Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość f377uDD.GTOW
Opisales juz z dziesiec kapel i kilku Dj.Lokale tez obwawiasz.Jest to kolego twoja frustracja,nikt cie nie chce ,wiec i innym chcesz zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k/pol/a
Myslałam nad D_J, ale po tym co zobaczyłam to DJ-om STOP!!! nie chciałabym trafic na takiego debila. A Spoier..... mozesz mówic do swojej zony -gburze. To forum powinno byc slubne a nie Dj i zespołów. I naucz sie prostaku jak ktos grzecznie pyta to trzeba odpowiadać. Nie kazdy chce byc oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek. B.
Nie dosyc ze się reklamujesz to jeszcze naskakujesz na dziewczynę. A pytąc rzecz ludzka, chociaż reklamodawcom jest to niewygodne, ostatni przykład pokazał jak bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herylka
Widac ze te dwa powyzsze posty napisala ta sama osoba.Faceto-Baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie to.
Lata ze sie klocicie.Wiem ze zaraz zostane o cos posadzony,ale chce polecic DJ Krisa Baltyka.I uwazam ze Kris jest number one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesilek11
DJ Kris Baltyk jest ok. Teraz organizuje impe w nowej galeri madro, ze zbiorka kasy na proteze nogi dla jednego muzyka ktory mial wypadek. Kris tak trzymac.A wesela i bale z toba naleza do najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwa. cela.
Jak Renes i Toast to syf to w jakiej sali było twoje wesele. Na pewno syf masz okropny w domu u siebie. Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrinba
Santana ma ladna sale ,ale jedzenie jest raczej hmm...slabe.Moge wskazac Gracje,tez ladna i jedzenie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45467ftik
Ty przyglupie 1.aaaba.Jak masz problem to napisz w jakim zespole grasz,moze z litosci ktos cie wynajmie.Prostaczku grasz z md i niczym sie nie roznisz od Dj,jedynie chyba tym ze Dj jest tanszy od twego popi......go zespolu.A wokalu uzywasz swojego czy puszczasz cudzy-ty oszukanczy chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32iiii.K
Moim zdaniem to napewno DJ bardziej sprawdzi sie na weselu od zespolu.Bylam wlasnie na weselu ktore prowadziul DJ ,i naprawde bylo rewelacyjnie. Zas w ubieglym roku bawilam sie przy zespole i nie bylo zaciekawie.Ale wybor nalezy do kazdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.lkaraia
a ja byłam na weselu z dj-em i nic ciekawegio sie nie działo a z którym????? zapytajcie to powiem date i salę. to forum powinno polegac na rozmowie a nie autoreklamie. A z tego Grodzkiego to niezły cwaniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 2012
poleci ktoś zespół na wesele z Białegostoku/okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wj56jn.io
Zespoly z Bialego nie graja na zywo, poprostu oszukuja ludzi.Wykupujesz dla kilku osob jedzenie,dajesz jakis alkohol,jeszcze kase spora trzeba zaplacic, a efekt koncowy taki sam jak z DJ.Tylko DJ jest sporo tanszy i placisz za jedna osobe.W dobie kryzysu przemysl czy Ci sie to oplaca.Polecam Ci Krisa,Grzegorczyka i Szpile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzikowa
Co myslicie o zajeździe Zagłoba w Ploskach,chciałam zrobić tam wesele z noclegiem i poprawinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaqwa.
Jak widc kolejny przykład ze Dj-e pisza na zespoły. Nie pisz debilu ze wszyscy odtwarzją jak nie masz wesel DJ_U kretynie to twój problem. Jesteś tylko nedznym smierdzącyn tchórzem ukrywajacym się za komputerem. Nie masz ani honoru ani jaj ty nedzny szczurze. Niektórym Dj-om to juz w dupach sie poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka.lot.
A gdzie ten zajazd jest? Jak ci pasuje to rób. Szukam kogos na wyprowadzenie z domu i troche do pogrania przy stołach z akordeonem w następna sobotę, moze ktos kogos poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dj grodzky to "cwaniaczek"? Pytam, bo znajomi byli z niego zadowoleni, bo jak na dj część piosenek śpiewał sam i zrobil wszystko tak jak się z nimi dogadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETV34M
Marta hol daj spokoj,jak sama widzisz ktos pochwalony zawsze ,,baty,,zbiera.Zespoly jada po sobie i po dj najbardziej.Wyzwiska staja sie normalka. Osoby ktore od innych kultury wymagaja,zarazem sami jej nie posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETV34M
yaqwa jak jestes kozak i tak wyzywasz to spotkajmy sie,udowodnij ze jestes kozak a nie panienka z podpaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k/pol/a
Jak ja zostałam i inni wyzwani przez Dja tylko dlatego ze zadałam, pytanie to jakoas tego nie widzisz .Byc moze przez ciebie, moze tez piszesz pod róznym nickami i tez jestes Dj-eem. Jak ja jestem z zespołu to ty na pewno jesteś DJ-em inaczej bys tak nie angażowałbys sie w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexussia
Wsobotę bawiłam sie przy zespole Carino.Totalny przypał, trzech podpitych panów i beznadziejne utwory puszczane na oczach gości.Tyle w dwóch słowach mogę o nich powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Columb1578
A ze Carino to poziom mniej niz zero to nie tajemnica. Ja wole dj, np.Szpile, normalnie facet ma mistrzostwo swiata.Baltyk Pawel jemu nie ustepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEMIOLKA19
Nie polecam zespolu Carino,naprawde lipa,bawilam sie w sobote,jesli zabawa mozna to nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
a jecie śledzie na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka.86
Didzeje nie dosyc ze cały czas sie reklamuja ,to jeszcze totalnie jada po zespołach i to nietrudno sie domyslec, ze te posty pisze jedna i ta sama osoba. Co parę minut. A ten cały Szpila był w Czerwcu w Lechu - niczym szczególnym sie ni popisał naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytka
Natka a z jakiego jestes zespolu.A ze jestes to na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytka
Jakos mnie swierzbi w glowie ze z Carino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka.86
Jak ja jestem z zespołu to ty jesteś tym Szpilą co sam siebie tu chwali. Jakos szybko zareagowałeś, zbyt szybko. To jakies forum rzeczywiscie opanowała grupka nadętych bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronisia22
Widzę że tutaj sami DJ i zespoly prowadzą bezsensowne spory.Raczej nas interesują uczciwe opinie na poruszane tematy,a nie wasze przepychanki.I tak każdy sam zdecyduje czy weżmie DJ,czy zespół.Więc nie wiem po co te poruszenie.A jeżeli już rozmawiamy o Szpili,to wyrażę jak najlepsze zdanie o umiejętnościach tego DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×