol to jakas porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwencer 55
Jak w Santanie sie rozstawil jeden zespol i chcieli przecwiczyc sto lat, to ciezko bylo bo tam jest slaba akustyka a szefowa skwitowala ze u nich ,,nawet sukcesy graja,, i nim jest sala ok.To co to te sukcesy to sa budka suflera.Pewnie sa tak pijani ze nie slysza ze sala jest nie akustyczna.A ten jich caly sprzet to o kant rozbic bo to nie koncert a wesele.A ten grzesio to tylko na ukladach jedzie i tyle tego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwencer 55
A wogle to jest zmowa zespolow tych niby dobrych, oni maja uklady z lokalami i inny zespol tam nie zagra,bo wlasciciele polecaja sukcesow i masterdencow.co to przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomenek 41
Co sie dzieje,znowu konkurencja ma cos sobie do powiedzenia,opluwanie sie jadem to widocznie juz na forach norma.A czytam i zastanawia mnie jak sie bawilas na weselu 06.09 jak to byl poniedzialek,a nastepna prawdomowna bawila sie na prawoslawnym 07.09 a to byl wtorek.To takie male wpadki i jeszcze pija w N.Sukces.Otoz dobrych pare lat pracuje w branzy i pijanych w tym zespole nie widzialem.Nawet na mniej przychylnych forach nigdzie nie wyczytalem zeby ten zespol pil a wrecz odwrotnie nawet krytykanci podkreslali ze zespol nie pije.Nie chce byc obronca zespolu ale jeszcze jedna sprawa,jezeli wlasciciele knajp N.Sukces polecaja to wydaje sie byc irracjonalnym by polecali kapele co robi godzinne przerwy,gra dwa utwory i na dodatek spozywa alkochol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwencer 55
A spadam jak dlamnie nie wierzycie.poscriptum- a new sukces i master dance na zmiane graja Sylwestry dworze Czarneckiego to co takze nie przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka85.a
Moze ja cos od siebie. Z tego co wiem to: jezeli górna półką jest opryskliwe i chamskie zachowanie niektórych członków zespołu to ja bym się wstydziła taki zespół zatrudniac na swoim weselu, no chyba, ze ktoś toleruje chamstwo to prosze bardzo. Ja nie!!!! Poza tym zespół nie gra tylko odtwarza gotowe już utwory, a reklamuja się, ze grają na żywo. Mnie ten zespół nie podaba się, ale jak komuś odpowiada to juz sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecga 45
Mariolka masz racje udawacze i tyle.Udaja ze cos potrafia a sa najgorsza kapela jaka widzialam, poziom zenujacy a wokale to brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodosci dwie
Niedawno na forum pytalam o znane sale w Bialymstoku i nikt w temacie mi nie odpowiedzial.Zas jak sie porusza tematy o zespole to raptownie razem na hura co 5 min. nowy post.Ja osobiscie bylam na dwoch weselach gdzie gral New Sukces i sama chcialam ten zespol miec ale moja date 18.06 zespol mial zajeta.To co tu wypisuja niektore osoby a jak widac osoby z konkurencji to w glowie sie nie miesci , jak czytam ze ponoc bawili sie i w poniedzialek i wtorek to az smiech bierze , i pija i slabo graja etc. Bylam na dwoch weselach i powiem ze zespol jest naprawde profesjonalny , pani slicznie spiewa pan rownierz ma wspanialy glos , i nie obchodzi mnie czy wszystko graja na zywo , pani wokalistka tak slicznie w kosciele spiewala Ave Maria ze lezka w oku sie krecila.Nierozumiem takiego zlosliwego oczerniana , co to komu daje , ten zespol istnieje juz dlugo w Bialymstoku jest znany wiec nie wiem kto uwierzy w takie bzdety.Pozatym dlaczego jakas para mloda sie nie wypowie,jezeli zespol seryjnie marnuje wesela to az dziwi ze ich restauracje polecaja.Uspokujcie sie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnica95
Ok. mlodosci dwie masz racje ,wpadlem z tym poniedzialkiem ,ale o nas terz nieprawde pisza ,a z new sukcesow to sie przed kelnerami z nas wysmiewal ze jestesmy z gatunku wiochopolo ,a grzesiek sam z Zenkiem M. z Akcentu pare lat gral ,a teraz to wielki rockowiec sie zrobil.Ale nie wszystkie posty sa naszego udzialu bo nas w zespole jest trzech ,a widac ze wiecej osob pisalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hewymetal 88
Ale ,jaja,calkiem nie kiepska kapele z ziemia zrownali., a ty poniedzialkowe wesele z jakiej jestes kapeli ,metallica, czy jak. Dawno mnie tu nie bylo a jak widze jest jak w gniezdzie os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata. B.
