Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Zaraz zaraz..
Dlaczego ci co piszą pozytywy o NS mają manie popełniania tych samych błędów np. terz, równierz ...... mieli teg samego nauczyciela ? A ty Heawymetal88 nie słyszałeś a tak angażujesz się? podejrzane. Smierdzi reklamą jak dym. Rzeczywiscie coś za dużo obrońców i żadnej konkretnej pary młodej nie widzę. Tez mogłabym wyrazic swoją opinię, ale z tego co wiem NS zawsze odwracał kota ogonem więc nie chcę być posądzona, że jestem z zespołu, bo to stara sztuczka NS. wmawiac że każy kto wyrazi niepochlebną opinię o zespole jest z konkurencji. Załosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 99
A moze ktos cos wie jak jest obecnie w Knieji Suprasl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geno 19
Jakis cyrk grafologow jeszcze trzeba .Slowo ,,tez,, inaczej pisane bedzie,, terz,,Wiec prawdobodobienstwo 50 na 50 procent.A wiadomo jak dzis komputerowcy pisza.Chyba ze jest trzecie wyjscie np.,,tesz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 30
I mamy jak widac podzielone spoleczenstwo po polowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka 24
Agata tu nie masz racji,komentarz na poczatku watku o zespole byl pozytywny,i na pozytyw byl odzew.A mysle ze zespol sam sobie pozytywa nie wstawial no przynajmniej nie w takiej formie bo w tym poscie wiecej bylo o Dworku niz o samym zespole,a co istotne przewidujac jaka bedzie reakcja,zespol nie ryzykowalby,wszczecia tematu wiedzac i wyciagajac wnioski z przeszlosci z innych for int.jaka bedzie awantura.Skadinad ten zespol zawsze wywoluje emocje a wynika to raczej z tego ze ma swoich zwolennikow i co prawda jest ze polecaja go domy weselne,jak i zatwardzialych przeciwnikow i tych sorki ale najwiecej chyba w konkurencji,i taka jest prawda ,nie ukrywam zespol znam kilkakrotnie sie przy nim bawilam i mam jak najlepsze zdanie.Ale zespol w srodowisku jest znany wiec, nie jestem odosobniona w tej znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zespół pisze i pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti.25
A o ktora sale Ci chodzi , bo w Knieji sa dwie. Ja mialam ta na dole czyli mniejsza , i powiem ze jestem zadowolona. Jedzenie to co wybierzesz ale powiem ze wszystkie dania smaczne , do obslugi takze nie mam zastrzezen , szczegolnie fajne jest same polozenie lokalu , wesele mielismy w lipcu a wiec wsrod tej zieleni bylo cudownie.Na zewnatrz oczywiscie stoliki i krzeselka wsrod drzew , naprawde super . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 99
Dzieki ,chce duza sale bo mam 180-200 gosci ,fajnie ze jest wszystko ok. a w szczegolnosci jedzenie.jeszcze raz dzieki. Mile poslucham opinii mlodych z tego miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branzowiec 43
Nie robie tajemnicy ze jestem z branzy weselnej.i nie jest to tajemnica ze zamowienia na kamere foto sale czy zespol spadly o 30 pro.zwiazane jest to z nizem demograficznym itd.kazdy z branzy wie o co biega Wiec dzielny pan.G. ma dwa zespoly -drugi sklecil z mlodziakow I musi gdzies te zespoly poupychac a zonce grupe taneczna new belly do tancow na weselach zalozyl.I WIDMO W OCZY ZAGLADA TYLE INWESTYCJI TO I REKLAMA POTRZEBNA.kiedys obilo sie o uszy ze G.wynajmie osoby piszace i za kase moga mu posty pisac.Jak mowil pewnie i tak zrobil.A SWOJA DROGA NAPRAWDE FAJNIE GRAJA.Jesli sie myle to sorki ale na moj rozum takich zadymek bedzie wiecej bo konkurencja sie wsciekle gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makintosher
Hej Grałem W sierpniu w Kniei na dolnej Sali - polecam - jedzenie niezłe, obsługa współpracuje z zespołem. Kul turka i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 21
Kurcze branzowiec jasnowidz,N Sukces tylko naglosnienie malolatom sprzedal i nie ma zadnego drugiego zaspolu.ale ploty ja pier..... A jakie 30/ spadek nastopil chyba tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionier z ełku
jest ok, minus-ciężko się niestety do nich dopchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraz zaraz..
Zespół chyba narzeka na brak pracy, ale mnie to juz nie obchodzi. Niech prostuje się dalej tylko nie rozumiem jednego: Kiedy w końcu zrozumieją, ze nie każdemu moze się podobać, a te głupawe teksty które zawsze towarzyszyły zespołwi pozostawiam już bez komentarzy. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 21
Ale oszolomstwo wejdz jeden z drugim na strone i bedziesz kumal jaka to kapela czy zadzwon i dowiesz sie ile wolnego maja ja pier.......... normalne zazdrosne oszolomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 21
G. dla trzech kapel chauturki odstepuje zreszra mi tez zawsze cos odpala ,was czyba zazdrosc poje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda.
