Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość ciekawska12345
a ktoś wie czy mirek z hevena jest wolny?? bo bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6jk9
Ma zajete do konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FJKO8L
Zespoly i dj sa tu widac aktywne.Jak ktoregos ruszysz to zmieniaja temat i jada po drugich.Na frixie jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.awka.f.
Na frixie jest spokojnie bo wyrzuciliscie New Sukce i Kors Relax, ale jak tam byli to zawsze była zadyma z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska12345
ale ja pytam czy on jest wolny czy ma kogoś a nie o to czy zespól ma wolny weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FJKO8L
No jasne,ze z nimi zadyma,a Biale Wilki tez narozrabiali na frixie ze az szef zespolu forumki tam zastraszal swoimi prawnikami.I straszyl ze ich pozalatwia ,bo ma wszedzie uklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wokalista jurek
A ja uwazam ze NEW SUKCES to najlepsza kapela.Moim zdaniem sa the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.k.l.o.
Ty uwazasz tak bo sam jesteś z New Sukces zawsze siedzieliscie na forach . Na dodatek oszukujecie ludzi ogłaszacie sie ze gracie na żywo a puszczacie gotową muzykę-operratorzy - oszusci, jak sie reklamuje ze na zywo to na zywo a nie z playbacków. Moze zaraz powiesz, ze na zywo? Na frixie tez was nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.strzel.
Moim zdaniem gdyby zabrac mini disc dla NEW SUKCES to byłoby po zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała. zosia.
Którą kwiaciarnię polecacie w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała. zosia.
No i jeszcze jaki salon kosmetyczno - fryzyjerski? Ggzie robiłyscie fryzury i makijaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest jasiu?
A co z salą Crystal? Według mnie ok, a wy ją polecacie, czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest jasiu?
A co z salą Crystal? Według mnie ok, a wy ją polecacie, czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest jasiu?
A co z salą Crystal? Według mnie ok, a wy ją polecacie, czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! Swój ślub mam 22 września 2012. Wybrałam fotografa i sale weselną, sugerowałam się poleceniami od znajomych. Brakuje mi tylko muzyki, nie możemy z M. zdecydować się na dj, bo wydaje mi się, że jest to najważniejszy wybór na całym weselu gdyż ma on zabawiać gości. To co mogę Wam polecić, to fotograf - Agata Łapińska (http://you_are_my_art.iportfolio.pl/). Oprócz fotografowania, robi mi makijaż i fryzurę. Ma kilka pakietów do wyboru, w zależności od potrzeb młodych i młodej. Ja przy sesji w plenerze będę miała zapewnione także uczesanie i makijaż gratis. Zaproponowała nam również za dodatkową opłatą: ślubnym fotoobraz, idealny do sypialni lub salonu. Jest to wielkoformatowy wydruk na płótnie najlepszego zdjęcia, które częściowo maluje farbami olejnymi. Co do sali, to wybraliśmy salę w Świętej Wodzie. Jak na razie jedyny mankament to filar, który się tam znajduje. Ale to, jak już wcześniej zostało wspomniane, co kto lubi. Jednym to przeszkadza, innym nie. Jedni Młodzi mówili, że nie mają nic do zarzucenia co do przygotowań, inni, zarzucali kierowniczce słaby kontakt, jednakże w efekcie końcowym na sali było to co się zamawiało. Jedzenia także nie brakowało i było bardzo smaczne. Kierowniczka, nam osobiście poszła na rękę i uzgodniliśmy, że stół wiejski i ciasta z tortem sami zorganizujemy i napiszemy odpowiednie oświadczenie, że bierzemy za to odpowiedzialność. W części sal niestety tak się nie dało. Kiedyś pracowałam jako kelnerka na weselach i wiem, że w przypadku ciast bardzo często bywa tak, że nie da się ich pokroić, bo są kremowe, czekoladowe i się najzwyczajniej topią. To co mi się jeszcze podoba w Świętej Wodzie, to to, że mam możliwość zadecydowania w jakim kolorze będzie przystrojona sala. Mam pakiet kolorów, które mogę wybrać i dekoratorzy z kwiaciarni wszystkim się zajmują. Dziewczyny! Co do sukienki.. Ja zdecydowałam się na uszycie u krawcowej, zrobienie projektu zleciłam Magdzie Gąsiorowskiej. Brałam od niej kilka sukienek, spotykałam się z krawcową która dla niej szyje i mam pewność, że sukienka będzie dobrze uszyta. Tu jest link do jej strony: http://magdallen-g.blogspot.com/ (Cena w zależności od tego co wymyślimy, ale bazując na tym na co wpadłyśmy mogę Wam napisać, że cena uszycia nie odbiega od ceny wypożyczenia w salonie). Byłam w jednym salonie. Cymbeline. Pani była bardzo pomocna, dobrałyśmy krój sukienki do mojej figury, karnacji, doradziła, że koło wcale nie jest takie złe. Zatem jeśli się wybieracie na poszukiwanie sukni, możecie śmiało tam zajrzeć. Jest dostępna także suknia księżnej Catherine ;) Byłabym wdzięczna gdybyście napisali coś o dj : Grocky i Szpila. Zastanawiamy się między nimi dwoma. Nie ma nikogo wśród znajomych, kto by powiedział, że im się nie podobało. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwania zespołu