Wiem tylko, ze jak pojawia się temat o New Sukces dziwnym trafem pojawiają się obrońcy zespołu i to zawsze używają tych samych argumentów na wszystkich forach. Hmm... Przypadek? a moze to jedna i ta sama osoba pisze pochwały w koło. A zespół też mi tez się nie podoba, ale co komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hewymetal 88
Ale jaja a co ty Agata jestes fanka tej kapali czy jaki czort.Na wszystkich forach o nich czytasz. A moze ty jestes ta z wtorkowego wesela prawde piszaca tylko ton zmienilas.Jak nie lubisz kapeli to jaki czort na forach czytasz na ich tematy i jeszcze piszesz.Ja powiem ze o kapeli slyszalem ze nie zle wala a moze i kiedys zobacze na weselichu to wiecej bede miec do powiedzenia.Agata sorki ale Ciebie nie kumam naraz wszyscy przypomnieli ze newsukces jest be,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATARA 25
Ja tylko raz napisalam w obronie zespolu Lailand i mnie za tgo zjechano, dlatego postanowilam juz nie pisac ale chyba nie wytrzymam bo nerw mnie bierze.Zapytuje kto tu broni ten zespol to przecierz oni new sukces zostali straszliwie zaczepieni i obsmarowani nie prawda bo ktos ma w tym cel.Jak czytam to tylko forumowiczka dwiemlodosci wziela ten zespol w obrone , ale ona jest wiarygodna bo tylko w trzech postach o sale zapytywala i odpowiedzi nie dostala.Ja takze z zespolem new sukces tancowalam na Malance 2 lub 3 lata temu i naprawde zespol spisal sie na medal.Ktos tu cos kreci tylko nie wiem dlaczego.A znajomi rownierz mowili ze to fajny zespol , to co klamali czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATARA 25
A weselnica przyznala sie ze jest z zespolu , to co to jest szary burek nic nie znaczy.Przyznali sie ze glupoty pisali i co slepi jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Tatara przypucuj sie ze jestes pewnie z tego lailanda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATARA 25
Tak z ABBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Ale jaja w kapelach jak w sejmie , prywatnie browarka wychyla , a na forach blotem sie obrzucaja .Ale jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwencer 55
Sorki zespolowi new sukces ,ja nic nie mam do tego zespolu bo to weselnica 95 mnie wkrecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Ale jaja , jaja jak berety.Ja dzis od kompa nie odejde , ale jaja , kurde kupujcie bombonierki i w przeprochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata. B.
Czytam fora bo jestem przyszłą panną młoda to chyba nie zabronione i normalne, a ty heawymetal to pewnie jesteś z New Sukces. Poza tym podejrzewam, ze te daty były celowo podane błedne po to tylko aby podwarzyc wiarygodnosc negatywów., no bo kto by się przyznał, że napisał nieprawdę i na dodatek podawał ilosc osób swojego zespołu. A nie kazdemu musi podobać się zespół NS. Zresztą ja i tak wiem kto te pochwały pisze. To widać wystarczy się przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Ale jaja teoria spiskowa , pisze kapela sobie negatywy aby sie pozniej bronic. Ale jaja no nie wyrobie.Tak sie angazujesz ze smrodek idzie, a gdzie tu przyznanie sie widzisz , jakby ktos sie przyznal to napisalby z jakiej jest kapeli i juz.Ale jaja to jakby sobie zeby powyrywac a potem na proteze zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Poczytaj dokladnie , zeby podwazac wiarygodnosc negatywow weselnica pisalby jako jeden z ostatnich a nie jako jeden z pierwszych , logiki ci brakuje w twoich wypowiedziach i sama jestes pewnie z kapeli a tu panne mloda swirujesz.Panna mloda ale jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIOMI 21
Kurde N.S jest jednym dobry innym nie i tak jest i tak zostanie , jak kazdy inny zespol jednym sie podoba innym nie , ale juz zmiencie temat bo obledu mozna dostac , ja mialam okazje sie z nimi bawic i pamietam ze naprawde fajna robote robili.A te pisania to slepy kon zauwazy ze to jakas zmyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IJASIN 22
Najlepiej jak sie wypowie ktos u kogo NEW SUKCES gral na weselu.Aby nie bylo ze jestem klakierka podaje date wesela -26 czerwca br.Zespol podobal sie nam i wszystkim naszym gosciom a polecila mi i dala namiary moja fryzjerka i moge podac nawet jaki to zaklad bo u niej terz NEW SUKCES gral .To co tu sie wypisuje jest absurdem,i jak ktos slusznie napisal ze i slepy kon to zauwazy.Zchecam inne pary mlode do pisania prawdy z podaniem daty wesela.Bo mysle ze czas przykrocic te krzywdzace wyssane z palca opowiesci. Iwona.J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IJASIN 22
Nie chce niedomowien- zaklad fryzjerski MEGA-STYL ,Ewa Wierzchucka. Zadzwon i zapytaj mozesz nawet plyte z wesela pozyczyc i zobaczyc jak NEW SUKCES gra.A jak ktos chce moja obejrzec to bedzie gotowa za 2-3 tyg. A kontakt terz przez p. Ewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata. B.
Zespół New Sukces wychodzi z tego załozenia, nie wazne jak się mówi byle by się mówiło. Zastanawiajace jest to, ze zawsze jak pojawia się jakaś nieprzychylna opinia o tym zespole pojawia sie wysyp obrońców NS.i to zawsze w chamskich komentarzach . Dlacxzego? Odpowiedz jest prosta. Zauważyłam, ze jak krytykowany był zespół Mega, Master D czy nawet Ewa Band nikt ich nie bronił a tu w tym temacie od zawsze było widać jaki zespół jest aktywny. Czy to nie dziwne? Zresztą sam prowadzący ma charakter opryskliwy. Dla mnie ten zespół nie podobał się i mam prawo wyrażać swoją opinię czy to komuś się podoba czy nie, a kto nie rozumie po co jest forum niech znika. Tu jest forum ślubne!!! a nie reklamodawców!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×