Następny z powiazaniem NS. Po tym co tu zobaczyłam w życiu nie zdecydowała bym się na tak beszczelny i arogancki zespół. Ale cóż jakie słownictwo taki i poziom muzyczny. Zastanawiam się ile osób tu siedzi powiązanych razem z zespołem NS. Cyrk i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 21
Matylda a ty z jakiego bandu jestes przypucuj sie a nie glaba swirujesz i o powiazaniach trelisz, Matylda a moze ty mietek jestes z bandu jarmarcznego co grywa na swieto buraka cwiklowego w wygwizdowie.Same ku...mac kapele pisza i glabow swiruja , nawet zapchlony dzik wie ze na forach nie pisza zainteresowani wynajmem kapeli ludzie a tylko tacy co sa z weselichami powiazani.napisz np. na fotografa czy na sale i zaraz jest szum .bo to kur.........sama branza pisze i nikt wiecej.ja juz kilka lat gram to wiem jak wyglada dzien gostka z branzy .kubek kawy w lape i jazda po forach i sprawdzamy czy kur.....nikt nic zlego nie napisal a jak napisal to gorace tel. do wafli i zaczyna sie zadyma. tak to wyglada i przestancie glupoty pier.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branzowiec 43
Moze zle cos ptaszki zaspiewaly o tym drugim zespole,wiec przepraszam,ale pracy moj drogi pomimo spadku tych 30 proc.mam wystarczajaco.I chyba za duzego stazu nie masz skoro nie widzisz roznicy.I nie twierdze ze N.S. nie ma roboty,bo znam ten zespol i wiem ze zajete maja na wiele do przodu w grafiku.A muzyke maja fajna to i zlecenia beda, czego im zycze.A male zapytanie do ciebie zibi21 skoro nie ma spadku 30. proc.to dlaczego napisales ze N.S grania Ci podsuwa.Jak jestes taki dobry to swoje powinienes miec a jak rozumiem to NS.aparature Ci sprzedal i do tej transakcji zobowiazal sie pare imprezek podrzucic,a wiec jasne skoro chcesz imprezki to walcz na forum jak bulterier, jak pryncypal bedze zadowolony to pewnie bonus gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 21
Mam imprezy ale jestem pazerny i wiecej chce.a wogole wyluzuj ojciec .a te 43 przy nicku to pewnie twoj wiek.no ladne muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 99
Slicznie dziekuje machintosher , decyduje sie chyba na Knieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia 99
Przepraszam teraz zauwalylam blad , ale nick masz naprawde trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorca 23
Jak mieszkasz blisko to proponuje Majatek Howieny.Jest bajeczny ,te polozenie i to wszystko , naprawde odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseleeee:((
New Sukces...grał u nas na weselu.Rzeczywiście dobrze grają..ale to jedyny pozytyw.Przerwy pół godzinne co pół godziny,i to co mówi p.G przy podpisywaniu umowy na temat prowadzenia wesela baaardzo mija się z prawdą.Zarzeka się że jego zespół nie pije alkoholu...tak nie pije w małych ilościach.Z powodu ciągłego chodzenia po piwo zapomnieli o oczepinach, miały odbyć się o 00.00 a odbyły się o 00.45.Jeśli ktoś chce mieć udane wesele to z czystym sercem odradzam ten zespół. Szkoda kasy na tak prostacki zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaba 111
Ok. ton lagodnieje , juz tylko pija piwo , a wczesniej pisali ze wodke.Jak widac prawdy nie dojdziesz.Jak widac co do muzy to kitu sie nie wcisnie , otoz sama z ciekawosci bylam na stronce i sluchalam i stwierdzam ze naprawde slicznie utwory wykonuja , zas tego zekomego piwka sie nie udowodni , ani w jedna ani w druga strone.Tez sklaniam sie ku temu ze raczej konkurencja tu pisze , jak widac argument ,,beznadziejnej,,muzyki zostal obalony bo kazdy moze se sam na stronce zweryfikowac jak spiewaja , zas piwo i abstynentowi mozna wmowic.I badz tu madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarzyna 22
Juz wodki nie pija tylko piwo , i nawet dobrze graja , ludzie zastanowcie sie co wy wypisujecie . Oczywiscie argument o zekomym ,,beznadziejnym graniu,, mozna obalic gdyz kazdy na stronce moze se posluchac jak zespol utwory wykonuje , ale piwko to dobry plaster na ,,pupe,, zespolu , no wlasnie niech udowodnia ze piwka nie pija. Nie znam zespolu ale zaciekawil mnie temat i weszlam na stronke zespolu i powiem ze naprawde ladnie utwory wykonuja , dlatego sklaniam sie ku twierdzeniu ze naprawde konkurencja w brudna robote sie bawi , nawet i to jest zastanawiajace kto bez powodu , zapisuje dwie czy trzy strony na temat ponoc kiepskiego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennik22
A mi to wogole jest to wszystko bzdura , przedmowczynie maja racje juz tylko piwo pija ale za to do 0,45 . i juz nawet dobrze graja ale to jeden plus, a ile dobrze grajacy zaspol ma miec plusow,nie ukrywam ze i ja na stronie bylam i wedlug mojego gustu to sa profi.No a piwka nawet jak wypili to co ukradli czy jak ,ktos w koncu im pozwolil,ale tez domyslam sie ze to blef.macie racje argument zlego grania z reki wytracono przez strone int. to niby pija piwo.Nieladnie jak zespol na zespol bajki wypisuje ,ja tez mysle ze to konkurencja szopki odstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna16
A JA SIE NIE ZDZIWIE JAK JUTRO W CENTRUM MIASTA BANER REKLAMOWY NA TELEBIMIE WSZYSTKIM OBWIESCI ZE NEW SUKCES JEST THE BEST.ALE SWOJA DROGA NAPRAWDE ZAJE... SPIEWAJA TA VIVO PERLEI NAWET MNIE WYBREDNA POWALILO.JA WAM NEW SUKCES KIBICUJE.FAJNIE GRACIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finito 555
kaniec finito the end w tym temacie -sami robicie im reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
Dopiero kompa odpalam i co widze ,normalna fajna dyskusyje.Jak ktos z newsukces to czyta to napiszcie czy walicie kawaly dzemu Ridla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek22
Jestem za grupa Dzem ale tego pewnie nie graja , a zono moja i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×