Witam, wesele za niecały rok a my nie mamy jeszcze zespołu. Czy ktoś byłby tak miły i mógłby mi podać namiary na ten zespół Heaven z Hajnówki? bo szukam w necie i nic nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjja. 22
Chyba tec cały Heaven nie ma wesel, że tak tutaj ostatno sie reklamuje. A DJ. Szpila był niedawno w Toascie jak dla mnie to bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 1986
podaj swojego maila to ci wyślę (grali na moim weselu :)) , bo tutaj nie chce podawać i reklamować heven, który notabene nie potrzebuje reklamy i dlatego ciężko ich znaleźć w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwania zespołu
gokaj@poczta.onet.pl byłabym bardzo wdzięczna za numer do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edh7457
Kors Relaks znowu aktywny.polowa postow napisala Karolina.Ot taka jest prawda.Kazdy kto czyta to zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newer786
Tutaj raczej dj buszuja a nie jakas Karolina.Wala na zespoly bo sami o tylki sie boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Prosze o opinie sali weselnej w Amadeo. Zastanawiam sie nad rezerwacja tej sali, dlatego Wasze opinie bardzo by mi sie przydaly. No i oczywiscie moze ktos sie orientuje w jakim okresie czasu nalezy rezerwowac sale? chodzi mi na ile miesiecy przed ? P.S. moze polecil by mi ktoś jakąś inną sale, chodzi mi głównie o jedzenie i wiejski stół. Z góry dziekuje bardzo za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia'84
Jeśli szukacie naprawde dobrego dj na wesele to tylko ten jeden spełni wasze oczekiwania DJ GROCKY, ja jestem żoną od 4 dni, jeszcze nie doszłam do siebie po tańcach na własnym weselu, wierzcie mi, że jeśli Wam mówią że para młoda nigdy się dobrze nie bawi na własnym weselu to ja mówię że to nie prawda, nie z tym DJ'em !!! Nie było gościa na naszym weselu, który go nie pochwalił !!! Nie tylko świetnie poprowadził imprtezę, facet ma piękny głos bawi się z gośćmi i jest poprostu torpedą :)) Wojtek wielkie podziekowania za tak udane weselicho !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k/pol/a
No to napisz jeszcze gdzie miałas to wesele i datę. A tak przy okazji jeszcze kto krecił i kto fotografował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
Bardzo Was proszę o pomoc, bo do jutra muszę podjąć decyzję, bo wesele jeszcze w październiku tego roku, a ja nie mam sali. Do wyboru Renes i Toast, wiem, że to dosyć szeroki przekrój. Sale obie mi się podobają, pytam Was zdecydowanie pod kątem jedzenia. O Toaście słyszę sprzeczne opinie. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45467ftik
K/po/la ty jestes nawiedzony debil,jak ktos napisze o firmie ze jest ok,a w danej kwesti chodzi o dj, to debilu chcesz by podac ci date wesela,kto krecil ,kto filmowal itd.Jestes z c.i.a czy a.b.w .Co to k...a za praktyki uprawiasz zajobie.Kim ty k..a jestes, cwaniak wielki.Jestes oszolomie chory i wy.....j z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.kia.
Kolejna autoreklama chamskiego D-ja. Gdybys miał wesele odpowiedziałbyś na pytanie zamiast wyzywac ludzi. Prawda cię dopadła. Czy ty myślisz buraku, ze jak chcesz się reklamujesz to młodzi nie powinni znać szczegółów wesela???? Zastanawiam się czy ktos chciałby miec takiego chama na swoim weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widac,
ze tu siedza d-je i się reklamują.Tez uwazam ze nie wystarczy napisac byłam, miałam, widziałam.. och, ach,ale dla wiarygodności tez chcę wiedzieć ile w tym prawdy. A jak widać niewiele. A o Toast czy Renes nie pytaj tutaj też znajdziesz sprzeczne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46tjhk
Renes to syf wszyscy o tym wiedza,Toast ten sam poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f377uDD.GTOW
Siedzi tu jakis zakompleksiony zespol ktory wali na konkurencyjane kapele,i doklada tez Dj.Jak nie masz wesel,to twoj problem.Ale nie pytaj gdzie kto gral,bo g... cie to obchodzi.Jak jestes taki drobiazgowy to sam zacznij grac,a nie sprawdzac gdzie inni grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×