Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość zibi 22
Ktos pisal z mojego nicku 22 i zrobil nick 111.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 22
Chyba biale myszki widze szukam terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi 22
Ty jestes normalny.Wczoraj juz pisales a dzisiaj piszesz to samo tylko jeszcze wodka ci sie przypomniala,jak mesz skleroze to sie lecz glupku.A dlaczego teraz o tym piszesz co wczoraj tobie grali,co dopiero po miesiacach przypomniales ze miales wesele.Jestes wiarygodny jak Rywin przed komisja.Lecz sie lecz i to z kompleksow pacanie.Jak masz popie...... kapele to zmien sklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 22
Kto ze mna to dawajcie ostro, durniow trzeba napietnowac i obnarzac ich wpadki w swojej zacieklosci popelniaja bledy i latwo to wychwycic.Zapraszam do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 22
Obiecuje ze jak sie to skonczy to podam swoje dane i nr.tel oraz napisze nazwe zespolu w ktorym gram.Zainter. wysle swoje demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica24.
To napisz teraz z jakiego jesteś zespołu. jestem w trakcie poszukiwania i tak jak kazdy normalny człowiek nie chciałby miec takiego idioty na własnym weselu. A co do NS. to jakoś nie wierzę, aby przez pół nocy co parę minut ludzie pisali posty pochwalne. Komu by aż tak na tym zależało, chyba tylko dla zespołu.Jezeli zespół byłby taki dobry nie robiłby tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 22
Ja slowadotrzymuje, a ty mnie sie nieczepiaj pacanie, co z nowego nicku piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibi 22
Gdybys nie byl sam z kapeli to poco bys pytal z jakiej jestem ja.Co ciekawosc zzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby jomn 27
To zrobcie ustawke na polu, i tam udowadniajcie swoje racje a stad juz aut, bo nikogo nie interesuje walka zespolow.Na ring panowie na ring i tam sie okladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica24
Gruby. To ty też jesteś z zespołu. To jest teoria twoja i zespołu NS, A ty Zibi22 poczytaj jeszcze raz mojego posta a jezeli nie rozumiesz po co nie chcę takiego zespołu to naprawdę jesteś tępy. Widzę, ze na tym forum to tylko NS pisze i jego klika. Przeniosę się na inne bo potrzebuje dobrego zespołu a nie takiego który sam wali posty przez pół nocy na swój temat. Mam tylko nadzieję, ze nigdy przy NS ani przy twoim Zibi nie będę się bawiła. Wszystko na tym forum. Nie wchodzę z kimś takim w dyskusję. Stata mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z&K
Witam wszystkich. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat zespołu EveREST z Białegostoku? Ktoś był na weselu z ich udziałem. A propo zespołu Time to na jakich graja instrumentach i czy grają na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby jomn 27
Posluczaj kocica naprawde trzy dni walkuje sie jeden temat,czy to nie dziwne.Nikt neutralny tak nie pisze,a tu jak widac trwa walka,wiec raczej ty jestes z zespolu bo jestes zaangazowana w te walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica24
Choc miałam juz nie pisać, ale jezeli ktoś do mnie pije to....Posłuchaj Gruby. To, ze zapytałam o zespół to chyba normalne, i gdzie tu widzisz zaangażowanie. Nie możesz zrozumieć, że tu też zagladają przyszłe pary młode. A ty czego tu szukasz? Ewerest słyszałam opinie, ale pomine bo ktoś znowu napisze, że jestem z zespołu. Opinii o tym zespole zapytaj na innym Białostockim forum, tu widzisz co się dzieje. Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z&K
Kocica mam taką prośbę możesz mi napisać opinię o tym zespole na priv, jest to dla mnie ważne. Podam Ci e-mail basia031068@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z&K
Opinię innych osób tez z chęcią poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z&K. Jezeli pytasz o Everest, to spotkałem się z tym zespołem. Nie wiem jak prowadzą wesela bo to był bal . Muzyka na żywo w dobrym wykonaniu, utwory zagraniczne i polskie. Duzym plusem w tym zespole jest wokalistka ,dziewczyna ma talent i potrafi spiewac. Jezeli mają twój termin i ci się podoba to bierz. Na weselu też pewnie sobie poradzą, bo to naprawdę dobry zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghm 567
Bialy skad wiesz czy na zywo czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguska001100
czy ktos bawił sie przy zespole vegas z Grabówki? beda grac u mnie na weselu i trochę się obawiam czy nie bedzie lipy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magieee
Jeżeli pytasz o zespół Vegass to powiem Ci że fenomenalnie grają wesela prawosławne, a o katolickich słyszałam różne opinie!!!Popytaj jeszcze na innych forach może ktoś coś więcej szepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas 22
Vegas jak Time raczej na wesela prawoslawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniiii
Czy ktoś może mi coś powiedzieć o sali weselnej Monika w Bielsku Podlaskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 23
Zalezy jak duze masz wesele,ta sala jest mala 70 max 90 osob,a jedzenie nie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna 222
Spokojnie pomiesci sie i 100 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniiii
Bo mnie właściciele zapewniają że wejdzie 180 osób, co do jedzenia to menu fajne tylko zobaczymy jak będzie bo są nowi właściciele i nazwa się teraz Amaretto, na wystrój nie patrzyliśmy bo podobno ma być remontowana. Myślę że wtopy z salą nie będzie - bo resztę wszystko mamy pozałatwiane i dopięte na ostatni guzik. Dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna 222
To moze po tym remoncie 180 wejdzie bo 100 to jest opor.na chwile obecna.A jak inni wlasciciele to i catering moze inny bo bylo nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna 222
Sala ANNA w Bielsku pomiesci 180 osob,tylko ze na 2 sale gorna i dolna,czyli na jednej jedza na drugiej tance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deri 66
najladniejsza i najwieksza sala to jest dworek na wylocie z bielska.ale tam nie jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deri 66
nawet w domu kultury to 200 gosci sie miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makintosher
Hej Minii Grałem w Monice - jak powyżej - sala na około 100-110 osób, w miare dobry parking dla samochodów, jedzenie normalne. Obsługa potrafi współpracować z kapelą. A co do menu - to już jest kwestia ustalenia. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×